Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A fórumba azért jövök, hogy infókat szedjek fel, tanuljak más hibáiból, ha tudom, megosszam tapasztalataimat.
Az idétlen szmálylik is zavarnak. Sokan magyarul nem tudnak írni, de telenyomják képecskékkel a szöveget, mert az olyan trendy.
Ha meg még nagy, színes képek is szegélyezik a silány szöveget, akkor végképp elmegy a kedvem az elolvasásától is.Ha meg képekre vágyom, arra van pár link a gyûjteményemben.
De ez csak az én begyöpösödött, régimódi véleményem.
Ti úgy csináljátok, ahogy akarjátok. Csak idõben szóljatok rám, hogy álljak le.Még egy fikázó topikot zárnom… khm… törölnöm kellett.
Csukja már ki valaki a guesteket!
Lécciiiiiiiiiiiiiiiiii!comon felismeri AT szabványos modemnek de nincs kapcsolat!
Analóg modemmel fel tudsz lépni a netre?
Közkívánatomra bezártam a fórumfikázó topikot.
Most pedig elvonulok helyes írtást tanulni. Hallotok még rólam.szóllyatok má’ rám, hogy zárlyam be!
egy kicsit nem ma kezdtem…
Ez a topikban mutatott két hozzászólásodból nem látszik. Egyáltalán nem.
Ha egyszer nem ilyenre akartad írni, akkor ménem szerkeszted – utólag – olyanra, amilyennek lennie kéne? (A fórummotor lehetõvé teszi…)
Válaszoltál valakinek, de elõtted már ketten is megszólítottak. A fórumozás kiskátéja az javasolja, hogy a félreértések elkerülésére idézd be, melyik hozzászólásra reagálsz. Nem kell az egészet, elég azokat a mondatokat, amikre válaszolsz. (A fórummotor lehetõvé teszi…)
egy segito par szot szivesebben vettem volna
Hajrá, slowr!
Igen.
Igen.Gyerekek!
A zindex fórumában kisember elpanaszolta, hogy a zubuntu összetûzésbe került az IDE vezérlõjével, és a gép áll vesztésre.
Aki fosósabb típus, az esetleg legyen óvatos.
Ismét egy lehetõség, hogy még jobban utáljatok: én mindenféle képet kitiltanék az aláírásból.
-
SzerzőBejegyzés