Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Figyu!
Te nyitottad a másik bejelentgetõs topikot. Miért nem abba írsz?
Miért kell kettõt fenntartani?Mint témainditó egyetértek Bbt-vel. Emberek kellenek!
Nem mindig van olyan ember aki tud segiteni és az angol is nehezit a dolgot. Mellesleg jobban szeretem az anyanelvem mint bármilye más nyelvet. MERT MAGYAR VAGYOK
Próbálj lehorgonyozni egy mellett (legalább annyi ideig, míg megismered). Aztán ha már mindent be tudsz rajta állítani, telepítesz alá és vele, akkor fordulj csak másik disztró felé.
Tanuld meg õket.
Egészen véletlenül kipróbálhatod a hsflinmodem csomagot is, ami a telepítõben van.
Milyen érzés?…. Vegyes . :unsure: :unsure:
Inkább nem részletezem.
[align=right][snapback]98147[/snapback][/align]Na igen.
Ha a szoftverbázisban nem lenne „-torony magasan- a legsikeresebb”, nem tettek volna említést róla.:,hanem az ekkora ,ormotlan ,helypocsékoló hülyeségek 😀
Pont ezt emlegettem vala. (Vagy óhajtottam említeni, csak nem jött át.)
Erre gondoltál?
LOL meg is van!
Vezerlopanel -> Forum beallitasai -> Engedélyezed az aláírások megjelenítését?
kisbetu itt kikapcsolhatod es nincs tobb idegesito alairas 😉
Gege
[align=right][snapback]98122[/snapback][/align]Tudom, hogy ott van.
De ha akarod, akkor betehetem itt is az aláírásomba.Menyi a tiltási határ?
Bocs, ez túl ment a határomon:
Számold meg a postod hozzászólássor / aláírássor arányát.
Ha ez 1:1 már az is sok. Nálad mennyi is?Még jó, hogy nem idéztél be egy fél oldalt…
-
SzerzőBejegyzés