kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,301-18,310 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1948310
    kisbetu
    Felhasználó
      kisbetu
      Felhasználó

        [OFF] Csak engem …

        Legalább ketten vagyunk.

        Hozzászólás: Tuner kártya #1993902
        kisbetu
        Felhasználó

          Na, figyelj!

          Ha ezt nem hagyod sürgõsen abba, csúfos véget érhet fórumozói munkásságod!

          Hozzászólás: milyen webcamot érdemes linuxhoz venni? #1996126
          kisbetu
          Felhasználó
            Hozzászólás: SUSE 9.2 Tapasztalatok #1996160
            kisbetu
            Felhasználó

              Végre felment a 9.2 süni!

              Nekem nem megy pl a zapping prigi:
              Failed to load plugin: librte.so.1: nem lehet megnyitni megosztott objektum fájlt: Nincs ilyen fájl vagy könyvtár

              gmplayer: error while loading shared libraries: libdv.so.2: cannot open shared object file: No such file or directory

              Persze néhány beállítást úra kellet csinálni (pl.: TV tuner)

              Akkor a „végre felment” mit jelent?

              Hozzászólás: Javaslatok #1967535
              kisbetu
              Felhasználó

                Ezek után merészeljen írni a  fórumra?

                Tudod, alapvetõ udvariasság a többiekkel szemben, hogy betartjuk a közösségben az érkezésünk elõtt kialakult szokásokat.
                Ha már nagyjából sikerült témákba csoportosítani a kérdéseket, akkor szerintem elvárható, hogy a kérdezõ megkeresse azt a topikot, amelyik az õ témájáról szól. Persze mindez csak szerintem, mert úgy látom, ma is tett fel pár kérdést…

                Jó a szemléltetõ leírás!

                Köszönöm.

                Hozzászólás: Tuner kártya #1993898
                kisbetu
                Felhasználó

                  Hello mindenkinek.
                  Azt szeretném kérdezni hogyan kell telepíteni az Ati drivert.

                  Helló neked!
                  Azt szeretném megkérdezni, melyik Ati TV-kártya driverérõl van itten szó róla.

                  Hozzászólás: Nemtom ilyet szabad-e? Suse9.2 Prof címek! #1995752
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    A mini Installation mit takar?
                    [align=right][snapback]109944[/snapback][/align]

                    STFW!

                    2) If you have a CDR/RW burner, you may want to download the file
                      SUSE-Linux-9.2-mini-installation.iso (size: exactly 67336192 bytes),
                      burn it on a CD and boot from it to start the installation of the SUSE
                      Linux 9.2 FTP version. The advantage over option 1) is clear: You only
                      download the packages that you need:  From the total of 3GB of the
                      DVD image you might only need 1GB for your desired selection of
                      packages to install.

                    (ríd it)

                    Hozzászólás: Javaslatok #1967532
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Nem tom hogy én vagyok-e a béna

                      Nos, megnyugtatlak: Igen, te vagy a béna.

                      Krémest is a hentesnél veszel?
                      Tudod, ebben a linuxfórum nevû bazárban minden sátorban mást árulnak. Ráadásul a sátrak sorokba vannak rendezve, minden sor elejére kiírva, miféle sátrak vannak ott.

                      Aki szembéna, az persze nem láttya a fától az erdõt.

                      Hozzászólás: Nemtom ilyet szabad-e? Suse9.2 Prof címek! #1995727
                      kisbetu
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 18,301-18,310 / 19,719