kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,341-18,350 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973935
    kisbetu
    Felhasználó

      Kerlekszepen …

      Megmondanád, kinek címezted kioktatóra sikerült kedves gondolataidat?

      Hozzászólás: Tuner kártya #1993864
      kisbetu
      Felhasználó
        Hozzászólás: hogyan keressünk? #1993533
        kisbetu
        Felhasználó

          Csak a salyátodat.

          Hozzászólás: IP cím beállítása #1993848
          kisbetu
          Felhasználó

            Dehaegyszer külön kábelen vannak, akkor annak a kábelnek a déhácépé szerverétõl fog kapni. Nem?

            Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980782
            kisbetu
            Felhasználó

              Nagyon pörög ez a titkosított topik – hála a magyar linux közösség színe-javát alkotó, gondos moderátor közösségnek – akinek nem inge – úgyse olvassa.

              Peace …

              Tudod, a békeharc idelye elmúlt.
              Ha igazi moderátor lennék, beállítanálak a figyelmeztetésre várók sorába.

              Hozzászólás: Tuner kártya #1993862
              kisbetu
              Felhasználó

                Köszönjük a beszámolót.
                Akkor most hogyan is tovább?

                Hozzászólás: Openvrml-0.14.3 + Mozilla 1.7.3 + Sürgõs #1976485
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nekem lenne, de mivel lánynéven regisztráltál, inkább nem mondom.
                  Majd jönnek udvariasabb fórumlakók…

                  Hozzászólás: Mandrake vs SuSe vs Windows #1992920
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Elolvasta valaki a témainditó problémáját?

                    Igen.

                    Sikerült megoldani a CD-DVD konflictot

                    Azóta meg nem jelentkezett itt.

                    Hozzászólás: Magyarosítás #1993625
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A ****** alatt wint kell érteni? Mert akkor megkérdezném, hogy milyen proxyt használsz..
                      meg Nincsen linuxra DC++?
                      [align=right][snapback]106902[/snapback][/align]

                      Nem win. Azt hiszem, most éppen OpenBSD megy rajta. Igazából NAT-olást csinál, nem proxy.

                      Biztos van DC-nek megfelelõ dolog, szerintem keress rá.

                      Hozzászólás: Magyarosítás #1993622
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Nálunk egy ******* gép osztja a netet.
                        Nekem nincs más dolgom, mint
                        – IP címet adni a hálókártyámnak
                        – beírni default gatewaynek a ******* gép címét
                        – beírni a DNS címeket.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,341-18,350 / 19,719