kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,531-18,540 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: új portál #1981253
    kisbetu
    Felhasználó

      böngészõstatisztika:

      hööööööö???

      ON:

      Jönnek megnézni, nekik való-e már a Linux.

      OFF:

      „kicsit” hosszú az aláírásod…

      Hozzászólás: Switch #1988632
      kisbetu
      Felhasználó

        Két géphez feleleges switch, elég egy crosskábel.

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972585
        kisbetu
        Felhasználó

          UHU, telepítés: Milyen Linuxot telepítsek…

          Kissé komikusan nézett ki, ezért repült a vegyesbe.

          Hozzászólás: megosztott könyvtár mountolása #1988467
          kisbetu
          Felhasználó

            nem csinálja meg.

            Hanem kiír egy hibaüzenetet…

            Hozzászólás: megosztott könyvtár mountolása #1988465
            kisbetu
            Felhasználó

              smbmount?

              Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984236
              kisbetu
              Felhasználó

                Kellemes pasztellszínek, elválasztó vonal viszont tényleg hasznos lenne a témacímek között.
                [align=right][snapback]101257[/snapback][/align]

                Nem vonalra gondoltam, hanem a címek hátterének váltakozására. Persze ettõl még lehet csík is.

                Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984235
                kisbetu
                Felhasználó

                  Egy hiba, nem új, már régóta zavar.

                  A Kávézóban (és csak ott) a legújabb topik legalul van. Itt a többi topik is össze-vissza „sorrendben” van, egyetlen fix, hogy a legújabb alulra került.

                  Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984233
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Jó helyen járok?
                    Nem ismertem rá a fõoldalra!

                    Egész jó lett. (Marha jó lett, na!)

                    Egy kérés (ha nem pofátlanság): ha lehet, az egyes sorokat valami halvány háttérszín-módosítással el kéne választani egymástól.

                    Hozzászólás: programok vs terminál #1988086
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Indítsd alt-F2-vel.

                      Hozzászólás: DVD írás kezd? szinten #1987896
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        (Ezt pontosan hol tudom megnézni, hogy milyen
                        az op.rendszer verziója?)

                        /etc/SuSE-release

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,531-18,540 / 19,719