kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,741-18,750 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970780
    kisbetu
    Felhasználó
      Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981742
      kisbetu
      Felhasználó

        Az mitõl függ, hogy melyik csatornát használja?

        Tõled.

        Attól, hogy mire használod.
        Ha anlóg CD-t hallgatsz, akkor a keverõn a CD csúszkát húzod fel.

        Hozzászólás: Linux másolás másik vinyóra #1981755
        kisbetu
        Felhasználó
          Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981740
          kisbetu
          Felhasználó

            Jó ha tudományosan akarod:
            via8233-as integrált chip via82c686-os déli hídban

            most jobb? mert még mindig kuruttyol!  :blink:
            [align=right][snapback]94312[/snapback][/align]

            Nekem nyolc.

            Amikor 686b-s alaplapom volt, szebben szólt linuxban mint windowsban.
            Mostani lapomon 8235-ös van, ez rokona lehet e tiednek, mert a PCM csatornája általában torzít. Xmms általában mindig, mplayer néhány filmnél jó, másoknál torz.
            A CD és line bemenete használható.

            Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981734
            kisbetu
            Felhasználó

              Nálam az ac97 …
              Valakinek hasonló gond?

              Hányszor kell még leírni, hogy az AC97 csak egy szabvány, egy papír!
              Definiálja a regiszterkészletet, a csatolófelületet.

              Aztán mivel „alaplapi”, a chipkészlet tervezõje dönti el, hogy hogyan is valósítja meg.
              Az alaplap tervezõje meg azt dönti el, hogy milyen kodeket rajzol mellé.

              Ezt csak azért írom, hogy vegyétek észre: az én AC97-em teljesen más, mint a te AC97-ed.

              Hozzászólás: suse 9.1 pendrive probléma #1956194
              kisbetu
              Felhasználó

                Linux alatt az fdisk-kel próbálkoztam, de nem látja a pendrive-ot. Mivel lehetne megformázni linux alatt?

                Ha az fdisk nem látja, akkor formázni sem tudod.

                De ha nem látod, akkor hogyhogy

                Hosszú percek telnek el mire beolvassa a tartalmát,, és további percek mire átmásol egy kis file-t!

                Hozzászólás: Ac97’es driver!!!! #1981728
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ne légy ilyen elutasító!
                  Kérdezzük meg inkább a topiknyitót, vajon hol hallotta ezt a mesét.

                  Hozzászólás: Kocsma topik #1948093
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Dubajban.

                    Mibaj?

                    Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978612
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Elõször mér nem az ubuntu ftp szerverén nézel körül???

                      Hozzászólás: ido mar megint #1967775
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Jó reggelt, adminok!

                        Itt a tél!

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,741-18,750 / 19,719