kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,331-18,340 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Egy Live CD készítése #1994710
    kisbetu
    Felhasználó

      Van rajtad kívül még valaki, aki ezt nem érti?  😛
      [align=right][snapback]108031[/snapback][/align]

      Látod, mennyivel jobb egy emberi elme egy akármijen proceszorná?
      Anak próbáj meg ijen zagyvaságot beadni, asztánn értelmedz a véaslszáéét.

      Hozzászólás: DVD-írás #1977533
      kisbetu
      Felhasználó

        ma jó napom van…

        Az jó jel: ilyen legyen az egész éved!

        Hozzászólás: Boot problema #1994017
        kisbetu
        Felhasználó

          normális esetben IRQ14 a vinyó, de néha bootnál valami baja van, ilyenkor IRQ7 és a fenti hiba.

          Nem túl gyors a géped? Esetleg nem várja meg, amíg a vinyó bejelentkezik a BIOS-nak. Mintha valami delay beállítása hatással lenne erre. (Csak halvány próbálkozás.)

          Hozzászólás: Egy Live CD készítése #1994707
          kisbetu
          Felhasználó

            Reg. -j az unidev-re

            Tömör, szakszerû, követendõ. Annak, akinek három anyja volt.

            Hozzászólás: DVD-írás #1977531
            kisbetu
            Felhasználó

              …tehát, bejelentkeztem, mint root, de így sem tudom írni az fstab-ot.

              Tudod, amíg mindössze ennyi a hibaüzenet, hogy „nem tudok”, addig a segítség is ennyi.

              Hozzászólás: DVD-írás #1977530
              kisbetu
              Felhasználó

                Nem vagyok egy fenomén?

                Más szót használnék…

                kisbetu
                Felhasználó

                  Miért van az, hogy linuxos fórumokon bármilyen téma elõkerül abba általában megjelenik a windows fikázása?

                  Ha nem tetszik a windows akkor több lehetõség is van pl. nem kell használni, lehet akár fikázni is , de azért nem kéne lenézni azokat az embereket akik azt szeretik használni!

                  Sok olyan embert ismerek akik használnák illetve kipróbálnák valamelyik linuxot, de pont az ilyen lenézések miatt használnak csakazértis wint!

                  Ui:A gépemen Uhu illetve XP van de most csakazért is beállítottam háttérnek azt a szép zöld mezõt UHU alatt. (Nem a régit hanem a Royale témát)
                  [align=right][snapback]108000[/snapback][/align]

                  Szevasz!

                  Boldog

                  kisbetu
                  Felhasználó

                    a xxxxx-ban (nagyáruház, nevet ne írjak)  …  Ekkor telefonáltam a teszkóba

                    Hozzászólás: Forrás Linux disztribek #1994123
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Másik tipp: Nem ment folymatosan, csak a fordítás idejére kapcsolta be.

                      Hozzászólás: Egy perverz ötlet #1994415
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Van egy céges notebookom (Compaq Evo N610c), természetesen ikszpével…
                        – Ha minden elõvigyázatosság ellenére hazavágom a gépet, akkor p____n rúgnak és napokig nem tudok majd dolgozni
                        – a cégnél mûködõ távfelügyeleti eszközökkel egy héten belül rájönnek, hogy mit tettem és ez sérti az összes szekuriti poliszikat

                        Ne piszkáld a céges gépet.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,331-18,340 / 19,719