kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,411-18,420 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE 9.1 vs vinyó vs win #1992845
    kisbetu
    Felhasználó

      Még mindig kusza a dolog, de te biztos tudod.

      primary: Linux
      swap
      primary: win
      extended: 55GB, 10GB

      A swap meg csak úgy „van”, árván két primary között.
      Amúgy ha nem használod a Linuxot, akkor töröld le és tegyél a helyére Windowst.

      Nem tudsz? Akkor azt is meg kéne tanulni.
      Nincs idõd? Bízd szakemberre.

      Hozzászólás: SUSE 9.1 vs vinyó vs win #1992843
      kisbetu
      Felhasználó

        hát.. partíciók nagyon összeviszsa vannak… 3 GB linux az elején, SWAP, Windows (10 GB), Data(55GB) , DVD-nek (10GB) ..

        Könyörgöm:

        melyik elsõdleges, melyik extended?

        Hozzászólás: Invitel DNS címei #1992859
        kisbetu
        Felhasználó

          c3
          194.38.96.80
          194.38.96.90

          Hozzászólás: SUSE 9.1 vs vinyó vs win #1992841
          kisbetu
          Felhasználó

            De talán az se lenne egy hátrány, ha kindulópontként pontosan leírnád, hogyan állnak a partícióid. Esetleg még egy fél szót arról, melyik az a renitenskedõ windows.

            Hozzászólás: Invitel DNS címei #1992857
            kisbetu
            Felhasználó

              nem fontos az adott szolgáltató DNS címeit használnod, bármilyen DNS jó..
              itt van pár fejbõl:

              62.112.192.3
              62.112.192.4
              145.236.224.248
              145.236.224.249
              195.228.254.30
              145.236.239.1
              [align=right][snapback]105816[/snapback][/align]

              Akkor az utókornak:

              Enternet
              62.112.192.3
              62.112.192.4

              Axelero
              145.236.224.248
              145.236.224.249

              (Vivanet?)
              195.228.254.30

              (Axelero?)
              145.236.239.1

              Invitel
              213.163.59.10

              Hozzászólás: Invitel DNS címei #1992856
              kisbetu
              Felhasználó

                Köszi, felhívtam õket, megoldódott a probléma. :cool1:

                Kellemes ünnepeket mindenkinek :xmas:
                [align=right][snapback]105819[/snapback][/align]

                Akkor írd csak be ide, ha kérhetlek!
                Jól jön az majd másnak is.

                Hozzászólás: SUSE 9.1 vs vinyó vs win #1992838
                kisbetu
                Felhasználó

                  Akárhogy keresem, nem találom a kérdést.

                  Hozzászólás: egy egyszerû kérdés #1988527
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Azért a pendrive-ok is megérnek egy sóhajt. Még Windows alatt is.

                    Hozzászólás: egy egyszerû kérdés #1988525
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Mert olyan szuper a Linux usb támogatása, és természetesen mai napig kuriózum, hogy valamit automatikusan mountoljon.

                      Azért vannak olyan disztribúciók, amik nem állnak tõle fejre.

                      Hozzászólás: Kinexebb a desktopja #1991851
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ki dönti el melyik a szép?

                        A nép.

                        Ugyanis szavazni lehet, ha jól emlékszem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,411-18,420 / 19,719