Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Elõször meg kell állapítani a kártya (chip) pontos típusát.
Ehhez hozzá kell keresni a szükséges kernelmodult.Aztán jöhet a puding próbája: a modprobe.
Tippelhetek?
Mert még béta?
Hatalmas…
a porfelhõ, amit felkavartál az elõásásával.
szvsz
(Az én idõmben úgy mondták, hogy egy újszülöttnek minden vicc új.)
Bocs: van még Corel?
Három nap alatt a harmadik híradás a Szoftverbázis – UHU honlap együttállásról, immár egy harmadik topikban.
Csak így tovább, de hajrá Emerson!Miért verné ? Nem csak az m$ ,de más se fog újat mutatni számtechben ,sem 2008 -ban ,sem késöbb. Tölem jöhetnek a csicsabicsa 3D-s ikonos ,okosságokkal ,vagy bármi mással ,de én akkor is a konzolos mc-be fogok filet másolni és dvd-t irni. Nagyon újat már nem lehet kitalálni. Kicsit gyorsabb lesz ,meg lesz pár új hw. ,de lényegi változás biztos nem lesz.
[align=right][snapback]98756[/snapback][/align]EZ MOST ITTEN OFFTOPIK, de kérlek, olvasd el!
Kedves László!
Tanulj már meg írni, légyszi, nem vagy messze tõle.
A vesszõket, akárcsak a pontokat, az õket megelõzõ szóhoz ragaszd hozzá, utána következik a szóköz.Kösz hogy szóltál. Igaz Kissé brutálisan, de nem zavar
A hírek hozzászólásainak elválasztása nem rossz, hanem nincs.
Kemény észmunkát igényel (tõlem aztán hiába) annak eldöntése, hol ér véget egy megjegyzés és ki melyiket írta.Ugye lehetne valami csíkot vagy pár CFLF-et betenni a post mögé?
Hello … Te igaz … Mert én meg … 🙂
Hogy ez mennyire ONtopik volt!
Ha minketen háváesvések vagytok, akor is meritek a PRIV
-
SzerzőBejegyzés