Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
(/off azért majd homályosíts már fel lécci kisbetu, hogy min akadtál fenn ennyire…)
Nem OFF!
Idézek a már majdnem hivatalos „Linuxfórum-netikettbõl”:elkeszult az uj valtozat, ha oke, akkor kuldom az adminoknak:
Stílus:
A vulgáris elemeket szûrjük. Azokat is, akik képtelenek annyi tiszteletet mutatni mások iránt, hogy normálisan leírják egy személy, cég, termék nevét.Részemrõl a 24 óra ketyeg. Van szerkesztés gomb, erre nem hivatkozhatsz.
Lécci!
Monták má neked, hogy egy kérdést egy topikban?
Nem?AKKOR MOST MONDOM.
Esetleg megpróbálhatnád mountolni.
mijenkernelhezmijenpatch
( Jah: és mégegy : M$ WFOS98 , majd SOSE 9.1 és mostmár normális linux-ot szeretnék, de ez meg sajna /vagyis hál’ istennek/ nem grafikus… )
24 órát kapsz, hogy kijavítsd!
Azért annyira nem lehet stabil, ha 0.1-es verziószáma van….
Ami tényleg stabil, annak egy 1.0-t meg mernek engedni…Ja, hogy nem tudod, mirõl beszélünk! Oké!
Adathordozó használatba vétele elsõ pont:
partícionálás.
Ezt az fdiskkel végezzük (vagy cfdisk, sfdisk, stb.)
Esetedben fdisk /dev/sda. Nincs 1.Adathordozó használatba vétele második pont:
filerendszer létrehozása (formázás)
Erre meg az mkfs család való, neked a mkdosfs /dev/sda1 kell (most van 1 a végén).Ez nem elutasitó , de ha jól vettem ki egy m$ drv. kell. Hát azt meg itt nem fog találni ( bár ki tudja ) 😀
[align=right][snapback]94374[/snapback][/align]Akkor olvasd el lyobban.
Az USB eszközömet (pendrive) szintén látom hogy csatlakoztatva van, de annak szintén nem látom a tartalmát.
Mit látsz belõle?
-
SzerzőBejegyzés