A ****** alatt wint kell érteni? Mert akkor megkérdezném, hogy milyen proxyt használsz..
meg Nincsen linuxra DC++?
[align=right][snapback]106902[/snapback][/align]
Nem win. Azt hiszem, most éppen OpenBSD megy rajta. Igazából NAT-olást csinál, nem proxy.
Biztos van DC-nek megfelelõ dolog, szerintem keress rá.