kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,291-18,300 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Ntfs/Suse 9.1 (aztata….) #1997503
    kisbetu
    Felhasználó

      át szeretnék másolni az ntfs-re(solaris 10)

      Valami nem gömbölû.
      Hogy jön össze a Solaris 10 az NTFS-sel?

      Hozzászólás: Teszt és tuning #1996384
      kisbetu
      Felhasználó

        Hozzászólás: Mandrakeclub tagok #1988367
        kisbetu
        Felhasználó

          Akkor essetek neki még egyszer:

          Azért keresett már meglévõ klubtagot, mert õ amúgy is belép. De ha belépéskor megemlít egy sponzort, akkor a sponzor kedvezményt kap a „hozott” új tag miatt.

          Hozzászólás: Regisztráció Gondok #1997361
          kisbetu
          Felhasználó

            Kedves fekáliát termelõ állat!
            Attól, hogy a nickedet németül írod, még nem lett szalonképesebb.
            Kérem az adminokat, hogy a továbbiakban lehetõleg ignorálják ezt a szarkeverõt.

            Hozzászólás: Tesco gazdaságos ébresztõóra #1979048
            kisbetu
            Felhasználó

              Amúgy azt keresem, hogy hol lehet beállítani, hogy megadott idõben automatikusan elinduljon a gép.
              [align=right][snapback]111252[/snapback][/align]

              Nos, el kell ismerjem, a számot elnéztem. (Eza kurva fórum fordítva mutajja a szólás/nézés számot a topikoknál meg a fõoldalon. Mekszokhatnám már.)

              Azért lásd, kivel vanikk dolgod, bootoltam egyet és megtekintettem a BIOStot.
              (Nálam, Phoenix-Award)
              >Power Management Setup
              >IRQ/Event Activity Detect
              Wakeup by Alarm

              Ezt enabledre, aztán lehet beírni az idõadatokat. Elvileg a beállított idõpontban elindítja a gépet.
              Nem fogom kipróbálni, azt megígérem.

              Hozzászólás: Tesco gazdaságos ébresztõóra #1979045
              kisbetu
              Felhasználó

                ez hol is van

                Gondolod, hogy most végigolvasom az egész topikot a 366 hozzászólásával, hogy megtudjam, mit keresel?
                Hát ne gondold.

                Hozzászólás: Suse 9.2 ftp #1996478
                kisbetu
                Felhasználó

                  Te érted amit írsz ?
                  [align=right][snapback]110500[/snapback][/align]

                  Neki nem kell értenie, hiszen õ írja.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948344
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Megkérdezem a publikumot, mi a véleményetek az alábbi linken elterülõ felhasználó névválasztásáról:

                    Szóval róla.

                    Nekem az, hogy nem szeretem, ha szemen köpnek.

                    Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973459
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Ilyen bejelentést még nem láttam, de gondoltam, illik jelezni:

                      Kiosztottam Chaser kollégának egy osztályfõnöki intõt.
                      Meg is magyarázom: egy topikon belül ugyanazt a kérdést ismételten, többször feltette, miközben a válaszokat nem reagálta le.

                      Hozzászólás: sebesség #1996566
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        hdparm? dma?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,291-18,300 / 19,719