Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
egy általános jávás vagy c-s megoldás windowsra és linuxra is jó lenne.
Azon kezdhetnél gondolkodni, hogy ha ez ennyire általános téma, akkor hogyan nyílhatott az UHU témakörben.
Ismét moderálással kezdtem az estét:
betévedt egy UHU-live kérdés a fórumhibákba, azt tettem helyre.Lassan vacsora utáni sziesztám része lesz a topikröptetés.
[align=right][snapback]101770[/snapback][/align][sóhaj]
Ma még vacsora elõtt vagyok…már régóta szenvedek, de nem tudok még mindig UHU alatt NETezni.
Ha tudja vki, mint kéne tennem, segítsen!!!!
Szevasz!
Elõször is engedd meg, hogy üdvözöljelek a Linuxfórum felhasználói között.
Másodszor azt a kis észrevételt engedd meg, hogy megemlítsem, más alatt sem tudsz netezni. Fórumozni legalábbis úgy látom, nem tudsz. Még. Persze megtanulhatsz, csak nagyon erõsen akarni kell.Kérlek, nézz rá a fórum fõoldalára. Több fõtémára osztották, ezek címét a széles sötét csíkon olvashatod.
Mint látod, kérdésedet rossz helyen, a fórum mûködési hibáit bejelentõ részlegben tetted fel.
Azért, hogy segítsek válaszadókat szerezni, kérdésedet most áthelyezem az UHU-témák közé.Helló all, nem tudok felcsatlakozni a netre Linux-al!! Annyit ír ki hogy: „Kapcsolódás…” és semmit se csinál… Mit tegyek? Légyszives részletesen magyarázzatok mert Linux-hoz még nem értek, ezért is akarom megtanulni!!
Tanulás elsõ fázis: óvazsd el a NetiKettet!
Második (ehhez már el kellett volna olvazsnod): ha kérdezel, érthetõ legyen a kérdés.Tehát: milyen netelérés nem megy, mit indítottál, milyen hibaüzenet… (Ugye UHU Linux?)
Most akkor mivan??
nemtom
Valamint több száz jólelkû guru pattanna segíteni, ha azt a nem csekély mellékkörülményt is elárulnád, vajon melyik Linux disztribúcióval végezted el az általad preferált makkolgatási mûveleteket.
mi alkalmas arra, h alpha procit emuláljak az x86-os gépemen?
Válasz a találós kérdésre: a képzelet
Mit nyertem?Persze alternatívaként maradhatna még kint egy vagy két skin, akiknek nem tetszik a mostani.
adminok?OFF OFF OFF
(népnevelés ON:)Eredeti jelentésében az ‘alternatíva’ a másik lehetõséget jelenti. Vagyis összesen csak két alternatíva létezik.
Harmadik alternatíva nincs, csak nekünk, mûveletlen tahóknak.Hasonlít ez a ‘média’ szó kálváriájára, ami a médium többes száma, tehát a ‘médiák’ alak értelmetlen.
Természetesen hazai médiáink révén hozzászoktunk.1%? az hogy megy?
Csinálsz egy alapítványt. (ügyvéd, könyvelõ)
Mûködik az alapítvány (ügyvéd, könyvelõ)
5 évig
5 év után az SZJA 1%-át felajánlhatom az alapítványodnak.
Ez márciusban van.
Szeptemberben értesítés az APEH-tól: „az ön 1%-át nem tudtuk az ön által megjelölt szervezetnek folyósítani…”Olyat még nem tudtam tenni, ami mindeninek tetszett volna :unsure:
De remélem, már hozzászoktál.
-
SzerzőBejegyzés