Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
en sokaig hasznaltam „Intracom Netmod” (alap matavos fali) isdn modemet. soros portra csatlakozott, teljesen olyan volt, mint egy hagyomanyos modem. egyetlen bibije volt, hogy hangja nem volt, igy a modem hangjara vonatkozo parancsokat kikellett torolni a beallitasnal.
sztem kisbetu erre gondolt.szerintem is
Ne feledd, hogy ez lehet jobbról-balra és balról-jobbra is…
Sajnos ilyen mélyen nincs idõm foglalkozni vele.
Sormintának látványos.
(mea maxima culpa)Valamit nem értek.
Nincs neked ppoe-d, hogy fordítani akarod? Miféle disztró az, amibõl kihagyták?Amúgy a configure körülnézett és nem találta a c fordítót. Mert a rendszergazdád nem tette fel.
(Azt lehetõleg ne forrásból akard felrakni, hanem bináris csomagból.)Vaggy, ahoggyan a régiek irrtákk:
Jó, akkor most jöhet a mikorszopd levél rovásírással.
na jó.
majd szóljatok, ha van eredmény…ez nekem mindegy, nem az a lényeg…
akkor lökjed lécci mi a lényeg nálad
Mert szerintem az a lényeg, hogy ha valaki beesik ide, gyorsan megtalálja, hová lenne érdemes írnia a kérdését. A kérdezõt cefetül nem érdekli, hogy miféle alapú csoportba soroltad be.
UHU-Linux
Telepítésja, lxp az azta jo volt, mindig ugyanaz a 3-4 emebr flamelt vegig minden egyes hirt 😉
De legalább voltak hírek, amiket lehetett flémelni. A hozzászólásokat meg nem muszáj elolvasni, szerencsére a hír alatt vannak.
Hozzáteszem még, hogy teljesen felesleges ismeretlen ISDN kártyával szívni, ha a Netmod alapból tudja a soros portot.
-
SzerzőBejegyzés