kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,681-18,690 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SUSE + ISDN tapasztalatokat kérek #1983769
    kisbetu
    Felhasználó

      Azért nem írtam, hogy kártya, mert tudtommal nincs „ISDN MODEM” csak a számtechboltok árlistáin. Az ISDN kártya nem modulál és nem is demodulál. Nem modem. Tehát nem kell megkülömböztetni a kártyát meg a modemet.

      aztatot nemiskel mekkülömbözetni

      csak azt kell megkülönböztetni, hogy ISDN kártyád vanik-e, avagy normális ISDN adaptered van soros porttal, mint pl. nekem is volt.

      Azt meg a Linux NORM

      Hozzászólás: Halozaton elosztott CPU #1983513
      kisbetu
      Felhasználó

        nekem a gedit minden szövegszerkesztési igényeim kielégíti.

        Ezt senki nem vitatja.
        Csakhogy ez egy oktatással foglalkozó mûintézmény, ahol azért mégiscsak meg kéne mutatni a nebulóknak, hogy milyen lehetõségek vannak egy szövegszerkesztõben.

        Hozzászólás: ini-9100uw #1983203
        kisbetu
        Felhasználó

          Akkor egy kalappal…

          Hozzászólás: Firefox 1.0 Final HU lnx (tar.gz) vs UHU 1.1.1 #1983385
          kisbetu
          Felhasználó

            terminált indítasz
            beírod: firefox

            aztán lyól kipanaszkodja neked magát.

            Hozzászólás: slowr #1983519
            kisbetu
            Felhasználó

              egy kicsit csalodott vagyok…

              Hozzászólás: Hálózati nyomtató beállítása #1983569
              kisbetu
              Felhasználó

                Nem tudom, OKI vagy nem OKI, de elõzõ munkahelyemen volt egy hálózati nyomtató.
                Yastot megkértem, hogy keresse meg. Rögtön hozta az IP címét és a portját (talán 5500 volt?).
                Fél perc múlva már nyomtattam rajta. (Akkoriban 8.1 vagy 8.2 volt éppen.)

                Hozzászólás: #1983080
                kisbetu
                Felhasználó

                  Még ha valaki annyit megtenne, hogy a „Telepítés”-t átnevezné „UHU Telepítés”-re…

                  Hozzászólás: #1983079
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    abc sorrend lesz 🙂

                    Ezt teljes mellszélességgel támogatom.
                    Az abc-t általában sokan ismerik, így talán a megfelelõ topik is eltalálható minimális (egyeseknél kicsit megerõltetõ) agymunkával.

                    Hozzászólás: Fórum hírek kérdés #1983614
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      lécci reagáljatok a kérdésemre, lehet akár fikázni is ilyesmi, legfeljebb törlök. kellene a véleményetek ezügyben.

                      Csak mert kérted…

                      Hozzászólás: Hány éves vagy? #1961981
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        hát igen, azért akármit mondanak a politikusok, az a vasfüggöny nem volt akkora hülyeség. 20 évvel ezelõtt még annak volt pénze, aki megdolgozott érte,,,
                        [align=right][snapback]96265[/snapback][/align]

                        Marhaság.
                        Aki „csak ” dolgozott, annak nem volt.
                        Akkor összeköttetés és ügyeskedés kellett hozzá.

                        Ez viszont valahogy ma is így van.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,681-18,690 / 19,719