kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,541-18,550 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987245
    kisbetu
    Felhasználó

      POF

      Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987244
      kisbetu
      Felhasználó

        mivel a cd-men nincs rajta a wine, honnan tudok letölteni ijet?

        Nem tudom.
        Nem tudom: hogy miLYen Cd-d van, amin nincs wine.
        Nem tudom, milyen disztribhez kell a wine.
        Nem tudom, mit tudsz a csomagok vagy források telepítésérõl.

        Egyetlen adható válasz: a netrõl tudsz letölteni.

        Hozzászólás: Adsl Slcki 10.0 alatt… #1986248
        kisbetu
        Felhasználó

          nemtudod véletlenül hogy az adsl nek mi a DNS címe? vagy ez valami személyreszabott bizé?
          [align=right][snapback]100573[/snapback][/align]

          Nem tudod… ADSL-nek… ? Vagy … személyre szabott…

          Az ADSL az egy adatátviteli technológia.
          Mi ezt a közeget TCP/IP kommunikációra használjuk.
          A TCP/IP egyik alapja a DNS.

          Ha egy szolgáltatónál elõfizetsz az internetre, az neked köteles DNS szolgáltatást is nyújtani, errõl (is) szól a szerzõdésetek.

          Nem mesélem el most a DNS miértjét és mûködését, elég annyi, hogy neked a szolgáltatód DNS szervereinek IP címére van szükséged, hacsak nem állítasz fel magadnak egyet (ezt nem javaslom).

          //Na persze. Amíg én tanítok, addig mások learatják a babért.//

          Hozzászólás: Egy teljes oldal tartalmát leszedni #1987857
          kisbetu
          Felhasználó

            disz iz bigining…
            szerintem

            Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987241
            kisbetu
            Felhasználó

              (pl valamejik mod változtassa meg a topicot!)

              A saját hozzászólásodat Te is ki tudod lyavítani. Sõt, kérlek, hogy tedd is meg!
              A topik meg majd a hozzászólásoktól „magától” fog megváltozni. Szerintem is kellett ez a kis kitérõ, aminek szerencsére vége.

              Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987231
              kisbetu
              Felhasználó

                (Természetesen ha a társalgóban nyitasz topikát, akkor ott nem fogok a nyel vezeteddel fog lalkoz ni.)

                Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987230
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Karaoke #1987819
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    ???

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972584
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A vegyesben tanyázó „

                      Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987227
                      kisbetu
                      Felhasználó
                      10 bejegyzés megtekintése - 18,541-18,550 / 19,719