kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,691-18,700 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Halozaton elosztott CPU #1983481
    kisbetu
    Felhasználó

      amit keress: „vékony kliens”

      Hozzászólás: #1983062
      kisbetu
      Felhasználó

        mert akinek régi suséja van nem itt akarja majd keresni mert régebben nem rpm volt

        Na, erre én sem emlékszem.
        Mikor is volt???

        Hozzászólás: ini-9100uw #1983201
        kisbetu
        Felhasználó

          Nem értek hozzá.

          Ezmit jelent? Van vagy nincs?

          Hozzászólás: Frugalware: #1981946
          kisbetu
          Felhasználó

            Talán szóvá kéne tenni a frugal fejlesztõinek, hogy ismerkedjenek meg az md5-tel és tegyék ki azokat is.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1948101
            kisbetu
            Felhasználó

              nem kéne…

              Hozzászólás: Guest/Anonym vs Reg/Nick #1983128
              kisbetu
              Felhasználó

                Elösször is, nem feltétlen kell ide bákinek is írni, elég ha elolvassák, akiknek ezt el kell! 🙂

                Tisztelt Adminok!

                Komolyan nem értem, miért olyan nehéz megoldani, hogy regisztráció nélkül ne lehessen beugatni a fórumba…vagy ha már olyan nehéz, körülményes, vagy akármi, legalább vki törölné a regisztrálatlan hozzászólásokat, legalábbis, aminke olyan a hangvétele, stílusa…komolyan gusztustalan soxor és idegesítõ…már pedig, ha engem zavar, az már gáz, mert alapból nem szokott érdekelni…

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969844
                kisbetu
                Felhasználó

                  Nem vagyok én mazochista!
                  Elég titeket olvasnom!

                  Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980675
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    1szerûen töröld az ide nem illõ hozzászólásokat… végülis ezért vagy mod nem?

                    Csak tudod, a törléshez elõször el is kell olvasni.

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972570
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Az meg csak hab a tortán, hogy moderátorok se tudnak olvasni, és ebbõl a bejelentgetõs topikból is kettõ van. Nekem nincs kedvem az összevonással próbálkozni, valaki kísérletezõ kedvû megtehetné.

                      Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972569
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Találtam az UHU-ban egy SUSE telepítés kérdést. A topikot a helyére tettem.
                        Mit ad Isten, a topikban volt egy kakukktolyás hozzászólás, azt meg töröltem.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,691-18,700 / 19,719