Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Az mitõl függ, hogy melyik csatornát használja?
Tõled.
Attól, hogy mire használod.
Ha anlóg CD-t hallgatsz, akkor a keverõn a CD csúszkát húzod fel.Jó ha tudományosan akarod:
via8233-as integrált chip via82c686-os déli hídbanmost jobb? mert még mindig kuruttyol! :blink:
[align=right][snapback]94312[/snapback][/align]Nekem nyolc.
Amikor 686b-s alaplapom volt, szebben szólt linuxban mint windowsban.
Mostani lapomon 8235-ös van, ez rokona lehet e tiednek, mert a PCM csatornája általában torzít. Xmms általában mindig, mplayer néhány filmnél jó, másoknál torz.
A CD és line bemenete használható.Nálam az ac97 …
Valakinek hasonló gond?Hányszor kell még leírni, hogy az AC97 csak egy szabvány, egy papír!
Definiálja a regiszterkészletet, a csatolófelületet.Aztán mivel „alaplapi”, a chipkészlet tervezõje dönti el, hogy hogyan is valósítja meg.
Az alaplap tervezõje meg azt dönti el, hogy milyen kodeket rajzol mellé.Ezt csak azért írom, hogy vegyétek észre: az én AC97-em teljesen más, mint a te AC97-ed.
Linux alatt az fdisk-kel próbálkoztam, de nem látja a pendrive-ot. Mivel lehetne megformázni linux alatt?
Ha az fdisk nem látja, akkor formázni sem tudod.
De ha nem látod, akkor hogyhogy
Hosszú percek telnek el mire beolvassa a tartalmát,, és további percek mire átmásol egy kis file-t!
Ne légy ilyen elutasító!
Kérdezzük meg inkább a topiknyitót, vajon hol hallotta ezt a mesét.Dubajban.
Mibaj?
Elõször mér nem az ubuntu ftp szerverén nézel körül???
Jó reggelt, adminok!
Itt a tél!
-
SzerzőBejegyzés