Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem igazán tudtam betûrõl betûre követni, amit elkövettél. de ha jól hámoztam ki, akkor egy gubból szeretnél egy másik grubot hívni.
Ennél mi sem egyszerûbb: ugyanolyan bejegyzést csinálsz, mint egy windows indításakor:title másikGRUB
root (hd1,0)
chainloader +1Csak az UHUnak magyarázd meg, hogy a partíció boot-szektorába költöztesse a grubját.
egyebkent nyugodtan atrakhatjatok ezt a postot a kocsmaba, vagy akarhova )
[align=right][snapback]108807[/snapback][/align]Teis moderátor vagy. Vagy nemvagy?
Dógozz vele te!Hát olyan jól nem keresek, sajnos! 🙁
Használj keresõt.
Nem az a srác. Az egy másik, akire te gondolsz.
kár hogy a srác több mint egy hónapja elmúlt innen…
Miféle egy hónap?
Másfél órája követte el!Halihó!
Mi itt a baj? :angry2:
Ez itt UHU1.1
UHU1.2 idáig sem jut el.
Pinnacle PCTV Stereo
[align=right][snapback]108277[/snapback][/align]Nézd meg azt a videodev2.h file-t az mc szerkesztõjével.
Lehet, hogy valami szemét van benne. Vagy hibásan olvassa.Az 1.2 is hibát mond a 467-es sorra…
Ezzel csak annyi gond van hogy nyitva lesz egy xterm, amit ha bezársz minden elmegy (ez alól fut az ablakkezelõ ugyanis…), de számûzöd a 4+-os asztalra azt kész…
(elegánsabb megoldást szívesen várok én is)
[align=right][snapback]108212[/snapback][/align]Szárnyasok alatt a többi rendszert érted?
pingvin, bagoly, miegymás…
Másrészt meg az idézett lilo.confban is csak az XP indítása szerepel. Miért nem szerkesztetted bele a szárnyasokat?
-
SzerzőBejegyzés