kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,631-18,640 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972579
    kisbetu
    Felhasználó

      Figyu!
      Te nyitottad a másik bejelentgetõs topikot. Miért nem abba írsz?
      Miért kell kettõt fenntartani?

      Hozzászólás: Linux kernel forditás magyarra #1976294
      kisbetu
      Felhasználó

        Mint témainditó egyetértek Bbt-vel. Emberek kellenek!

        Nem mindig van olyan ember aki tud segiteni és az angol is nehezit a dolgot. Mellesleg jobban szeretem az anyanelvem mint bármilye más nyelvet. MERT MAGYAR VAGYOK

        Hozzászólás: SUSE 9.2 #1985051
        kisbetu
        Felhasználó

          Próbálj lehorgonyozni egy mellett (legalább annyi ideig, míg megismered). Aztán ha már mindent be tudsz rajta állítani, telepítesz alá és vele, akkor fordulj csak másik disztró felé.

          Hozzászólás: programozzunk, de most már komolyan… #1985729
          kisbetu
          Felhasználó

            Tanuld meg õket.

            Hozzászólás: softmodemhez driver Linuxra #1983636
            kisbetu
            Felhasználó

              Egészen véletlenül kipróbálhatod a hsflinmodem csomagot is, ami a telepítõben van.

              Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968365
              kisbetu
              Felhasználó

                Milyen érzés?…. Vegyes .  :unsure:  :unsure:
                Inkább nem részletezem.
                [align=right][snapback]98147[/snapback][/align]

                Na igen.
                Ha a szoftverbázisban nem lenne „-torony magasan- a legsikeresebb”, nem tettek volna említést róla.

                Hozzászólás: Az aláírásokról… #1985445
                kisbetu
                Felhasználó

                  :,hanem az ekkora ,ormotlan ,helypocsékoló  hülyeségek  😀

                  Pont ezt emlegettem vala. (Vagy óhajtottam említeni, csak nem jött át.)

                  Hozzászólás: Az aláírásokról… #1985442
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Erre gondoltál?

                    Hozzászólás: Az aláírásokról… #1985441
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      LOL meg is van!

                      Vezerlopanel -> Forum beallitasai -> Engedélyezed az aláírások megjelenítését?

                      kisbetu itt kikapcsolhatod es nincs tobb idegesito alairas 😉

                      Gege
                      [align=right][snapback]98122[/snapback][/align]

                      Tudom, hogy ott van.
                      De ha akarod, akkor betehetem itt is az aláírásomba.

                      Hozzászólás: Az aláírásokról… #1985434
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Menyi a tiltási határ?

                        Bocs, ez túl ment a határomon:

                        Számold meg a postod hozzászólássor / aláírássor arányát.
                        Ha ez 1:1 már az is sok. Nálad mennyi is?

                        Még jó, hogy nem idéztél be egy fél oldalt…

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,631-18,640 / 19,719