kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,551-18,560 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987225
    kisbetu
    Felhasználó

      kisbetu:
      55% (12) partríció
      27% (6) partrició
      18% (4) partricio
      forrás: http://hejes.szerver.org
      a többség így írja… szerinted hogyan kellene?

      68% (25700) particio
      28% (10600) partíció
      4% (1580) partició
      0% (48) partício
      0% (35) particíó
      0% (2) partícíó

      Rossz keresést én is tudok linkelni.
      Tudod, nem mindig mûködik a „Kéredezzük meg a közönséget”.
      Meg ha már statisztikát alkalmazol, akkor annak a számítási szabályait is figyelembe kéne venned. Mindegy, majd megtanulod ezt is. Remélem.

      (u.i: Hiszel egy olyan oldalnak, ahol a helyesírást se írják helyesen?)

      Hozzászólás: Kezdõ vagyok, segítsetek rajtam!!! #1987221
      kisbetu
      Felhasználó

        5. nem tudom, h mi az olyan nagy dolog a partrícionálásban.. szvsz eléggé triviális dolog

        Még leírni se tudod…

        Hozzászólás: Java problémák #1986845
        kisbetu
        Felhasználó

          Talán csináld meg a saját könyvtárad mozillájának is.
          (Talán. Lehet, hogy hülyeség.)

          Hozzászólás: #1987280
          kisbetu
          Felhasználó

            Lehet, hogy annak a warningnak nem kéne ott lennie. Nálam legalábbis nincs.
            Mit tegyek vele?

            Na, akkor áruld el, mivel akarsz audió CD-t lejátszani.
            Melyik programmal.
            Még le sem akarom játszani, csak szerettem volna ha látja, de nem látja sem mc, sem grafikus felületen

            Van-e kscd-d?
            Van, azt irja nincs lemez:(
            [align=right][snapback]100394[/snapback][/align]

            ERR

            Hozzászólás: #1987279
            kisbetu
            Felhasználó

              Még le sem akarom játszani, csak szerettem volna ha látja, de nem látja sem mc, sem grafikus felületen

              AUDI

              Hozzászólás: #1987278
              kisbetu
              Felhasználó

                Van-e kscd-d?
                Van, azt irja nincs lemez:(
                [align=right][snapback]100394[/snapback][/align]

                Akkor bökj rá a kscd beállításai gombra, és ellenõrizd, hogy melyik egységet szeretné cdromnak használni.
                Szerintem itt kéne átírni.

                Hozzászólás: #1987275
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ez jó?

                  Lehet, hogy annak a warningnak nem kéne ott lennie. Nálam legalábbis nincs.

                  Na, akkor áruld el, mivel akarsz audió CD-t lejátszani.
                  Melyik programmal.
                  Van-e kscd-d?

                  Hozzászólás: #1987274
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    1. Igen úgy tûnik csak audio, mp3 cd-vel van a ba, egyéb médiát, illetve adat cd-t mindkettõ olvas, lejtátszik.

                    Nem hallottam még mp3 CD-formátumról.

                    Hozzászólás: Hardcore distro? #1987303
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      De valóban hülye kérdés, szinttõl függ…ha egy parancsot sem ismersz és nem indul el az X-ed, akkor bármelyik disztró hc….ugyanis csak ülni fox és kamillázol a promptra…

                      Ezt a promptot úgy értelmeztem, hogy be tudott lépni.

                      (Egyébként számítástechnikai történelmem régmúltjában RSX-11 rendszeren kezdtem, ahol a terminálon ha jelszót nem is tudtál, help-et adott a rendszer. Akkor _csak_ olvasni lehetett. Vagy kikapcsolni.)

                      Hozzászólás: [Gentoo Linux]kernelek #1987692
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        (ami a Linux 2.6-os kernel alapértelmezett feladatütemezõje lesz)

                        nekem 2.6.7-grsec van, es gyors

                        A „lesz” és a „van” között eltelt egy kis idõ.
                        Nézd meg, melyik kernelt peccseled és mivel.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,551-18,560 / 19,719