kisbetu Adatlap Indított témakörök Hozzászólások Hozzászólások 10 bejegyzés megtekintése - 18,561-18,570 / 19,719 ← 1 2 3 … 1 856 1 857 1 858 … 1 970 1 971 1 972 → Szerző Bejegyzés 2004-11-27-22:00 Hozzászólás: VMWARE #1987717 kisbetuFelhasználó Jó helyen van. Csak itt a cím gázos. 2004-11-27-21:56 Hozzászólás: „LinuxForum.hu FAQ” – TE mit tennel erte? #1987352 kisbetuFelhasználó (csak valaki javítsa ki a helyesírási hibákat mielõtt megjelenik) Szóljál. Csak hagyjál nekem rá pár napot, mert ki tudja, mi minden jöhet össze. 2004-11-27-21:52 Hozzászólás: VMWARE #1987712 kisbetuFelhasználó A moderátor úr nem tudja, hogy van már VMWare topik? 2004-11-27-20:18 Hozzászólás: Nem indul a grub #1987528 kisbetuFelhasználó Passz. Nekem SUS 2004-11-27-20:12 Hozzászólás: #1987270 kisbetuFelhasználó Nincs több ötletem, az UHU-soké a terep… 2004-11-27-20:07 Hozzászólás: „LinuxForum.hu FAQ” – TE mit tennel erte? #1987345 kisbetuFelhasználó 2004-11-27-19:10 Hozzászólás: Hardcore distro? #1987299 kisbetuFelhasználó csak ülni fox és kamillázol a promptra… 2004-11-27-19:08 Hozzászólás: Nem indul a grub #1987526 kisbetuFelhasználó Eddig minden jónak tûnik. (Akkor mi rossz?) Valami mentõlemezzel el tudod indítani a Fedorát? Mert ha õ fut, akkor ki kéne adni a grub-install /dev/hda parancsot. (Remélem, nálad is van ilyen.) 2004-11-27-18:45 Hozzászólás: #1987268 kisbetuFelhasználó Nem lehet, hogy a szerelgetés miatt nem ott van a cdrom linkje, mint azelõtt? Vagy esetleg SCSI emuláció? 2004-11-27-18:28 Hozzászólás: Nem indul a grub #1987523 kisbetuFelhasználó Alakul a dolog. Jöhet a – nem a grub.conf – hanem a /boot/grub/menu lst. Meg egy fdisk -l. Nem történt valami vinyócsere, kihúzás, bedugás mostanában? Szerző Bejegyzés 10 bejegyzés megtekintése - 18,561-18,570 / 19,719 ← 1 2 3 … 1 856 1 857 1 858 … 1 970 1 971 1 972 →