Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem szeretnék más rendszert használni.
Akkor békülj meg ennek a fapados rendszernek a lehetõségeivel.
(nem UHU-t használok)
Akkor miért az UHU topikban kérdezed!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A 9.1es Linux szép dolog
Fõleg a SUSE topikban, ami kicsit közelebb viszi a számok megértéshez azt, aki akarja.
hélyprogramot
Banánhély vagy lyuhély?
Ez utóbbi poén volt 🙂
Nem kõ polyénkodni.
Egyébkénr meg nem túl hosszú szöveget szívesen átnézek. Valami mélfélében elkülditek, belematatok és küldöm vissza.Csak ne DOC meg XLS legyen.
Persze a „LinuxFórum” maradjon legfelül.
Lóherét!
A mezei linuxhasználók a linuxos kérdéseikre szeretnének választ kapni, õk elsõ ránézésre kéne, hogy eltalálják, hol a kérdésük helye.
Most a linuxfórum „hibabejelentések” része van a szemük elõtt, ezért jönnek is oda az uhu kezdõ kérdések.A fórum mûködését taglaló topikok nyugodtan kerülhetnek a sor végére, akik ezekbe akarnak írni, azok már advacált fórumozók, õk odatalálnak.
Letöltöttem.
Ellenõriztem az md5-öt.
Felírtam.Megnéztem a képeket: sajna maradtak benne zavaró helytelenírási hibák.
F1-F9 gombokat végignyomkodtam, ráismertem a már elõtte elolvasott szövegekre.
Nem bootoltam egyiket se róla, a „hd” opció mûködik.(Azt nem mondom, hogy mire, mert kampánycsend sértés lenne)
Nem, nem külön! Kampánycsendsértés. Igen, igen: egybe.
De vigyázz, csak öt után, mert megtudják.De ha már válaszolsz, akkor a „simán megcsinálod” helyett, leírhattad volna neki, hogy hogyan!
[align=right][snapback]102091[/snapback][/align]Most nem csak a kötözködésért, de ha valaki annyira lusta, hogy leugorjon a sarokra két Cd-ért, akkor dolgozzon meg a feladattal.
-
SzerzőBejegyzés