Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
honnan tudnám megszerezni
Ezt (is) kérdezted.
Ez a verbose dolog eddig ismeretlen számomra. (Rég volt fent Suse, és egyelõre még nem tettem fel.) Ez egy választható opció, vagy boot parancsként kell beírni a grub-ba?
1. Ha nem tetted fel, akkor miért mondod, hogy lassú? Ha egyszer – valamikor, régen – lassú volt, akkor azt írd, és ne verj át bennünket.
2. Ha majd egyszer, talán, felteszed, akkor a grub képernyõjét megnézve az alsó sorban indítási opciókat láthatsz. Az F3 kell neked.
3. Visszatérve második nyitó kérdésedre: telepítesz az egy CD-s változatról, aztán ami még kell, azt az ftp-rõl fel tudod rakni. Ha van neted.
Amikor nekem hosszan megáll, akkor még az F2-re sem reagál, hogy megnézzem min vacakol.
Akkor talán logikusnak tûnne már a megállás elõtt megnyomni azt a rettentõ nehezen hozzáférhetõ F2-t. Vagy eleve a grub indulásakor a verbose módot választani.
Kezdõ vagyok a Linux világában
Erre gondoltam.
Mindegy, akkor segiccs neki te.Koszonom, ha esetleg van ra neha pici idod, koszonettel vennem a listat is… 😉
Ugyis picit oreg lett a cucc junius ota, ugyhogy a kovetkezo frissitessel eltunhetnek belole a nyelvi bugok is. (Remelem azert nem hemzseg a hibaktol… 😉 )Toma_
[align=right][snapback]102149[/snapback][/align]Kicsit kóstolgattam. Itt a lyegyzõkönyv:
Code:slackware kipróbálva, mûködik
damnsmall kipróbálva, mûködik
MoviX kipróbálva, mûködik, médiát nem próbáltam vele
maxtor kipróbálva, mûködik
aida kipróbálva, mûködik
tomsrtbt kipróbálva, mûködik
rip kipróbálva, mûködik
ginstall kipróbálva, nem tudom, mi ez.Ja, mint írtam, a ‘hd’ is mûködik.
Ne akarj rootként dolgozni.
Felesleges és veszélyes.honnan/hogyan/mennyiert sikerult beszerezned (vagyis a fiadnak)? (persze csak ha publikus)
(nekem par perc mulva feltelepul az OpenVMS 7.2 simh-ra, de azert megis jobblenne egy igazi vason…)
[align=right][snapback]102636[/snapback][/align]Na nem forralom magam, mert kisbetû megharagszik. 🙂
többé nem
tiéd a terep
KEDVES CSABA!
K
-
SzerzőBejegyzés