kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,671-18,680 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE + ISDN tapasztalatokat kérek #1983776
    kisbetu
    Felhasználó

      en sokaig hasznaltam „Intracom Netmod” (alap matavos fali) isdn modemet. soros portra csatlakozott, teljesen olyan volt, mint egy hagyomanyos modem. egyetlen bibije volt, hogy hangja nem volt, igy a modem hangjara vonatkozo parancsokat kikellett torolni a beallitasnal.
      sztem kisbetu erre gondolt.

      szerintem is

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969851
      kisbetu
      Felhasználó

        Ne feledd, hogy ez lehet jobbról-balra és balról-jobbra is…

        Sajnos ilyen mélyen nincs idõm foglalkozni vele.
        Sormintának látványos.
        (mea maxima culpa)

        Hozzászólás: Mandrake 9.2 – milyen partíció? #1983589
        kisbetu
        Felhasználó

          Valamit nem értek.
          Nincs neked ppoe-d, hogy fordítani akarod? Miféle disztró az, amibõl kihagyták?

          Amúgy a configure körülnézett és nem találta a c fordítót. Mert a rendszergazdád nem tette fel.
          (Azt lehetõleg ne forrásból akard felrakni, hanem bináris csomagból.)

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1969847
          kisbetu
          Felhasználó

            Vaggy, ahoggyan a régiek irrtákk:

            Jó, akkor most jöhet a mikorszopd levél rovásírással.

            Hozzászólás: Jogok #1930280
            kisbetu
            Felhasználó
              Hozzászólás: #1983099
              kisbetu
              Felhasználó

                na jó.
                majd szóljatok, ha van eredmény…

                Hozzászólás: #1983096
                kisbetu
                Felhasználó

                  ez nekem mindegy, nem az a lényeg…

                  akkor lökjed lécci mi a lényeg nálad

                  Mert szerintem az a lényeg, hogy ha valaki beesik ide, gyorsan megtalálja, hová lenne érdemes írnia a kérdését. A kérdezõt cefetül nem érdekli, hogy miféle alapú csoportba soroltad be.

                  Hozzászólás: #1983094
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    UHU-Linux
                    Telepítés

                    Hozzászólás: Fórum hírek kérdés #1983618
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      ja, lxp az azta jo volt, mindig ugyanaz a 3-4 emebr flamelt vegig minden egyes hirt 😉

                      De legalább voltak hírek, amiket lehetett flémelni. A hozzászólásokat meg nem muszáj elolvasni, szerencsére a hír alatt vannak.

                      Hozzászólás: SUSE + ISDN tapasztalatokat kérek #1983770
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Hozzáteszem még, hogy teljesen felesleges ismeretlen ISDN kártyával szívni, ha a Netmod alapból tudja a soros portot.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,671-18,680 / 19,719