kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,481-18,490 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: lilo boot #1989483
    kisbetu
    Felhasználó

      a lilo parancsra azt írja nem tudja megnyitni a filét/nincs/

      Sokat lendítene a dolgon, ha megtudhatnánk, mellik file ‘nincs’.

      bocsi próbáltam keresni de csak wines multi bootot találtam.
      Abból született.

      Mi történt? Kicsit relytélyes a dolog.

      Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984261
      kisbetu
      Felhasználó

        Mintha egyesek tanulnának számolni.
        Erre kitûnõ gyakorló terep a szavazás: adja csak össze valaki a szavazási opciók százalékait. Jóval 100 fölé jön ki az összeg.
        Aki tudja, javítsa meg, mert égünk.

        Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986656
        kisbetu
        Felhasználó

          Azt hiszem, hiába: egy moderátor írta.

          Hozzászólás: képfájl konverter #1989431
          kisbetu
          Felhasználó

            Ezzel csak az a baj, hogy a cue-bin ccd mds-mdf nem iso formátumok. Vagyis nem fog mûködni.

            Ezt senki nem tagadta.
            Csakhogy mivel a kérdés ISO fálylok mountolása volt, a válasz tökéletes. Ne akarj többet tõle, mint a kérdezõ.

            Hozzászólás: partició egyesítés #1989067
            kisbetu
            Felhasználó

              Linux alatt teljesen felesleges egyesítgetni a partíciókat. Egyszerûen bemountolod a filerendszer tetszõleges részére és használod a többivel együtt.

              Hozzászólás: Elveszett partíció #1989357
              kisbetu
              Felhasználó

                A linux összeszarta a D: partíciómat (amikor fel akartam az xp-re tenni a linuxot a d: -re).  :angry:
                Persze azon volt minden adatom az xp-n kívül.
                Azóta sem a linux sem pedig az xp nem találja a d: -t!
                Mi lehet a gond??????????????????????
                                      ??????????????????????

                A gond az, hogy nem tudod mit csinálsz, aztán meg nem tudod, mit csinálsz.

                Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988782
                kisbetu
                Felhasználó

                  VMS-re visszatérve:
                  Amikor bodogult munkahelyemen az RSX-et leváltottuk egy másik DEC rendszerrel, akkor pár hónapig én is ismerkedhettem a VMS-sel egy VAX-on. Sajnos további beszerzések kellettek volna a rendszerhez, így gyõztek az ablakok.

                  Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988781
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Bocsánatot kérek, itt valakinek a hozzászólását elbarmoltam.
                    Mellényúltam. Mentségemre semmit nem tudok felhozni.

                    Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988780
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Tudtunkal egy-két renegát iskolán kívül kizárólag az apeh és mi használjuk az országban.

                      Mivel nem kimondottan a PC-architektúra oprendszere, a dolog érthetõ.

                      Hozzászólás: BSD #1989233
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Fogódzónak, a teljesség és pontosság látszata nélkül:

                        FreeBSD: erre van elkészítve a legtöbb alkalmazás.
                        NetBSD: legendásan sokféle hardverre elkészítik („még kenyérpirítón is fut”)
                        OpenBSD: a legbiztonságosabb.

                        Amúgy meg tényleg rtfm, stfw.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,481-18,490 / 19,719