Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
POF
mivel a cd-men nincs rajta a wine, honnan tudok letölteni ijet?
Nem tudom.
Nem tudom: hogy miLYen Cd-d van, amin nincs wine.
Nem tudom, milyen disztribhez kell a wine.
Nem tudom, mit tudsz a csomagok vagy források telepítésérõl.Egyetlen adható válasz: a netrõl tudsz letölteni.
nemtudod véletlenül hogy az adsl nek mi a DNS címe? vagy ez valami személyreszabott bizé?
[align=right][snapback]100573[/snapback][/align]Nem tudod… ADSL-nek… ? Vagy … személyre szabott…
Az ADSL az egy adatátviteli technológia.
Mi ezt a közeget TCP/IP kommunikációra használjuk.
A TCP/IP egyik alapja a DNS.Ha egy szolgáltatónál elõfizetsz az internetre, az neked köteles DNS szolgáltatást is nyújtani, errõl (is) szól a szerzõdésetek.
Nem mesélem el most a DNS miértjét és mûködését, elég annyi, hogy neked a szolgáltatód DNS szervereinek IP címére van szükséged, hacsak nem állítasz fel magadnak egyet (ezt nem javaslom).
//Na persze. Amíg én tanítok, addig mások learatják a babért.//
disz iz dö bigining…
szerintem(pl valamejik mod változtassa meg a topicot!)
A saját hozzászólásodat Te is ki tudod lyavítani. Sõt, kérlek, hogy tedd is meg!
A topik meg majd a hozzászólásoktól „magától” fog megváltozni. Szerintem is kellett ez a kis kitérõ, aminek szerencsére vége.(Természetesen ha a társalgóban nyitasz topikát, akkor ott nem fogok a nyel vezeteddel fog lalkoz ni.)
A vegyesben tanyázó „
-
SzerzőBejegyzés