kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,721-18,730 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969827
    kisbetu
    Felhasználó

      xcut:

      mar akartam kerdezni: ez a ^^ es T.T micsodak? 😉

      Ezek kérlek, xcut-specifikus emotikonok, magyarul szmálylik.

      Hozzászólás: pontos idõ szolgáltatás #1982181
      kisbetu
      Felhasználó

        nem ismerem a szakjargont)

        új 27 cm széles házba férõ, mûködõ, Celeron 366-hoz hasonló  alaplapot keresek.

        kisbetu
        Felhasználó

          „Talan tudni kene”, „mit okoz”: Hat azt nem gondoltam volna, h ezt okozza, de szerintem mas sem…

          Kiírta, hogy hová fogja tenni a Grubot. (megnézhetted volna)
          Kiírta, hogy miket vett fel a Grub menüjébe. (megnézhetted volna)

          Ha az MBR-ben volt egy Grubod és hagyod felülírni „valamivel”, az egyedül a te hibád.
          Gondolkodni nem kötelezõ, csak kérlek, ne a SUS

          kisbetu
          Felhasználó

            PS: Lenne egy tiszteletteljes kerdesem, kozben utananeztem a forumon a suse-nak es sokan szidjak, gondolom nem csak amatorok, hanem a temaban jartasak is.
            Na mar most, en tudom, h nem kellett volna igy reagalnom a helyzetre, de nemi jogossagot erzek a felhaborodasomban. Nehogy mar ugy csinaljon a suse is, mint mas ceg…(hogy mas nem indithato rajta kivul)
            Bbt, nalam nem inditotta el az UHU-t a grub, van egy sanda gyanum, h a suse miatt.
            Egyebkent 9.1personal…

            Nekem is egy tiszteletteljes kérdésem lenne. Van valami oka annak, hogy nem regelsz és jelentkezel be? Vagy ez is etiképtelenség?
            Pedig akkor ki tudnád szerkeszteni az azóta átgondolt szalonképtelenségeket is.

            Amúgy meg a SUSE telepítõje elég sok beállítási lehetõséget felad, amiket ha valaki a next-next-next helyett végignézne, rájönne, hogy a Grub-ot
            1. Lehet egyáltalán nem telepíteni
            2. Lehet az MBR-be tenni
            3. Lehet a SUSE partíciójába tenni.
            4 (Talán floppyra is, erre most nem emlékszem.)
            Talán tudni kéne, melyik mit okoz, melyiket célszerû a saját gépeden beállítani.

            Hozzászólás: Hogyan állítsam át az optimalizálást? #1982214
            kisbetu
            Felhasználó
              Hozzászólás: Frugalware: #1981901
              kisbetu
              Felhasználó

                Kovi, inkább azt csináljátok meg, hogy ne írhasson be nem jelentkezett a fórumba!!!

                Ezt én már a motorváltáskor szóvá tettem, semmi hatása nem volt.

                Hozzászólás: Uhu 1.2 + Suse 9.1 personal #1982208
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ha felrakom utolagosan a Suse 9.1 iso-t a /dev/hda4 particiora

                  Nem úgy tûnik, hogy ISO-t akarsz feltenni. Ugye TELEP

                  Hozzászólás: internet problémák #1977844
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Sorry tényleg! -_-  (javítva)

                    Köszönöm szépen.

                    Hozzászólás: egér beállítás (címszó: mouse) #1982126
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Feltételezem, hogy az „IMPS/2” egy hagyományos soros portra vonatkozik.

                      Nem nyert.

                      Code:
                        Option „Protocol”    „IMPS/2”
                        Option „Device”      „/dev/psaux”

                      A „protocol” az egér mûködését, értelmezését jelenti. Intellimouse PS/2 –> görgõs egér.
                      A „device” az a drót, ahová dugtad. /dev/psaux -> PS/2 egérport.

                      Hozzászólás: Frugalware: #1981891
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        kisbetu gondolom a blackpanther-re gondolt amikor …

                        Amin csodálkozom, hogy nem kötött bele még senki abba, hogy a neve mennyire NEM magyaros !

                        Mivel már a második magyar disztribnél hozzászoktattak, hogy a név nem lehet magyar, akkor ezen miért kötözködjek újra. Vagy szerinted a blackpanther az echte magyar, bezzeg a frugalware-nek hogy mertek ilyen külföldrõl szalajtott nevet adni.

                        Bocs az offokért, de amíg nincs más info a disztróról, addig csak a külsõségek tûnhetnek fel. Azok pedig vannak.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,721-18,730 / 19,719