kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,731-18,740 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: internet problémák #1977841
    kisbetu
    Felhasználó

      (/off azért majd homályosíts már fel lécci kisbetu, hogy min akadtál fenn ennyire…)

      Nem OFF!
      Idézek a már majdnem hivatalos „Linuxfórum-netikettbõl”:

      elkeszult az uj valtozat, ha oke, akkor kuldom az adminoknak:

      Stílus:
      A vulgáris elemeket szûrjük. Azokat is, akik képtelenek annyi tiszteletet mutatni mások iránt, hogy normálisan leírják egy személy, cég, termék nevét.

      Részemrõl a 24 óra ketyeg. Van szerkesztés gomb, erre nem hivatkozhatsz.

      Hozzászólás: debian sarge 2.6 os kernel #1981986
      kisbetu
      Felhasználó

        Lécci!

        Monták má neked, hogy egy kérdést egy topikban?
        Nem?

        AKKOR MOST MONDOM.

        Hozzászólás: yoper vs fat32 #1981987
        kisbetu
        Felhasználó

          Esetleg megpróbálhatnád mountolni.

          Hozzászólás: Linux kernel patch kéne serverhez! #1981982
          kisbetu
          Felhasználó
            Hozzászólás: Linux kernel patch kéne serverhez! #1981980
            kisbetu
            Felhasználó

              mijenkernelhezmijenpatch

              Hozzászólás: internet problémák #1977839
              kisbetu
              Felhasználó

                ( Jah: és mégegy : M$ WFOS98 , majd SOSE 9.1 és mostmár normális linux-ot szeretnék, de ez meg sajna /vagyis hál’ istennek/ nem grafikus… )

                24 órát kapsz, hogy kijavítsd!

                Hozzászólás: Frugalware: #1981886
                kisbetu
                Felhasználó

                  Azért annyira nem lehet stabil, ha 0.1-es verziószáma van….
                  Ami tényleg stabil, annak egy 1.0-t meg mernek engedni…

                  Hozzászólás: suse 9.1 pendrive probléma #1956196
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Ja, hogy nem tudod, mirõl beszélünk! Oké!

                    Adathordozó használatba vétele elsõ pont:
                    partícionálás.
                    Ezt az fdiskkel végezzük (vagy cfdisk, sfdisk, stb.)
                    Esetedben fdisk /dev/sda. Nincs 1.

                    Adathordozó használatba vétele második pont:
                    filerendszer létrehozása (formázás)
                    Erre meg az mkfs család való, neked a mkdosfs /dev/sda1 kell (most van 1 a végén).

                    Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981745
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Ez nem elutasitó , de ha jól vettem ki egy m$ drv. kell. Hát azt meg itt nem fog találni ( bár ki tudja )  😀
                      [align=right][snapback]94374[/snapback][/align]

                      Akkor olvasd el lyobban.

                      Hozzászólás: XP-sgépre Linux telepítés #1974098
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Az USB eszközömet (pendrive) szintén látom hogy csatlakoztatva van, de annak szintén nem látom a tartalmát.

                        Mit látsz belõle?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,731-18,740 / 19,719