Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Egyátalán hol-honnan tudok linuxot beszerezni?
Ha azt mondom, hogy netrõl, akkor megsértõdsz.
„Beszerezni”
Postán?
Letöltéssel?Fogalmazhatnál egyértelmûen.
Nézz be ide.
Beszélni magyar a SLAX?
Mert mintha feltétel lenne ez is. Bár nem biztos, lehet, hogy rosszul értettem.BIGCooL Szasztok!
Nincs itthon cd-m egy darab sem, viszont van egy rakás dvd lemezem.
nincs kedvem egy dvd-t elpazarolni egy cd-nyi anyagra.
Javaslataim:
1. Veszel két CD-t, akkor nem kell DVD-t pazarolni
2. Azt a pénzt, amit utazásra költenél megspórolod, és mégis inkább DVD-t pazarolsz
3. Cserélsz velem két üres CD-t egy üres DVD-ért. Nekem megéri.Az megoldás, ha újrarakom xp-t?
Márha a grub hagyja..
[align=right][snapback]95257[/snapback][/align]Nem kell az XP-t újrarakni.
Van a recovery console-ban egy fixboot és fixmbr progi, amikkel helyre tudod állítani.
(Ezt válaszolják minden ilyen kérdésnél. Nekem nincs XP-m, mert minek.)Utána az UHU-t indítod, ahogy akarod.
Meg tudja mondani valaki, miért nem tetszik nekem ez a post?
Olyan törölnikék ingerem támad tõle…
Közben megnéztem honlapodat, majd’ leestem a székrõl, annyit nevettem a „levél to Microsoft” címû alkotásodon 🙂
El tudtad olvasni?
Megadhatnád a szemorvosod számát…sztem
vki vmi
annyit, h
ien hibaüzenet, h:Ha vkinek lenne vmien 5lete
UI: debiannal is volt már uez, teljesen más hardvereszközökkel…
Lszi ne rövdics, eznm sms.
biztosamibiztos azé leír 6 nád, miféle hardvRN fut aza linx.
Esetleg idelökhetnéd a megfelelõ menu.lst-ket.
Hali,
akkor + „EZ” minek:OS: Windows XP Final b2600 + SP2
???
[align=right][snapback]95148[/snapback][/align]Ne zavard bele! Még nem tudott dönteni.
-
SzerzőBejegyzés