Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
amit keress: „vékony kliens”
mert akinek régi suséja van nem itt akarja majd keresni mert régebben nem rpm volt
Na, erre én sem emlékszem.
Mikor is volt???Talán szóvá kéne tenni a frugal fejlesztõinek, hogy ismerkedjenek meg az md5-tel és tegyék ki azokat is.
nem kéne…
Elösször is, nem feltétlen kell ide bákinek is írni, elég ha elolvassák, akiknek ezt el kell! 🙂
Tisztelt Adminok!
Komolyan nem értem, miért olyan nehéz megoldani, hogy regisztráció nélkül ne lehessen beugatni a fórumba…vagy ha már olyan nehéz, körülményes, vagy akármi, legalább vki törölné a regisztrálatlan hozzászólásokat, legalábbis, aminke olyan a hangvétele, stílusa…komolyan gusztustalan soxor és idegesítõ…már pedig, ha engem zavar, az már gáz, mert alapból nem szokott érdekelni…
Nem vagyok én mazochista!
Elég titeket olvasnom!1szerûen töröld az ide nem illõ hozzászólásokat… végülis ezért vagy mod nem?
Csak tudod, a törléshez elõször el is kell olvasni.
Az meg csak hab a tortán, hogy moderátorok se tudnak olvasni, és ebbõl a bejelentgetõs topikból is kettõ van. Nekem nincs kedvem az összevonással próbálkozni, valaki kísérletezõ kedvû megtehetné.
Találtam az UHU-ban egy SUSE telepítés kérdést. A topikot a helyére tettem.
Mit ad Isten, a topikban volt egy kakukktolyás hozzászólás, azt meg töröltem. -
SzerzőBejegyzés