Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Még mindig kusza a dolog, de te biztos tudod.
primary: Linux
swap
primary: win
extended: 55GB, 10GBA swap meg csak úgy „van”, árván két primary között.
Amúgy ha nem használod a Linuxot, akkor töröld le és tegyél a helyére Windowst.Nem tudsz? Akkor azt is meg kéne tanulni.
Nincs idõd? Bízd szakemberre.hát.. partíciók nagyon összeviszsa vannak… 3 GB linux az elején, SWAP, Windows (10 GB), Data(55GB) , DVD-nek (10GB) ..
Könyörgöm:
melyik elsõdleges, melyik extended?
c3
194.38.96.80
194.38.96.90De talán az se lenne egy hátrány, ha kindulópontként pontosan leírnád, hogyan állnak a partícióid. Esetleg még egy fél szót arról, melyik az a renitenskedõ windows.
nem fontos az adott szolgáltató DNS címeit használnod, bármilyen DNS jó..
itt van pár fejbõl:62.112.192.3
62.112.192.4
145.236.224.248
145.236.224.249
195.228.254.30
145.236.239.1
[align=right][snapback]105816[/snapback][/align]Akkor az utókornak:
Enternet
62.112.192.3
62.112.192.4Axelero
145.236.224.248
145.236.224.249(Vivanet?)
195.228.254.30(Axelero?)
145.236.239.1Invitel
213.163.59.10Köszi, felhívtam õket, megoldódott a probléma. :cool1:
Kellemes ünnepeket mindenkinek :xmas:
[align=right][snapback]105819[/snapback][/align]Akkor írd csak be ide, ha kérhetlek!
Jól jön az majd másnak is.Akárhogy keresem, nem találom a kérdést.
Azért a pendrive-ok is megérnek egy sóhajt. Még Windows alatt is.
Mert olyan szuper a Linux usb támogatása, és természetesen mai napig kuriózum, hogy valamit automatikusan mountoljon.
Azért vannak olyan disztribúciók, amik nem állnak tõle fejre.
Ki dönti el melyik a szép?
A nép.
Ugyanis szavazni lehet, ha jól emlékszem.
-
SzerzőBejegyzés