Hát szvsz. ebben valamit nagyon eltolt a SuSE. Akárhogyan indítom, amint átvált a grafikus felületre, kifexik az én monitorom is. Ahogy nézem, ugyanúgy rosszul érzékeli a típusát, mint a telepíthetõ verziók, azokban viszont eddig mindig mûködött ezzel a beállítással.
Megjavítani nem tudom, csak érdeklõdöm: milyen videokártyával csinálja?