Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miért kell minden újjoncot megkérni arra, hogy olvasson legalább topic címet???????? Mondjam vagy mutassam, hogy ez UHU-s topic
Azért, mert történelmileg úgy alakult, hogy a cím csak „Telepítés”, kimaradt belõle a zuhu.
(Viszont akkor most átdobom a SUSE kezdõbe.)
Akkor megnyugodtam. (Mert ugyanilyen volt nekem is. Fdisk futott, cfdisk nem. Leszedtem róla mindent, új partíciós táblát csináltam, azóta jó.)
Te persze ne nyugodj meg.
Tisztelt Admin Urak!
Van annak valami financiális akadálya, hogy megszûnjön végre a Guest beirkálás?
Van néhány trehány topiktag, aki nem lép be, de legalább odaírja a post végére a nevét. Azok ellen van kifogásom, akik csak beszólnak valakinek és nem tudom melléjük társítani a fekete pontot.Elvileg az Nvidia ad drivert a cuccaihoz, de vajon a video inputokhoz is van valami?
Ezt meg az nvidia oldalán nézném meg.
De találsz róla pár topikot egy ismeretlen fórumon is.
akkor melyik ott a letölthetö ami Nekem elnyerte a tetszésemet a live változat közül és arra gondoltam,hogy kiprobálom a telepithetö változatát IS.
Amirõl én tudok:
UHU, SUSE, Mandrake az, aminek van live és telepíthetõ változata is.
(Mondjuk az UHU itt csalás, mert a live nem UHU termék, hanem magánkiadás.)De ezeken kívül számtalan live változat létezik, amiken gyakorolhatsz. Aztán ha már érzed egy kicsit a Linuxot, akkor azt telepítesz, amit akarsz.
Megnézheted pl. a SuilX-ot is, hamarosan letölthetõ a legújabb változata. (Ez is magyar.)
látja az nforce-ot is, de nem azt használja.
Persze hogy látja, hiszen csücsül a PCI buszon és le lehet olvasni a nevét.
A használatához le kell tölteni az nvidiától a drivert és fel kell tenni.thx, de megoldódott a „probléma”, csak én vagyok a mûveletlen ^^
Ez azt jelenti, hogy cfdisk már nem fúj visszavonulót tõle?
addig is: View->Text size->Incrase
hasznos tud lenni -
SzerzőBejegyzés