Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
át szeretnék másolni az ntfs-re(solaris 10)
Valami nem gömbölû.
Hogy jön össze a Solaris 10 az NTFS-sel?Akkor essetek neki még egyszer:
Azért keresett már meglévõ klubtagot, mert õ amúgy is belép. De ha belépéskor megemlít egy sponzort, akkor a sponzor kedvezményt kap a „hozott” új tag miatt.
Kedves fekáliát termelõ állat!
Attól, hogy a nickedet németül írod, még nem lett szalonképesebb.
Kérem az adminokat, hogy a továbbiakban lehetõleg ignorálják ezt a szarkeverõt.Amúgy azt keresem, hogy hol lehet beállítani, hogy megadott idõben automatikusan elinduljon a gép.
[align=right][snapback]111252[/snapback][/align]Nos, el kell ismerjem, a számot elnéztem. (Eza kurva fórum fordítva mutajja a szólás/nézés számot a topikoknál meg a fõoldalon. Mekszokhatnám már.)
Azért lásd, kivel vanikk dolgod, bootoltam egyet és megtekintettem a BIOStot.
(Nálam, Phoenix-Award)
>Power Management Setup
>IRQ/Event Activity Detect
Wakeup by AlarmEzt enabledre, aztán lehet beírni az idõadatokat. Elvileg a beállított idõpontban elindítja a gépet.
Nem fogom kipróbálni, azt megígérem.ez hol is van
Gondolod, hogy most végigolvasom az egész topikot a 366 hozzászólásával, hogy megtudjam, mit keresel?
Hát ne gondold.Te érted amit írsz ?
[align=right][snapback]110500[/snapback][/align]Neki nem kell értenie, hiszen õ írja.
Megkérdezem a publikumot, mi a véleményetek az alábbi linken elterülõ felhasználó névválasztásáról:
Nekem az, hogy nem szeretem, ha szemen köpnek.
Ilyen bejelentést még nem láttam, de gondoltam, illik jelezni:
Kiosztottam Chaser kollégának egy osztályfõnöki intõt.
Meg is magyarázom: egy topikon belül ugyanazt a kérdést ismételten, többször feltette, miközben a válaszokat nem reagálta le.hdparm? dma?
-
SzerzőBejegyzés