kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,641-18,650 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Az aláírásokról… #1985431
    kisbetu
    Felhasználó

      A fórumba azért jövök, hogy infókat szedjek fel, tanuljak más hibáiból, ha tudom, megosszam tapasztalataimat.

      Az idétlen szmálylik is zavarnak. Sokan magyarul nem tudnak írni, de telenyomják képecskékkel a szöveget, mert az olyan trendy.
      Ha meg még nagy, színes képek is szegélyezik a silány szöveget, akkor végképp elmegy a kedvem az elolvasásától is.

      Ha meg képekre vágyom, arra van pár link a gyûjteményemben.

      De ez csak az én begyöpösödött, régimódi véleményem.
      Ti úgy csináljátok, ahogy akarjátok. Csak idõben szóljatok rám, hogy álljak le.

      Hozzászólás: Egyéb moderátori tevékenységek #1973456
      kisbetu
      Felhasználó

        Még egy fikázó topikot zárnom… khm… törölnöm kellett.

        Csukja már ki valaki a guesteket!
        Lécciiiiiiiiiiiiiiiiii!

        Hozzászólás: SUSE + ISDN tapasztalatokat kérek #1983779
        kisbetu
        Felhasználó

          comon felismeri AT szabványos modemnek de nincs kapcsolat!

          Analóg modemmel fel tudsz lépni a netre?

          Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980720
          kisbetu
          Felhasználó
            Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972575
            kisbetu
            Felhasználó

              Közkívánatomra bezártam a fórumfikázó topikot.
              Most pedig elvonulok helyes írtást tanulni. Hallotok még rólam.

              Hozzászólás: Lessssssssssz-e magyar LINUXfórum! #1985470
              kisbetu
              Felhasználó

                szóllyatok má’ rám, hogy zárlyam be!

                Hozzászólás: slowr #1983523
                kisbetu
                Felhasználó

                  egy kicsit nem ma kezdtem…

                  Ez a topikban mutatott két hozzászólásodból nem látszik. Egyáltalán nem.

                  Ha egyszer nem ilyenre akartad írni, akkor ménem szerkeszted – utólag – olyanra, amilyennek lennie kéne? (A fórummotor lehetõvé teszi…)

                  Válaszoltál valakinek, de elõtted már ketten is megszólítottak. A fórumozás kiskátéja az javasolja, hogy a félreértések elkerülésére idézd be, melyik hozzászólásra reagálsz. Nem kell az egészet, elég azokat a mondatokat, amikre válaszolsz. (A fórummotor lehetõvé teszi…)

                  egy segito par szot szivesebben vettem volna

                  Hajrá, slowr!

                  Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984344
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Igen.
                    Igen.

                    Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980717
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Gyerekek!

                      A zindex fórumában kisember elpanaszolta, hogy a zubuntu összetûzésbe került az IDE vezérlõjével, és a gép áll vesztésre.

                      Aki fosósabb típus, az esetleg legyen óvatos.

                      Hozzászólás: Az aláírásokról… #1985425
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ismét egy lehetõség, hogy még jobban utáljatok: én mindenféle képet kitiltanék az aláírásból.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,641-18,650 / 19,719