kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,501-18,510 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984427
    kisbetu
    Felhasználó

      Ebbõl aztán most minkenki jóll megtudhatja, mi volt a baj, és mi kellett a javításhoz…

      Hozzászólás: Teletext program #1988925
      kisbetu
      Felhasználó

        dánlúd

        dán lúd –> Nils Holgerson

        Hozzászólás: Teletext program #1988923
        kisbetu
        Felhasználó

          Lehet, hogy LgépLte…??? „futtatható lenne”…???  :unsure:
          [align=right][snapback]102045[/snapback][/align]

          Hát akkor aszt kel mondanom ,hogy a büdös életbe!
          Idejön valaki segíccségetkétr de ara nincsne idelye hogy elóvassa mitírtle és elvárgya tûlem hopgy meércsem a szövegit. neki.

          Hozzászólás: Teletext program #1988921
          kisbetu
          Felhasználó

            Nem értem, mit kérdezel, mi „futtatható lent”.
            Nekem az alevt évek óta jól mûködik, de a hiba biztos bennem van.

            Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988765
            kisbetu
            Felhasználó

              3.) eléggé sok nagy guru is így ír
              ^^

              Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986636
              kisbetu
              Felhasználó

                „Itt élned, halnod kell”
                Ez nem kötelezõ mutatvány!
                Nehogy mellre vedd!!!!

                Hova vigyem a két kölkömet?

                Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986635
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nincs automoderálódás.

                  *****t nincs

                  (bocs a vulgaritásért, de csak így tudom bebizonyítani)

                  Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986631
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985058
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Hát szvsz. ebben valamit nagyon eltolt a SuSE. Akárhogyan indítom, amint átvált a grafikus felületre, kifexik az én monitorom is. Ahogy nézem, ugyanúgy rosszul érzékeli a típusát, mint a telepíthetõ verziók, azokban viszont eddig mindig mûködött ezzel a beállítással.

                      Megjavítani nem tudom, csak érdeklõdöm: milyen videokártyával csinálja?

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972597
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        (sztem ilyen aprosagokat kar bejelenteni.)

                        Ha nem kell, akkor nem írkálok. Csak nem legyen félreértés belõle.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,501-18,510 / 19,719