Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Azért nem írtam, hogy kártya, mert tudtommal nincs „ISDN MODEM” csak a számtechboltok árlistáin. Az ISDN kártya nem modulál és nem is demodulál. Nem modem. Tehát nem kell megkülömböztetni a kártyát meg a modemet.
aztatot nemiskel mekkülömbözetni
csak azt kell megkülönböztetni, hogy ISDN kártyád vanik-e, avagy normális ISDN adaptered van soros porttal, mint pl. nekem is volt.
Azt meg a Linux NORM
nekem a gedit minden szövegszerkesztési igényeim kielégíti.
Ezt senki nem vitatja.
Csakhogy ez egy oktatással foglalkozó mûintézmény, ahol azért mégiscsak meg kéne mutatni a nebulóknak, hogy milyen lehetõségek vannak egy szövegszerkesztõben.Akkor egy kalappal…
terminált indítasz
beírod: firefoxaztán lyól kipanaszkodja neked magát.
egy kicsit csalodott vagyok…
Nem tudom, OKI vagy nem OKI, de elõzõ munkahelyemen volt egy hálózati nyomtató.
Yastot megkértem, hogy keresse meg. Rögtön hozta az IP címét és a portját (talán 5500 volt?).
Fél perc múlva már nyomtattam rajta. (Akkoriban 8.1 vagy 8.2 volt éppen.)Még ha valaki annyit megtenne, hogy a „Telepítés”-t átnevezné „UHU Telepítés”-re…
abc sorrend lesz 🙂
Ezt teljes mellszélességgel támogatom.
Az abc-t általában sokan ismerik, így talán a megfelelõ topik is eltalálható minimális (egyeseknél kicsit megerõltetõ) agymunkával.lécci reagáljatok a kérdésemre, lehet akár fikázni is ilyesmi, legfeljebb törlök. kellene a véleményetek ezügyben.
Csak mert kérted…
hát igen, azért akármit mondanak a politikusok, az a vasfüggöny nem volt akkora hülyeség. 20 évvel ezelõtt még annak volt pénze, aki megdolgozott érte,,,
[align=right][snapback]96265[/snapback][/align]Marhaság.
Aki „csak ” dolgozott, annak nem volt.
Akkor összeköttetés és ügyeskedés kellett hozzá.Ez viszont valahogy ma is így van.
-
SzerzőBejegyzés