kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,471-18,480 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990434
    kisbetu
    Felhasználó

      honnan tudnám megszerezni

      Ezt (is) kérdezted.

      Hozzászólás: SuSE Linux 9.1 #1990428
      kisbetu
      Felhasználó

        Van itt két link, ahonnan rendelhetsz.

        Hozzászólás: Miért lassú a Suse? #1990099
        kisbetu
        Felhasználó

          Ez a verbose dolog eddig ismeretlen számomra. (Rég volt fent Suse, és egyelõre még nem tettem fel.) Ez egy választható opció, vagy boot parancsként kell beírni a grub-ba?

          1. Ha nem tetted fel, akkor miért mondod, hogy lassú? Ha egyszer – valamikor, régen – lassú volt, akkor azt írd, és ne verj át bennünket.

          2. Ha majd egyszer, talán, felteszed, akkor a grub képernyõjét megnézve az alsó sorban indítási opciókat láthatsz. Az F3 kell neked.

          3. Visszatérve második nyitó kérdésedre: telepítesz az egy CD-s változatról, aztán ami még kell, azt az ftp-rõl fel tudod rakni. Ha van neted.

          Hozzászólás: Miért lassú a Suse? #1990094
          kisbetu
          Felhasználó

            Amikor nekem hosszan megáll, akkor még az F2-re sem reagál, hogy megnézzem min vacakol.

            Akkor talán logikusnak tûnne már a megállás elõtt megnyomni azt a rettentõ nehezen hozzáférhetõ F2-t. Vagy eleve a grub indulásakor a verbose módot választani.

            Hozzászólás: SuSe 9.1 root probléma #1989851
            kisbetu
            Felhasználó

              Kezdõ vagyok a Linux világában

              Erre gondoltam.
              Mindegy, akkor segiccs neki te.

              Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988833
              kisbetu
              Felhasználó

                Koszonom, ha esetleg van ra neha pici idod, koszonettel vennem a listat is… 😉
                Ugyis picit oreg lett a cucc junius ota, ugyhogy a kovetkezo frissitessel eltunhetnek belole a nyelvi bugok is. (Remelem azert nem hemzseg a hibaktol… 😉 )

                Toma_
                [align=right][snapback]102149[/snapback][/align]

                Kicsit kóstolgattam. Itt a lyegyzõkönyv:

                Code:
                slackware     kipróbálva, mûködik
                damnsmall     kipróbálva, mûködik
                MoviX         kipróbálva, mûködik, médiát nem próbáltam vele
                maxtor        kipróbálva, mûködik
                aida          kipróbálva, mûködik
                tomsrtbt      kipróbálva, mûködik
                rip           kipróbálva, mûködik
                ginstall      kipróbálva, nem tudom, mi ez.

                Ja, mint írtam, a ‘hd’ is mûködik.

                Hozzászólás: SuSe 9.1 root probléma #1989849
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ne akarj rootként dolgozni.
                  Felesleges és veszélyes.

                  Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988800
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    honnan/hogyan/mennyiert sikerult beszerezned (vagyis a fiadnak)? (persze csak ha publikus)
                    (nekem par perc mulva feltelepul az OpenVMS 7.2 simh-ra, de azert megis jobblenne egy igazi vason…)
                    [align=right][snapback]102636[/snapback][/align]

                    Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986666
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Na nem forralom magam, mert kisbetû megharagszik. 🙂

                      többé nem

                      tiéd a terep

                      Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986658
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        KEDVES CSABA!

                        K

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,471-18,480 / 19,719