kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,711-18,720 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linux LIVE! #1982634
    kisbetu
    Felhasználó

      Egyátalán hol-honnan tudok linuxot beszerezni?

      Ha azt mondom, hogy netrõl, akkor megsértõdsz.

      „Beszerezni”
      Postán?
      Letöltéssel?

      Fogalmazhatnál egyértelmûen.

      Nézz be ide.

      Hozzászólás: Linux LIVE! #1982624
      kisbetu
      Felhasználó

        Beszélni magyar a SLAX?
        Mert mintha feltétel lenne ez is. Bár nem biztos, lehet, hogy rosszul értettem.

        Hozzászólás: Linux LIVE! #1982623
        kisbetu
        Felhasználó

          BIGCooL Szasztok!

          Hozzászólás: UHU kiadása DVD-n #1982615
          kisbetu
          Felhasználó

            Nincs itthon cd-m egy darab sem, viszont van egy rakás dvd lemezem.

            nincs kedvem egy dvd-t elpazarolni egy cd-nyi anyagra.

            Javaslataim:
            1. Veszel két CD-t, akkor nem kell DVD-t pazarolni
            2. Azt a pénzt, amit utazásra költenél megspórolod, és mégis inkább DVD-t pazarolsz
            3. Cserélsz velem két üres CD-t egy üres DVD-ért. Nekem megéri.

            Hozzászólás: Grub… #1982552
            kisbetu
            Felhasználó

              Az megoldás, ha újrarakom xp-t?
              Márha a grub hagyja..
              [align=right][snapback]95257[/snapback][/align]

              Nem kell az XP-t újrarakni.
              Van a recovery console-ban egy fixboot és fixmbr progi, amikkel helyre tudod állítani.
              (Ezt válaszolják minden ilyen kérdésnél. Nekem nincs XP-m, mert minek.)

              Utána az UHU-t indítod, ahogy akarod.

              Hozzászólás: Suse 9.2 már megjelent! #1982478
              kisbetu
              Felhasználó

                Meg tudja mondani valaki, miért nem tetszik nekem ez a post?

                Olyan törölnikék ingerem támad tõle…

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969832
                kisbetu
                Felhasználó

                  Közben megnéztem honlapodat, majd’ leestem a székrõl, annyit nevettem a „levél to Microsoft” címû alkotásodon 🙂

                  El tudtad olvasni?
                  Megadhatnád a szemorvosod számát…

                  Hozzászólás: ajajaj: Too much work at interrupt: eth0 #1982534
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    sztem
                    vki vmi
                    annyit, h
                    ien hibaüzenet, h:

                    Ha vkinek lenne vmien 5lete

                    UI: debiannal is volt már uez, teljesen más hardvereszközökkel…

                    Lszi ne rövdics, eznm sms.

                    biztosamibiztos azé leír 6 nád, miféle hardvRN fut aza linx.

                    Hozzászólás: boot probléma #1982475
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Esetleg idelökhetnéd a megfelelõ menu.lst-ket.

                      Hozzászólás: UHU-Linux 1.2-beta2 (Ketchup) #1982428
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Hali,
                        akkor + „EZ” minek:

                        OS: Windows XP Final b2600 + SP2

                        ???
                        [align=right][snapback]95148[/snapback][/align]

                        Ne zavard bele! Még nem tudott dönteni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,711-18,720 / 19,719