Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
vettem egy új gépet, benne egy 2.6os AMD Sempron proccal. Az Xp (na ezért kértem elnézést! Mea culpa) egy AMD Athlon 1700+ , 1.46 GHz-nek ismeri. Ez most mitõl van?
Amikor beletettem a Sempront a gépembe, az is csak Athlonnak ismerte fel, a 2200+-os procit 950-esnek.
Természetesen a gyártó oldalán kint volt a BIOS-frissítés, ami már befoltozta a Sempronok megjelenésével támadt lyukat. Mindenképpen érdemes beszerezni egy floppyt, legalább a frissítés idejére.
Az új BIOS aztán szépen kiírja, hogy felismerte a Sempron 2200+ procit és hajtja is szépen 1500MHz-en, ahogy kell.
Nagy kérés lenne, hogy megnézd, kinek válaszoltam?
Na, akkor tessék, netikett.
Ha az elõtted szólónak válaszolsz, akkor nem kell idézni, hiszen utána szólsz.
Ha már hozzászóltak közben, akkor mindenképpen jelezd, kinek válaszolsz. Persze nem kell, (nem szabad) az egész postját idézni, elég azt a mondatot, amire reagálsz.
Ezt nem tudom megtippelni.
Annyi különbséget látok kettõnk között, hogy mindketten a „moderátorok” csoportban vagyunk, de nekem nincs ott a pici Moderátor megjelölés.Azt hittem, emiatt neked van több jogod.
Akkor adsz egy ip címet a Win98as gépnek. Majd ugyanabból a tartományból adsz a Linuxnak is egy címet. A parancs pl.: „ifconfig eth0 192.168.0.2”
[align=right][snapback]106224[/snapback][/align]Köszönjük szépen.
Ezt nem kellett volna. (Vagy ez történt veled reggel?)Azért a diplomád ne add vissza! 🙂
sorry, hogy igy irom, de 100x irtam mar be ugyanazt
kicsit mar fusztral a dolognincs Pingre válasz…
az ifconfig paraméterek nélkül kiírja az eth0 adatait, amik jók és a lo vagy minek az adatait. Az nem tom mi.
[align=right][snapback]106339[/snapback][/align]Tedd meg, légy szíves, hogy idemásolod az ifconfig kimenetét (lo és eth is).
lo = loopback (iso fájlok felcsatolásához kell)
[align=right][snapback]106341[/snapback][/align]Na, ezt ne hangoztasd.
Csak a neve ugyanaz, odáig, hogy loop.Persze visszavonom az egészet, levonom a konzekvenciát, visszadom a diplomámat, hamut szórok a fejedre, ha a mountolást és a másolást is konzolon csináltad, és ezek után nem tudtad lecsatolni.
-
SzerzőBejegyzés