Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
4x nem hiszem el hogy magadtól SUSE-t telepítettél, kérj segtséget attól aki ajánlotta….
Nem hiszem el, hogy ezt itt le kéne írni…
Ismét moderálással kezdtem az estét:
betévedt egy UHU-live kérdés a fórumhibákba, azt tettem helyre.Lassan vacsora utáni sziesztám része lesz a topikröptetés.
akkor talan envagyok vak, mert magaban a forumban nemlatok narancssargat. ugyanolyan, mint volt. na majd most jol ki meg belepek.
Talán nézzráa saját titulusodra (moderátorok), megazaláírásodra. Szerintem az a szín a narancssárga.
Kedves topiknyitó!
Légy szíves nézz körül a fórumban.
Ha ezt megtszed, meglátod, hogy szekciókra osztották, azokat pedig altémákra.
Ahová Te most bekeveredtél, magának a LinuxFórumnak a hibáival foglalkozik.
Kicsit lejjebb lapozva megtalálod az UHU, azon belül a live topikjait.Még olcsóbb megoldás (ha csak ideiglenesen kell) venni ezerkétszázért egy hálókártyát. Azt bele az erõsebb gépbe, abba jön az ADSL is. Netmegosztást beállít és mehet.
csak az alaplap driverje kell és azon annak rajta kellene lenie nem??
Windowst installálsz?
De a LAN-ba most az ADSL van bedugva, és oda kéne mennie a crosskábelnek is.Nem?
[align=right][snapback]101524[/snapback][/align]Ja, ha átvágsz, akkor igen.
Azt írtad, hogy „két gép összekötéséhez”.
Most meg már három lett.az uhu mivel kompatibulis?
Csak az UHU-val…
a forum gyonyoru kek, a fooldal meg egy okadek.
Azért ha ma megnézed, a fórum hozzászürkült a fõoldalhoz, a narancssárga beütés is mindkettõben jelen van.
Csaba:
Dizálynban sem vagyok jó.
Tetszik, hogy eltûntek a harsány színek (piros-kék-sárga).
Ha sokan mondják, hogy a narancs üti a szürkét, lehet, hogy igazuk van.2 ház közt jól jönne nekem is hálózat (50k Ft-os eszközök nélkün ^^)
Egy HAM-QRP adó-vevõ kell hozzá! No meg posta engedély, rádióamatõr vizsga, meg ecet!
Szóval maradj az 50 eFt-os eszközöknél.
Olcsóbb. -
SzerzőBejegyzés