kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,321-18,330 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe Linux 9.1 Professional + UHU LInux #1995137
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem igazán tudtam betûrõl betûre követni, amit elkövettél. de ha jól hámoztam ki, akkor egy gubból szeretnél egy másik grubot hívni.
      Ennél mi sem egyszerûbb: ugyanolyan bejegyzést csinálsz, mint egy windows indításakor:

      title másikGRUB
      root (hd1,0)
      chainloader +1

      Csak az UHUnak magyarázd meg, hogy a partíció boot-szektorába költöztesse a grubját.

      Hozzászólás: Javaslatok #1967529
      kisbetu
      Felhasználó

        egyebkent nyugodtan atrakhatjatok ezt a postot a kocsmaba, vagy akarhova )
        [align=right][snapback]108807[/snapback][/align]

        Teis moderátor vagy. Vagy nemvagy?
        Dógozz vele te!

        Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990169
        kisbetu
        Felhasználó

          Hát olyan jól nem keresek, sajnos! 🙁

          Használj keresõt.

          Hozzászólás: Elveszett partíció #1989366
          kisbetu
          Felhasználó

            Nem az a srác. Az egy másik, akire te gondolsz.

            Hozzászólás: Elveszett partíció #1989364
            kisbetu
            Felhasználó

              kár hogy a srác több mint egy hónapja elmúlt innen…

              Miféle egy hónap?
              Másfél órája követte el!

              Hozzászólás: Tv-tuner #1975296
              kisbetu
              Felhasználó

                Halihó!
                Mi itt a baj? :angry2:
                Ez itt UHU1.1
                UHU1.2 idáig sem jut el.
                Pinnacle PCTV Stereo
                [align=right][snapback]108277[/snapback][/align]

                Nézd meg azt a videodev2.h file-t az mc szerkesztõjével.
                Lehet, hogy valami szemét van benne. Vagy hibásan olvassa.

                Az 1.2 is hibát mond a 467-es sorra…

                Hozzászólás: Elveszett partíció #1989362
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: multiuser X #1994777
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ezzel csak annyi gond van hogy nyitva lesz egy xterm, amit ha bezársz minden elmegy (ez alól fut az ablakkezelõ ugyanis…), de számûzöd a 4+-os asztalra azt kész…
                    (elegánsabb megoldást szívesen várok én is)
                    [align=right][snapback]108212[/snapback][/align]

                    Hozzászólás: Télleg kezõ… #1993452
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Szárnyasok alatt a többi rendszert érted?

                      pingvin, bagoly, miegymás…

                      Hozzászólás: Télleg kezõ… #1993449
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Másrészt meg az idézett lilo.confban is csak az XP indítása szerepel. Miért nem szerkesztetted bele a szárnyasokat?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,321-18,330 / 19,719