kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,521-18,530 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Letöltött progi instalállása #1988358
    kisbetu
    Felhasználó

      4x nem hiszem el hogy magadtól SUSE-t telepítettél, kérj segtséget attól aki ajánlotta….

      Nem hiszem el, hogy ezt itt le kéne írni…

      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972591
      kisbetu
      Felhasználó

        Ismét moderálással kezdtem az estét:
        betévedt egy UHU-live kérdés a fórumhibákba, azt tettem helyre.

        Lassan vacsora utáni sziesztám része lesz a topikröptetés.

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972590
        kisbetu
        Felhasználó

          akkor talan envagyok vak, mert magaban a forumban nemlatok narancssargat. ugyanolyan, mint volt. na majd most jol ki meg belepek.

          Talán nézzráa saját titulusodra (moderátorok), megazaláírásodra. Szerintem az a szín a narancssárga.

          Hozzászólás: UHU linux live 2.2 hibák #1988671
          kisbetu
          Felhasználó

            Kedves topiknyitó!

            Légy szíves nézz körül a fórumban.
            Ha ezt megtszed, meglátod, hogy szekciókra osztották, azokat pedig altémákra.
            Ahová Te most bekeveredtél, magának a LinuxFórumnak a hibáival foglalkozik.
            Kicsit lejjebb lapozva megtalálod az UHU, azon belül a live topikjait.

            Hozzászólás: Switch #1988640
            kisbetu
            Felhasználó

              Még olcsóbb megoldás (ha csak ideiglenesen kell) venni ezerkétszázért egy hálókártyát. Azt bele az erõsebb gépbe, abba jön az ADSL is. Netmegosztást beállít és mehet.

              Hozzászólás: Kezdo progz… #1985871
              kisbetu
              Felhasználó

                csak az alaplap driverje kell és azon annak rajta kellene lenie nem??

                Windowst installálsz?

                Hozzászólás: Switch #1988637
                kisbetu
                Felhasználó

                  De a LAN-ba most az ADSL van bedugva, és oda kéne mennie a crosskábelnek is.Nem?
                  [align=right][snapback]101524[/snapback][/align]

                  Ja, ha átvágsz, akkor igen.

                  Azt írtad, hogy „két gép összekötéséhez”.
                  Most meg már három lett.

                  Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984377
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    az uhu mivel kompatibulis?

                    Csak az UHU-val…

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972588
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      a forum gyonyoru kek, a fooldal meg egy okadek.

                      Azért ha ma megnézed, a fórum hozzászürkült a fõoldalhoz, a narancssárga beütés is mindkettõben jelen van.

                      Csaba:
                      Dizálynban sem vagyok jó.
                      Tetszik, hogy eltûntek a harsány színek (piros-kék-sárga).
                      Ha sokan mondják, hogy a narancs üti a szürkét, lehet, hogy igazuk van.

                      Hozzászólás: netezés amatõr rádió adóval! #1988561
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        2 ház közt jól jönne nekem is hálózat (50k Ft-os eszközök nélkün ^^)

                        Egy HAM-QRP adó-vevõ kell hozzá! No meg posta engedély, rádióamatõr vizsga, meg ecet!

                        Szóval maradj az 50 eFt-os eszközöknél.
                        Olcsóbb.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,521-18,530 / 19,719