Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
kisbetu:
55% (12) partríció
27% (6) partrició
18% (4) partricio
forrás: http://hejes.szerver.org
a többség így írja… szerinted hogyan kellene?68% (25700) particio
28% (10600) partíció
4% (1580) partició
0% (48) partício
0% (35) particíó
0% (2) partícíóRossz keresést én is tudok linkelni.
Tudod, nem mindig mûködik a „Kéredezzük meg a közönséget”.
Meg ha már statisztikát alkalmazol, akkor annak a számítási szabályait is figyelembe kéne venned. Mindegy, majd megtanulod ezt is. Remélem.(u.i: Hiszel egy olyan oldalnak, ahol a helyesírást se írják helyesen?)
5. nem tudom, h mi az olyan nagy dolog a partrícionálásban.. szvsz eléggé triviális dolog
Még leírni se tudod…
Talán csináld meg a saját könyvtárad mozillájának is.
(Talán. Lehet, hogy hülyeség.)Lehet, hogy annak a warningnak nem kéne ott lennie. Nálam legalábbis nincs.
Mit tegyek vele?Na, akkor áruld el, mivel akarsz audió CD-t lejátszani.
Melyik programmal.
Még le sem akarom játszani, csak szerettem volna ha látja, de nem látja sem mc, sem grafikus felületenVan-e kscd-d?
Van, azt irja nincs lemez:(
[align=right][snapback]100394[/snapback][/align]ERR
Még le sem akarom játszani, csak szerettem volna ha látja, de nem látja sem mc, sem grafikus felületen
AUDI
Van-e kscd-d?
Van, azt irja nincs lemez:(
[align=right][snapback]100394[/snapback][/align]Akkor bökj rá a kscd beállításai gombra, és ellenõrizd, hogy melyik egységet szeretné cdromnak használni.
Szerintem itt kéne átírni.Ez jó?
Lehet, hogy annak a warningnak nem kéne ott lennie. Nálam legalábbis nincs.
Na, akkor áruld el, mivel akarsz audió CD-t lejátszani.
Melyik programmal.
Van-e kscd-d?1. Igen úgy tûnik csak audio, mp3 cd-vel van a ba, egyéb médiát, illetve adat cd-t mindkettõ olvas, lejtátszik.
Nem hallottam még mp3 CD-formátumról.
De valóban hülye kérdés, szinttõl függ…ha egy parancsot sem ismersz és nem indul el az X-ed, akkor bármelyik disztró hc….ugyanis csak ülni fox és kamillázol a promptra…
Ezt a promptot úgy értelmeztem, hogy be tudott lépni.
(Egyébként számítástechnikai történelmem régmúltjában RSX-11 rendszeren kezdtem, ahol a terminálon ha jelszót nem is tudtál, help-et adott a rendszer. Akkor _csak_ olvasni lehetett. Vagy kikapcsolni.)
(ami a Linux 2.6-os kernel alapértelmezett feladatütemezõje lesz)
nekem 2.6.7-grsec van, es gyors
A „lesz” és a „van” között eltelt egy kis idõ.
Nézd meg, melyik kernelt peccseled és mivel. -
SzerzőBejegyzés