kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,491-18,500 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 386 v. 586 … ??? #1903176
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem a P-II a 686, hanem a P-II PRO.
      _

      Hozzászólás: Könyvtárba írni, de törölni ne #1989259
      kisbetu
      Felhasználó

        Nem szeretnék más rendszert használni.

        Akkor békülj meg ennek a fapados rendszernek a lehetõségeivel.

        Hozzászólás: Windows XP és Linux egy winchesteren… #1989323
        kisbetu
        Felhasználó

          (nem UHU-t használok)

          Akkor miért az UHU topikban kérdezed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

          kisbetu
          Felhasználó

            A 9.1es Linux szép dolog

            Fõleg a SUSE topikban, ami kicsit közelebb viszi a számok megértéshez azt, aki akarja.

            Hozzászólás: hibás a fájlrendszer? #1989052
            kisbetu
            Felhasználó

              hélyprogramot

              Banánhély vagy lyuhély?

              Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988832
              kisbetu
              Felhasználó

                Ez utóbbi poén volt 🙂

                Nem kõ polyénkodni.
                Egyébkénr meg nem túl hosszú szöveget szívesen átnézek. Valami mélfélében elkülditek, belematatok és küldöm vissza.

                Csak ne DOC meg XLS legyen.

                Hozzászólás: Javaslatok #1967511
                kisbetu
                Felhasználó

                  Persze a „LinuxFórum” maradjon legfelül.

                  Lóherét!

                  A mezei linuxhasználók a linuxos kérdéseikre szeretnének választ kapni, õk elsõ ránézésre kéne, hogy eltalálják, hol a kérdésük helye.
                  Most a linuxfórum „hibabejelentések” része van a szemük elõtt, ezért jönnek is oda az uhu kezdõ kérdések.

                  A fórum mûködését taglaló topikok nyugodtan kerülhetnek a sor végére, akik ezekbe akarnak írni, azok már advacált fórumozók, õk odatalálnak.

                  Hozzászólás: TUX_LIVE_MIX_TOMA_CD #1988826
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Letöltöttem.
                    Ellenõriztem az md5-öt.
                    Felírtam.

                    Megnéztem a képeket: sajna maradtak benne zavaró helytelenírási hibák.

                    F1-F9 gombokat végignyomkodtam, ráismertem a már elõtte elolvasott szövegekre.
                    Nem bootoltam egyiket se róla, a „hd” opció mûködik.

                    Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986650
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      (Azt nem mondom, hogy mire, mert kampánycsend sértés lenne)

                      Nem, nem külön! Kampánycsendsértés. Igen, igen: egybe.
                      De vigyázz, csak öt után, mert megtudják.

                      Hozzászólás: UHU DVD-re #1932924
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        De ha már válaszolsz, akkor a „simán megcsinálod” helyett, leírhattad volna neki, hogy hogyan!
                        [align=right][snapback]102091[/snapback][/align]

                        Most nem csak a kötözködésért, de ha valaki annyira lusta, hogy leugorjon a sarokra két Cd-ért, akkor dolgozzon meg a feladattal.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,491-18,500 / 19,719