Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Jelentkezz be, te disznó!
(Nem szó szerint értendõ.)
Gyerekek!
Sok okosat írtok valószínûleg.
Légyszi, a „Hozzászól” megnyomása elõtt olvassátok el még egyszer, mert banális, de érthetõséget zavaró hibákat hagytok benne.Jó reggelt, adminok!
Itt a tél!
szerezz cracket
Ne haragudj, de ezt mint moderátor és a nyílt forrás (és ezzel a jogtisztaság) híve visszautasítom.
Nem méltó a közösséghez egy ilyen megnyilvánulás.Minden program ami kereskedelmi forgalomban (pénzért) kapható,
bérelhetõ, stb, kétféle operációs rendszeren -amelynek van
grafikus megjelenítõ felülete és teljesen különbözõ gyártói
érdekeltségbe tartozik és más alapokra épül- futtatható változatban
kell, hogy kapható legyen egyazon dobozban és lehetõség szerint egyazon
adathordozón.Azért ezt tovább kéne gondolnod.
(Tudom, hogy melyik két oprendszerre gondolsz.)1. A világon nem két oprendszer létezik, ennél egy picit több.
Akkor melyik legyen az a kettõ, amire kötelezõen bedobozolják?
Vettünk már -millió feletti értékû- szoftvert, aminek a dobozában Windows, Linux és Solaris telepítõlemezek is voltak.2. A szoftvergyártók arra az oprendszerre fognak dolgozni, amelyiken legkisebb macerával sok példányban el tudják adni a terméküket. Még windowson sem triviális egy-egy termék beállítása, hála a gombamód szaporodó szervizpakkoknak.
3. Abba gondolj bele, kérlek, hogy „linux” nem létezik. Használunk egy (két, három) disztrót és folyamatosan szívunk a különbségekkel. Tetszene egy progi, ami a szomszédnak megvan, aztán kiderül, hogy nálam más a glibc, ilyen-olyan függõségei vannak, stb.
Tudja ezt követni Helpdesk Gizike az Elsõ Nemzetközi Szoftvergyár ügyfélszolgálatán?Hidd el, piaci problémát törvény soha nem fog megoldani.
Látom, nemcsak nekem hangzik furcsán…
mondjuk nem árt, ha jogtiszta azikpéd.
Nemmondod, hogy kiattak nem jogtiszát is?
OFF OFF OFF OFF (teljen a téma!)
Nálad a gombok bökõdnek?
Azt hittem, te böködöd õket.modinfo lsmod
ilyet hogy lehet csinálni.
-
SzerzőBejegyzés