kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,311-18,320 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó

      „fs type ntfs not supported by kernel”
      Most mit kezdjek evvel a hiba üzenettel?

      SuSe-be tök egyszerü volt itt mérnem rakta be alapból?

      Használj SuSe Linuxot, mert a mostani kerneleddel nem fogsz NTFS-t látni.

      Hozzászólás: Látott már valaki ilyet??? #1994282
      kisbetu
      Felhasználó

        Felszeretném tenni a Linuxot de nincsenek drivereim hozzá.
        Egy Asrock K7S8X alaplaphoz éne(AGP, LAN, és Hangkártya driver) és az egérhez ami egy Genius Netscroll optikai PS2.

        Lehet, hogy neked nincsenek, de a Linuxnak általában vannak.
        Az SOS-Linux melyik disztribhez hasonlít?

        kisbetu
        Felhasználó

          utána fdisk
          fstab szerkesztés
          mount

          Hozzászólás: HELP ME! #1995510
          kisbetu
          Felhasználó

            (tudod, az a nagyobb ott jobb oldalt).

            Windowsról átruccant gépezõ csak az egeret ismeri…

            Egyébként bocsánatot kérek a topik nyitójától.
            Hozzászólásom nem véletlenül sikerült ironikusra: pontosan most jutottál ahhoz a ponthoz, amikor el kell kezdeni olvasni. Alapmûveket a Unix (Linux) és a Windows különbségeirõl.

            Hozzászólás: HELP ME! #1995508
            kisbetu
            Felhasználó

              miután végig megy akkor meg irja h. catv502(és még egy pár szám)
              login: ide beirom a logint ..

              akkor megjelenik a Password

              akkor nem lehet irni..
              nyomogatok minden billentyût de semmi.

              Szerencséd, hogy megkérdezted. Fogadjunk, nélkülem a büdös életben nem jönnél rá: arra vár a rendszered, hogy használni kezdjed, vagyis belépjél.
              Ehhez vár egy felhasználónevet, amit a „login:” után kell beírni.
              Ezután a felhasználó jelszavát várja (angolul password). A saját biztonságod érdekében nem látszik, mit írsz ide, de te talán tudod, melyik gombokat nyomkodtad.

              Talán azt is el kell mondani, hogy mindkét szó bevitelét az „enter” billentyûvel kell befejezni (tudod, az a nagyobb ott jobb oldalt).

              Hozzászólás: konzervdoboz wireless antenna #1995354
              kisbetu
              Felhasználó

                Amúgy ha veszel 2 wlan karit, nem kapsz hozzá antennát?

                A kártyához tudtommal ‘botantenna’ jár, ami körsugárzó. Ez egy adott körzeten belül mûködik, több gép esetén jó megoldás.

                Picit nagyobb távolságra, gép-gép kapcsolathoz irányított antennát érdemes használni. (Picit a belehallgatás ellen is véd.)

                Hozzászólás: Alapok #1995331
                kisbetu
                Felhasználó

                  Egy iptables sor sincs?

                  Jó, akkor jöhetnek a javaslatok:
                  -melyik az az egyetlen iptables beállítás, ami értelmes tûzfalat eredményez.

                  Hozzászólás: Alapok #1995329
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Na tessék!
                    Engem meg körbesajnáltak a kollégák, amikor elárultam nekik, hogy nem használok tûzfalat.

                    Hozzászólás: konzervdoboz wireless antenna #1995347
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Nagy valószínûséggel valami rádiófrekvencián kommunikáló hálózati kártya, aminek antennakimenete van. Mintha ezek wifi néven futnának mai napság.

                      Hozzászólás: Swap #1993941
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Jujj, ez akkor is fáj(t) !!!

                        Azért olvasd már el, kérlek, mirõl is van szó.

                        Senki nem írta, hogy a K6-2 az Intel terméke lenne, és az AMD-rõl is tudja mindenki, hogy mit készít. A polémia mindössze arról szólt, hogy a K6-2 a P1-nek vagy a P2-nek megfelelõ processzorarchitektúra-e.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,311-18,320 / 19,719