kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,701-18,710 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: suse linux9.2 telepitése win xp mellé? #1981671
    kisbetu
    Felhasználó

      Miért kell minden újjoncot megkérni arra, hogy olvasson legalább topic címet???????? Mondjam vagy mutassam, hogy ez UHU-s topic

      Azért, mert történelmileg úgy alakult, hogy a cím csak „Telepítés”, kimaradt belõle a zuhu.

      (Viszont akkor most átdobom a SUSE kezdõbe.)

      kisbetu
      Felhasználó

        Akkor megnyugodtam. (Mert ugyanilyen volt nekem is. Fdisk futott, cfdisk nem. Leszedtem róla mindent, új partíciós táblát csináltam, azóta jó.)

        Te persze ne nyugodj meg.

        Hozzászólás: javaslatok #1972002
        kisbetu
        Felhasználó

          Tisztelt Admin Urak!

          Van annak valami financiális akadálya, hogy megszûnjön végre a Guest beirkálás?
          Van néhány trehány topiktag, aki nem lép be, de legalább odaírja a post végére a nevét. Azok ellen van kifogásom, akik csak beszólnak valakinek és nem tudom melléjük társítani a fekete pontot.

          Hozzászólás: FX5600 Personal Cinema #1982721
          kisbetu
          Felhasználó

            Elvileg az Nvidia ad drivert a cuccaihoz, de vajon a video inputokhoz is van valami?

            Ezt meg az nvidia oldalán nézném meg.

            Hozzászólás: FX5600 Personal Cinema #1982720
            kisbetu
            Felhasználó

              De találsz róla pár topikot egy ismeretlen fórumon is.

              Hozzászólás: FX5600 Personal Cinema #1982717
              kisbetu
              Felhasználó
                Hozzászólás: Linux LIVE! #1982638
                kisbetu
                Felhasználó

                  akkor melyik ott a letölthetö ami Nekem elnyerte a tetszésemet a live változat közül és arra gondoltam,hogy kiprobálom a telepithetö változatát IS.

                  Amirõl én tudok:
                  UHU, SUSE, Mandrake az, aminek van live és telepíthetõ változata is.
                  (Mondjuk az UHU itt csalás, mert a live nem UHU termék, hanem magánkiadás.)

                  De ezeken kívül számtalan live változat létezik, amiken gyakorolhatsz. Aztán ha már érzed egy kicsit a Linuxot, akkor azt telepítesz, amit akarsz.

                  Megnézheted pl. a SuilX-ot is, hamarosan letölthetõ a legújabb változata. (Ez is magyar.)

                  Hozzászólás: Hangbajok #1977349
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    látja az nforce-ot is, de nem azt használja.

                    Persze hogy látja, hiszen csücsül a PCI buszon és le lehet olvasni a nevét.
                    A használatához le kell tölteni az nvidiától a drivert és fel kell tenni.

                    kisbetu
                    Felhasználó

                      thx, de megoldódott a „probléma”, csak én vagyok a mûveletlen ^^

                      Ez azt jelenti, hogy cfdisk már nem fúj visszavonulót tõle?

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969839
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        addig is: View->Text size->Incrase
                        hasznos tud lenni

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,701-18,710 / 19,719