Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Vártam volna pár olyan mondatot, hogy
megpróbáltam a Yastból, de nem sikerült, mert ezt a hibaüzenetet kaptam…
Azért ha a paraméter egy filenév, akkor az a többiben is elérhetõ.
A bash, vagy mifene csinálja alapból.Annyira kezdõ, hogy el sem hiszed, azért segíthetnél…
Gratulálok a címhez!
Nagyon tetszik.Sziasztok!
Majdnem leestem a székrõl!
(Belenéztem az index fórumba, aztán kattintottam a linuxfórumra. Amíg bejön, átmegyek a multimédia-ablakba és beteszek egy P. Mobilt. Kiválasztván a megfelelõ dalt, vissza az Operához.)
Piros, kék, fehér, sárga, fekete!
Hová kerültem?
Aztán leesett, hogy a hétvégére motorgenerált ígértetek, de mivel reggel még rendben volt, nagyon meglepõdtem.
Keresem, hogy be-e vagyok-e lépve-e, hát az is jóval lejjebb van mint eddig.Mindegy, semmi negatív gondolat, majd megszokom. Csak az elsõ döbbenet hanglenyomatát olvastátok.
Sajnos még senki sem jelezte kötekedési szándékát
Ha csak ez hiányzik!
„Válaszd ezt az opciót, ha a számítógéped szabványos PC, vagy PC komtatibilis.”
(Ha nem írtam el, akkor ez van a képen.)Akkor valahogyan fel kéne vele ismertetni a CD-t.
Nem igazán tudom, mi nem sikerül, nekem még sosem volt vele gondom.Tudni kell, melyik eszköz a CD (ide vagy emulált SCSI), betenni a lemezt, aztán meg szokta találni.
(ex. HA2KMW… de rég is volt…)
A vegyesben bezártam a Processzorok topikot, mert szerintem nem illik a Linuxfórumon témái közé.
Akinek valamilyen hardver Linux-támogatottságáról lesz kérdése, nyisson neki önálló topikot.http://fang.fa.gau.hu/~heves/
[align=right][snapback]96907[/snapback][/align]Kösz, ismerem.
Idõt nem tudnál linkelni? Vagy valakit, aki elmegy helyettem dolgozni? -
SzerzőBejegyzés