Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
a lilo parancsra azt írja nem tudja megnyitni a filét/nincs/
Sokat lendítene a dolgon, ha megtudhatnánk, mellik file ‘nincs’.
bocsi próbáltam keresni de csak wines multi bootot találtam.
Abból született.Mi történt? Kicsit relytélyes a dolog.
Mintha egyesek tanulnának számolni.
Erre kitûnõ gyakorló terep a szavazás: adja csak össze valaki a szavazási opciók százalékait. Jóval 100 fölé jön ki az összeg.
Aki tudja, javítsa meg, mert égünk.Azt hiszem, hiába: egy moderátor írta.
Ezzel csak az a baj, hogy a cue-bin ccd mds-mdf nem iso formátumok. Vagyis nem fog mûködni.
Ezt senki nem tagadta.
Csakhogy mivel a kérdés ISO fálylok mountolása volt, a válasz tökéletes. Ne akarj többet tõle, mint a kérdezõ.Linux alatt teljesen felesleges egyesítgetni a partíciókat. Egyszerûen bemountolod a filerendszer tetszõleges részére és használod a többivel együtt.
A linux összeszarta a D: partíciómat (amikor fel akartam az xp-re tenni a linuxot a d: -re). :angry:
Persze azon volt minden adatom az xp-n kívül.
Azóta sem a linux sem pedig az xp nem találja a d: -t!
Mi lehet a gond??????????????????????
??????????????????????A gond az, hogy nem tudod mit csinálsz, aztán meg nem tudod, mit csinálsz.
VMS-re visszatérve:
Amikor bodogult munkahelyemen az RSX-et leváltottuk egy másik DEC rendszerrel, akkor pár hónapig én is ismerkedhettem a VMS-sel egy VAX-on. Sajnos további beszerzések kellettek volna a rendszerhez, így gyõztek az ablakok.Bocsánatot kérek, itt valakinek a hozzászólását elbarmoltam.
Mellényúltam. Mentségemre semmit nem tudok felhozni.Tudtunkal egy-két renegát iskolán kívül kizárólag az apeh és mi használjuk az országban.
Mivel nem kimondottan a PC-architektúra oprendszere, a dolog érthetõ.
Fogódzónak, a teljesség és pontosság látszata nélkül:
FreeBSD: erre van elkészítve a legtöbb alkalmazás.
NetBSD: legendásan sokféle hardverre elkészítik („még kenyérpirítón is fut”)
OpenBSD: a legbiztonságosabb.Amúgy meg tényleg rtfm, stfw.
-
SzerzőBejegyzés