kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,751-18,760 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Nyílt levél a világ törvényhozóihoz. #1981452
    kisbetu
    Felhasználó

      Jelentkezz be, te disznó!

      (Nem szó szerint értendõ.)

      Hozzászólás: Kezdõ Uhu-s kérdései #1970761
      kisbetu
      Felhasználó

        Alkalomadtán ezt szoktam ilyen esetekben belinkelni.

        Hozzászólás: Nyílt levél a világ törvényhozóihoz. #1981450
        kisbetu
        Felhasználó

          Gyerekek!
          Sok okosat írtok valószínûleg.
          Légyszi, a „Hozzászól” megnyomása elõtt olvassátok el még egyszer, mert banális, de érthetõséget zavaró hibákat hagytok benne.

          Hozzászólás: ido mar megint #1967772
          kisbetu
          Felhasználó

            Jó reggelt, adminok!

            Itt a tél!

            Hozzászólás: readonly /dev/hda #1981009
            kisbetu
            Felhasználó

              szerezz cracket

              Ne haragudj, de ezt mint moderátor és a nyílt forrás (és ezzel a jogtisztaság) híve visszautasítom.
              Nem méltó a közösséghez egy ilyen megnyilvánulás.

              Hozzászólás: Nyílt levél a világ törvényhozóihoz. #1981443
              kisbetu
              Felhasználó

                  Minden program ami kereskedelmi forgalomban (pénzért) kapható,
                  bérelhetõ, stb, kétféle operációs rendszeren -amelynek van
                  grafikus megjelenítõ felülete és teljesen különbözõ gyártói
                  érdekeltségbe tartozik és más alapokra épül- futtatható változatban
                  kell, hogy kapható legyen egyazon dobozban és lehetõség szerint egyazon
                  adathordozón.

                Azért ezt tovább kéne gondolnod.
                (Tudom, hogy melyik két oprendszerre gondolsz.)

                1. A világon nem két oprendszer létezik, ennél egy picit több.
                Akkor melyik legyen az a kettõ, amire kötelezõen bedobozolják?
                Vettünk már -millió feletti értékû- szoftvert, aminek a dobozában Windows, Linux és Solaris telepítõlemezek is voltak.

                2. A szoftvergyártók arra az oprendszerre fognak dolgozni, amelyiken legkisebb macerával sok példányban el tudják adni a terméküket. Még windowson sem triviális egy-egy termék beállítása, hála a gombamód szaporodó szervizpakkoknak.

                3. Abba gondolj bele, kérlek, hogy „linux” nem létezik. Használunk egy (két, három) disztrót és folyamatosan szívunk a különbségekkel. Tetszene egy progi, ami a szomszédnak megvan, aztán kiderül, hogy nálam más a glibc, ilyen-olyan függõségei vannak, stb.
                Tudja ezt követni Helpdesk Gizike az Elsõ Nemzetközi Szoftvergyár ügyfélszolgálatán?

                Hidd el, piaci problémát törvény soha nem fog megoldani.

                Hozzászólás: readonly /dev/hda #1981007
                kisbetu
                Felhasználó

                  Látom, nemcsak nekem hangzik furcsán…

                  Hozzászólás: readonly /dev/hda #1981005
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    mondjuk nem árt, ha jogtiszta azikpéd.

                    Nemmondod, hogy kiattak nem jogtiszát is?

                    Hozzászólás: laptop config #1981401
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      OFF OFF OFF OFF (teljen a téma!)

                      Nálad a gombok bökõdnek?
                      Azt hittem, te böködöd õket.

                      Hozzászólás: NVIDIA, Geforce FX 5200 paranormal activity #1981300
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        modinfo lsmod

                        ilyet hogy lehet csinálni.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,751-18,760 / 19,719