kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,621-18,630 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • kisbetu
    Felhasználó

      Elõször meg kell állapítani a kártya (chip) pontos típusát.
      Ehhez hozzá kell keresni a szükséges kernelmodult.

      Aztán jöhet a puding próbája: a modprobe.

      Hozzászólás: Uhu Linux 1.2 Beta2 – Ketchup gondok #1985920
      kisbetu
      Felhasználó

        Tippelhetek?

        Mert még béta?

        Hozzászólás: vicc #1922570
        kisbetu
        Felhasználó

          Hatalmas…

          a porfelhõ, amit felkavartál az elõásásával.

          szvsz

          (Az én idõmben úgy mondták, hogy egy újszülöttnek minden vicc új.)

          Hozzászólás: SUSE + ISDN tapasztalatokat kérek #1983781
          kisbetu
          Felhasználó

            Bocs: van még Corel?

            Hozzászólás: UHU & Live – a pofam leszakad #1985909
            kisbetu
            Felhasználó

              Három nap alatt a harmadik híradás a Szoftverbázis – UHU honlap együttállásról, immár egy harmadik topikban.
              Csak így tovább, de hajrá Emerson!

              Hozzászólás: dacos Suse 9.1 #1984135
              kisbetu
              Felhasználó
                Hozzászólás: Kocsma topik #1948141
                kisbetu
                Felhasználó

                  Miért verné ? Nem csak az m$ ,de más se fog újat mutatni számtechben ,sem 2008 -ban ,sem késöbb. Tölem jöhetnek a csicsabicsa 3D-s ikonos ,okosságokkal ,vagy bármi mással ,de én akkor is a konzolos mc-be fogok filet másolni és dvd-t irni. Nagyon újat már nem lehet kitalálni. Kicsit gyorsabb lesz ,meg lesz pár új hw. ,de lényegi változás biztos nem lesz.
                  [align=right][snapback]98756[/snapback][/align]

                  EZ MOST ITTEN OFFTOPIK, de kérlek, olvasd el!

                  Kedves László!
                  Tanulj már meg írni, légyszi, nem vagy messze tõle.
                  A vesszõket, akárcsak a pontokat, az õket megelõzõ szóhoz ragaszd hozzá, utána következik a szóköz.

                  Hozzászólás: Linux kernel forditás magyarra #1976297
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Kösz hogy szóltál. Igaz Kissé brutálisan, de nem zavar

                    Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984213
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A hírek hozzászólásainak elválasztása nem rossz, hanem nincs.
                      Kemény észmunkát igényel (tõlem aztán hiába) annak eldöntése, hol ér véget egy megjegyzés és ki melyiket írta.

                      Ugye lehetne valami csíkot vagy pár CFLF-et betenni a post mögé?

                      Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980734
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Hello … Te igaz … Mert én meg  …  🙂

                        Hogy ez mennyire ONtopik volt!

                        Ha minketen háváesvések vagytok, akor is meritek a PRIV

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,621-18,630 / 19,719