kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,661-18,670 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hálozati nyomtató felvétele #1984901
    kisbetu
    Felhasználó

      Vártam volna pár olyan mondatot, hogy

      megpróbáltam a Yastból, de nem sikerült, mert ezt a hibaüzenetet kaptam…

      Hozzászólás: Automatikus kiegészítés #1984615
      kisbetu
      Felhasználó

        Azért ha a paraméter egy filenév, akkor az a többiben is elérhetõ.
        A bash, vagy mifene csinálja alapból.

        Hozzászólás: Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed #1984321
        kisbetu
        Felhasználó

          Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed, azért segíthetnél…

          Gratulálok a címhez!
          Nagyon tetszik.

          Hozzászólás: észrevételek, motorcsere, 041115 #1984168
          kisbetu
          Felhasználó

            Sziasztok!

            Majdnem leestem a székrõl!

            (Belenéztem az index fórumba, aztán kattintottam a linuxfórumra. Amíg bejön, átmegyek a multimédia-ablakba és beteszek egy P. Mobilt. Kiválasztván a megfelelõ dalt, vissza az Operához.)

            Piros, kék, fehér, sárga, fekete!
            Hová kerültem?
            Aztán leesett, hogy a hétvégére motorgenerált ígértetek, de mivel reggel még rendben volt, nagyon meglepõdtem.
            Keresem, hogy be-e vagyok-e lépve-e, hát az is jóval lejjebb van mint eddig.

            Mindegy, semmi negatív gondolat, majd megszokom. Csak az elsõ döbbenet hanglenyomatát olvastátok.

            Hozzászólás: Linux kernel forditás magyarra #1976285
            kisbetu
            Felhasználó

              Sajnos még senki sem jelezte kötekedési szándékát

              Ha csak ez hiányzik!

              „Válaszd ezt az opciót, ha a számítógéped szabványos PC, vagy PC komtatibilis.”
              (Ha nem írtam el, akkor ez van a képen.)

              Hozzászólás: SuSE, eltûnt az install source #1984003
              kisbetu
              Felhasználó

                Akkor valahogyan fel kéne vele ismertetni a CD-t.
                Nem igazán tudom, mi nem sikerül, nekem még sosem volt vele gondom.

                Tudni kell, melyik eszköz a CD (ide vagy emulált SCSI), betenni a lemezt, aztán meg szokta találni.

                (ex. HA2KMW… de rég is volt…)

                Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972573
                kisbetu
                Felhasználó

                  A vegyesben bezártam a Processzorok topikot, mert szerintem nem illik a Linuxfórumon témái közé.
                  Akinek valamilyen hardver Linux-támogatottságáról lesz kérdése, nyisson neki önálló topikot.

                  Hozzászólás: Processzorok #1977761
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: Processzorok #1977759
                    kisbetu
                    Felhasználó
                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969854
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        http://fang.fa.gau.hu/~heves/
                        [align=right][snapback]96907[/snapback][/align]

                        Kösz, ismerem.
                        Idõt nem tudnál linkelni? Vagy valakit, aki elmegy helyettem dolgozni?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,661-18,670 / 19,719