kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,511-18,520 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Search engine CD-n #1988896
    kisbetu
    Felhasználó

      egy általános jávás vagy c-s megoldás windowsra és linuxra is jó lenne.

      Azon kezdhetnél gondolkodni, hogy ha ez ennyire általános téma, akkor hogyan nyílhatott az UHU témakörben.

      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972595
      kisbetu
      Felhasználó

        Ismét moderálással kezdtem az estét:
        betévedt egy UHU-live kérdés a fórumhibákba, azt tettem helyre.

        Lassan vacsora utáni sziesztám része lesz a topikröptetés.
        [align=right][snapback]101770[/snapback][/align]

        [sóhaj]
        Ma még vacsora elõtt vagyok…

        kisbetu
        Felhasználó

          már régóta szenvedek, de nem tudok még mindig UHU alatt NETezni.

          Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!

          Szevasz!

          Elõször is engedd meg, hogy üdvözöljelek a Linuxfórum felhasználói között.
          Másodszor azt a kis észrevételt engedd meg, hogy megemlítsem, más alatt sem tudsz netezni. Fórumozni legalábbis úgy látom, nem tudsz. Még. Persze megtanulhatsz, csak nagyon erõsen akarni kell.

          Kérlek, nézz rá a fórum fõoldalára. Több fõtémára osztották, ezek címét a széles sötét csíkon olvashatod.

          Mint látod, kérdésedet rossz helyen, a fórum mûködési hibáit bejelentõ részlegben tetted fel.
          Azért, hogy segítsek válaszadókat szerezni, kérdésedet most áthelyezem az UHU-témák közé.

          Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984421
          kisbetu
          Felhasználó

            Helló all, nem tudok felcsatlakozni a netre Linux-al!! Annyit ír ki hogy: „Kapcsolódás…” és semmit se csinál… Mit tegyek? Légyszives részletesen magyarázzatok mert Linux-hoz még nem értek, ezért is akarom megtanulni!!

            Tanulás elsõ fázis: óvazsd el a NetiKettet!
            Második (ehhez már el kellett volna olvazsnod): ha kérdezel, érthetõ legyen a kérdés.

            Tehát: milyen netelérés nem megy, mit indítottál, milyen hibaüzenet… (Ugye UHU Linux?)

            Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984420
            kisbetu
            Felhasználó

              Most akkor mivan??

              nemtom

              Hozzászólás: SuSe automount #1988836
              kisbetu
              Felhasználó

                Valamint több száz jólelkû guru pattanna segíteni, ha azt a nem csekély mellékkörülményt is elárulnád, vajon melyik Linux disztribúcióval végezted el az általad preferált makkolgatási mûveleteket.

                Hozzászólás: OpenVMS [VAX/ALPHA] #1988749
                kisbetu
                Felhasználó

                  mi alkalmas arra, h alpha procit emuláljak az x86-os gépemen?

                  Válasz a találós kérdésre: a képzelet
                  Mit nyertem?

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984259
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Persze alternatívaként maradhatna még kint egy vagy két skin, akiknek nem tetszik a mostani.
                    adminok?

                    OFF OFF OFF
                    (népnevelés ON:)

                    Eredeti jelentésében az ‘alternatíva’ a másik lehetõséget jelenti. Vagyis összesen csak két alternatíva létezik.
                    Harmadik alternatíva nincs, csak nekünk, mûveletlen tahóknak.

                    Hasonlít ez a ‘média’ szó kálváriájára, ami a médium többes száma, tehát a ‘médiák’ alak értelmetlen.
                    Természetesen hazai médiáink révén hozzászoktunk.

                    Hozzászólás: miert nincs fellow mostanaban: a valasz #1986628
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      1%? az hogy megy?

                      Csinálsz egy alapítványt. (ügyvéd, könyvelõ)
                      Mûködik az alapítvány (ügyvéd, könyvelõ)
                      5 évig
                      5 év után az SZJA 1%-át felajánlhatom az alapítványodnak.
                      Ez márciusban van.
                      Szeptemberben értesítés az APEH-tól: „az ön 1%-át nem tudtuk az ön által megjelölt szervezetnek folyósítani…”

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972593
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Olyat még nem tudtam tenni, ami mindeninek tetszett volna  :unsure:

                        De remélem, már hozzászoktál.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,511-18,520 / 19,719