kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,351-18,360 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: usb pendrive fájlrendszer #1993537
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem biztos, hogy segít, de a cfdisk egy kicsit finnyás.
      A mezei fdisk nekem akkor is kezelte (a vinyót), amikor a cfdisk rendszeresen kiakadt.

      Hozzászólás: iranyvonalak a lfhu tovabbfejlesztesere #1990146
      kisbetu
      Felhasználó

        nekem elmenni Pécsre vagy Sopronba  … 10 sör az IC-n 🙂  🙂  🙂 )

        Most jöttem rá, miért veszteséges a M

        Hozzászólás: Télleg kezõ… #1993437
        kisbetu
        Felhasználó

          http://ftp.suselinux.hu
          Találsz egylemezes 9.1-et.
          Ha feltetted, akkor tudod bõvíteni ugyanonnan.

          Mivel ott tényleg csak az ftp-s anyag van, itt a cím a Personal ISO-ra.

          Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962033
          kisbetu
          Felhasználó

            hogy menjen ki néha a gyerek a szabadba.

            Na igen. Csak az enyém pollenallergiás. Ha kimegy, akkor májustól októberig taknya-nyála egybefolyik.

            Hozzászólás: SUSE 9.1 vs vinyó vs win #1992849
            kisbetu
            Felhasználó

              megoldódótt a probléma..

              Ez a baj, hogy megoldódott és nem megoldottad.

              Hozzászólás: usb pendrive fájlrendszer #1993535
              kisbetu
              Felhasználó

                Sajnos a pendrájvpiac elég kusza. Abban egyeznek, hogy mindegyiknek van USB csatlakozója, és mindegyiket adattárolásra árulják.
                Cégnél nézegettünk pár fajta pendrive-ot. Egyiket win98 nem kezeli, másikat az XP, de Linux alatt sem egyértelmû a dolog.

                Két muris dolgot találtam: egyik típus elõször egy USB HUB-ot telepít, és arra csatlakozik a tároló.
                A másik: ha létrehozok két partíciót, akkor Linux alatt van sda1 és sda2 is, használhatom. A windows viszont nem vesz tudomást a másodikról, csak az elsõt hajlandó látni. (Persze FAT16 mindkettõ.)

                Akkor vissza hozzád, kicsit nem értem a problémát.
                Pendrive vagy MP3-lejátszó? Melyikkel van a gond?

                Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962025
                kisbetu
                Felhasználó

                  Keress tovább, de nem ebben a topikban. 1994. (Nem is hiszem el. 10 évesen PCI kártyát szerel.)

                  Hozzászólás: Hány éves vagy? #1962023
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Bocs hogy eddig nem váaszoltam 😉 1991-08-04 RLZ
                    [align=right][snapback]106759[/snapback][/align]

                    De tudod, hogy már van fiatalabb?

                    Hozzászólás: hogyan keressünk? #1993526
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      nem tudjuk, hogyan keressünk.

                      Kiegészítések tõlem:

                      6. Azért is érdemes keresni, mert a világ nagy, a Linuxot sokan használják. Biztos, hogy a nálad elõforduló hibával már más is találkozott.

                      7. Biztos, hogy kereséssel kapsz választ leggyorsabban a kérdésedre.

                      8. A találatok számából láthatod, mennyire általános vagy egyedi a gondod.

                      9. Többféle választ fogsz látni, ki-ki saját tapasztalatai alapján oldja meg a problémát. Ebbõl lehet a legtöbbet tanulni.

                      10. Természetesen ha téged zavar, hogy a „nem indul a zikszpém” kérdésre Gipsz Jakabnak válaszoltak és nem neked, akkor nyugodtan nyiss új témát, tedd fel a kérdésedet és várj.
                      – Ha nem válaszolnak, upolj.
                      – Ha megdorgálnak, sértõdj meg, kezdd el szidni a segítségre képtelen, nagyképû liuxosokat.
                      – Elõbb-utóbb valaki megunja, és beír egy linket. Ezt ne olvasd el, várj tovább.
                      – Valaki be fogja írni a megoldást, amit neked címzett. Ezt nyomtasd ki, tedd el, és majd mutasd meg az unokádnak, hogy milyen fontos voltál.

                      Hozzászólás: hogyan keressünk? #1993524
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        (Az a fránya helyesírás.)

                        Szóval kilyavítottam a hibákat, mert remélem, valakik el fogják olvasni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,351-18,360 / 19,719