kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,361-18,370 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Baj: Kernel panic #1993497
    kisbetu
    Felhasználó

      Bár az utóbbi idõben nvoltak morc hozzámszólások! 🙂

      Szokj hozzá.
      Inkább elõbb kérdezz, mint hogy távolról kelljen a hülyeségeid eredményeit javítgatnunk.

      Hozzászólás: Télleg kezõ… #1993433
      kisbetu
      Felhasználó

        Marhasag…
        [align=right][snapback]106703[/snapback][/align]

        Hozzászólás: Baj: Kernel panic #1993495
        kisbetu
        Felhasználó

          Sz’al kicsit megrendültr asszem a bizalmam a Linuxban… De gyõzködöm magam… Biztosan én vagyk a béna.

          Nulla hozzáértéssel nem kéne kétes helyrõl származó csomagokkal bombázni a rendszert.
          De ezt most megtanultad.

          Szerezz egy live-CD-t, azzal valószínûleg hozzáférsz az adataidhoz.
          Persze tudni kéne, hogyan.
          Vagyis: olvasni, olvasni, olvasni.

          Hozzászólás: SB Audigy LS #1993157
          kisbetu
          Felhasználó

            kiírja, hogy nincs „modprobe” parancs. Most mi a teendõ?

            rút dolog.
            a karácsonyi pulyka is azt mondja: rút-rút-rút.
            rút érzés ilyen hibát kapni.

            Szóval a modprobe csak rootként mûködik, arra az idõre át kell lépned.

            Hozzászólás: Télleg kezõ… #1993424
            kisbetu
            Felhasználó

              Marhasag…
              [align=right][snapback]106703[/snapback][/align]

              Persze.
              A kereskedõ is megmonta: kezdõnek slakver kell.

              Hozzászólás: Télleg kezõ… #1993420
              kisbetu
              Felhasználó

                Szal én tényleg nagyon kezdõ vagyok. Vettem egy gépet, de nem akartam Windows rá, mert azzal csak a baj van állítólag.

                Ki állította?
                Máskor ne higgyjél neki. A Linuxszal tízszer annyi bajod lesz.

                Hozzászólás: No linuxforum hibalista megint :) #1992471
                kisbetu
                Felhasználó

                  Mintha késne a fórum órája (7-8 percet). Vagy csak nálam van gond?
                  [align=right][snapback]106546[/snapback][/align]

                  idõpecsét

                  Stimmel. Kb. 8 perc.

                  Hozzászólás: egy egyszerû kérdés #1988537
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: „a linux jövõje a fórumozók szerint” #1992626
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      meg a topic is átnevezõdhetne mondjuk „a linux jövõje a fórumozók szerint” vagy vmi ilyesmi nevûre…
                      [align=right][snapback]106498[/snapback][/align]

                      Ti kértétek a címet.
                      Szerintem.
                      (Nem én csináltam, csak most beleolvastam, és itt a kérés.)

                      Hozzászólás: egy egyszerû kérdés #1988535
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        eject parancs, ha masteren van.

                        Kidob az mást is. Tanulságos a man eject.

                        Csak mire bepötyögném, hogy ‘eject /dev/dvdrecorder’, addigra hatszor megnyomom a kidobó gombot, vagy kattintok az ikonra egy jobbgombot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,361-18,370 / 19,719