Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem biztos, hogy segít, de a cfdisk egy kicsit finnyás.
A mezei fdisk nekem akkor is kezelte (a vinyót), amikor a cfdisk rendszeresen kiakadt.nekem elmenni Pécsre vagy Sopronba … 10 sör az IC-n 🙂 🙂 🙂 )
Most jöttem rá, miért veszteséges a M
http://ftp.suselinux.hu
Találsz egylemezes 9.1-et.
Ha feltetted, akkor tudod bõvíteni ugyanonnan.Mivel ott tényleg csak az ftp-s anyag van, itt a cím a Personal ISO-ra.
hogy menjen ki néha a gyerek a szabadba.
Na igen. Csak az enyém pollenallergiás. Ha kimegy, akkor májustól októberig taknya-nyála egybefolyik.
megoldódótt a probléma..
Ez a baj, hogy megoldódott és nem megoldottad.
Sajnos a pendrájvpiac elég kusza. Abban egyeznek, hogy mindegyiknek van USB csatlakozója, és mindegyiket adattárolásra árulják.
Cégnél nézegettünk pár fajta pendrive-ot. Egyiket win98 nem kezeli, másikat az XP, de Linux alatt sem egyértelmû a dolog.Két muris dolgot találtam: egyik típus elõször egy USB HUB-ot telepít, és arra csatlakozik a tároló.
A másik: ha létrehozok két partíciót, akkor Linux alatt van sda1 és sda2 is, használhatom. A windows viszont nem vesz tudomást a másodikról, csak az elsõt hajlandó látni. (Persze FAT16 mindkettõ.)Akkor vissza hozzád, kicsit nem értem a problémát.
Pendrive vagy MP3-lejátszó? Melyikkel van a gond?Keress tovább, de nem ebben a topikban. 1994. (Nem is hiszem el. 10 évesen PCI kártyát szerel.)
Bocs hogy eddig nem váaszoltam 😉 1991-08-04 RLZ
[align=right][snapback]106759[/snapback][/align]De tudod, hogy már van fiatalabb?
nem tudjuk, hogyan keressünk.
Kiegészítések tõlem:
6. Azért is érdemes keresni, mert a világ nagy, a Linuxot sokan használják. Biztos, hogy a nálad elõforduló hibával már más is találkozott.
7. Biztos, hogy kereséssel kapsz választ leggyorsabban a kérdésedre.
8. A találatok számából láthatod, mennyire általános vagy egyedi a gondod.
9. Többféle választ fogsz látni, ki-ki saját tapasztalatai alapján oldja meg a problémát. Ebbõl lehet a legtöbbet tanulni.
10. Természetesen ha téged zavar, hogy a „nem indul a zikszpém” kérdésre Gipsz Jakabnak válaszoltak és nem neked, akkor nyugodtan nyiss új témát, tedd fel a kérdésedet és várj.
– Ha nem válaszolnak, upolj.
– Ha megdorgálnak, sértõdj meg, kezdd el szidni a segítségre képtelen, nagyképû liuxosokat.
– Elõbb-utóbb valaki megunja, és beír egy linket. Ezt ne olvasd el, várj tovább.
– Valaki be fogja írni a megoldást, amit neked címzett. Ezt nyomtasd ki, tedd el, és majd mutasd meg az unokádnak, hogy milyen fontos voltál.(Az a fránya helyesírás.)
Szóval kilyavítottam a hibákat, mert remélem, valakik el fogják olvasni.
-
SzerzőBejegyzés