Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Bár az utóbbi idõben nvoltak morc hozzámszólások! 🙂
Szokj hozzá.
Inkább elõbb kérdezz, mint hogy távolról kelljen a hülyeségeid eredményeit javítgatnunk.Marhasag…
[align=right][snapback]106703[/snapback][/align]Sz’al kicsit megrendültr asszem a bizalmam a Linuxban… De gyõzködöm magam… Biztosan én vagyk a béna.
Nulla hozzáértéssel nem kéne kétes helyrõl származó csomagokkal bombázni a rendszert.
De ezt most megtanultad.Szerezz egy live-CD-t, azzal valószínûleg hozzáférsz az adataidhoz.
Persze tudni kéne, hogyan.
Vagyis: olvasni, olvasni, olvasni.kiírja, hogy nincs „modprobe” parancs. Most mi a teendõ?
rút dolog.
a karácsonyi pulyka is azt mondja: rút-rút-rút.
rút érzés ilyen hibát kapni.Szóval a modprobe csak rootként mûködik, arra az idõre át kell lépned.
Marhasag…
[align=right][snapback]106703[/snapback][/align]Persze.
A kereskedõ is megmonta: kezdõnek slakver kell.Szal én tényleg nagyon kezdõ vagyok. Vettem egy gépet, de nem akartam Windows rá, mert azzal csak a baj van állítólag.
Ki állította?
Máskor ne higgyjél neki. A Linuxszal tízszer annyi bajod lesz.Mintha késne a fórum órája (7-8 percet). Vagy csak nálam van gond?
[align=right][snapback]106546[/snapback][/align]idõpecsét
Stimmel. Kb. 8 perc.
meg a topic is átnevezõdhetne mondjuk „a linux jövõje a fórumozók szerint” vagy vmi ilyesmi nevûre…
[align=right][snapback]106498[/snapback][/align]Ti kértétek a címet.
Szerintem.
(Nem én csináltam, csak most beleolvastam, és itt a kérés.)eject parancs, ha masteren van.
Kidob az mást is. Tanulságos a man eject.
Csak mire bepötyögném, hogy ‘eject /dev/dvdrecorder’, addigra hatszor megnyomom a kidobó gombot, vagy kattintok az ikonra egy jobbgombot.
-
SzerzőBejegyzés