Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Van rajtad kívül még valaki, aki ezt nem érti? 😛
[align=right][snapback]108031[/snapback][/align]Látod, mennyivel jobb egy emberi elme egy akármijen proceszorná?
Anak próbáj meg ijen zagyvaságot beadni, asztánn értelmedz a véaslszáéét.ma jó napom van…
Az jó jel: ilyen legyen az egész éved!
normális esetben IRQ14 a vinyó, de néha bootnál valami baja van, ilyenkor IRQ7 és a fenti hiba.
Nem túl gyors a géped? Esetleg nem várja meg, amíg a vinyó bejelentkezik a BIOS-nak. Mintha valami delay beállítása hatással lenne erre. (Csak halvány próbálkozás.)
Reg. -j az unidev-re
Tömör, szakszerû, követendõ. Annak, akinek három anyja volt.
…tehát, bejelentkeztem, mint root, de így sem tudom írni az fstab-ot.
Tudod, amíg mindössze ennyi a hibaüzenet, hogy „nem tudok”, addig a segítség is ennyi.
Nem vagyok egy fenomén?
Más szót használnék…
Miért van az, hogy linuxos fórumokon bármilyen téma elõkerül abba általában megjelenik a windows fikázása?
Ha nem tetszik a windows akkor több lehetõség is van pl. nem kell használni, lehet akár fikázni is , de azért nem kéne lenézni azokat az embereket akik azt szeretik használni!
Sok olyan embert ismerek akik használnák illetve kipróbálnák valamelyik linuxot, de pont az ilyen lenézések miatt használnak csakazértis wint!
Ui:A gépemen Uhu illetve XP van de most csakazért is beállítottam háttérnek azt a szép zöld mezõt UHU alatt. (Nem a régit hanem a Royale témát)
[align=right][snapback]108000[/snapback][/align]Szevasz!
Boldog
a xxxxx-ban (nagyáruház, nevet ne írjak) … Ekkor telefonáltam a teszkóba
Másik tipp: Nem ment folymatosan, csak a fordítás idejére kapcsolta be.
Van egy céges notebookom (Compaq Evo N610c), természetesen ikszpével…
– Ha minden elõvigyázatosság ellenére hazavágom a gépet, akkor p____n rúgnak és napokig nem tudok majd dolgozni
– a cégnél mûködõ távfelügyeleti eszközökkel egy héten belül rájönnek, hogy mit tettem és ez sérti az összes szekuriti poliszikatNe piszkáld a céges gépet.
-
SzerzőBejegyzés