kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,761-18,770 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: readonly /dev/hda #1981001
    kisbetu
    Felhasználó

      Akkor megnyugtatlak, hogy a
      – fõoldal linkje az utolsó hozzászólásra visz
      – a belsõ linkeknél is lehet kérni az utolsó hozzászólást.

      Hozzászólás: #1981200
      kisbetu
      Felhasználó

        A fekete háttérre gondolsz?
        Remélem, az mielõbb el fog tûnni.

        Hozzászólás: Egy szakmai portál hogy engedheti ezt meg? #1980942
        kisbetu
        Felhasználó

          Nekem meg éppenhogy feltûnt. Jövök örvendezni, erre már meg vagyok elõzve…

          Mindenesetre köszönet érte az adminoknak.

          Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978602
          kisbetu
          Felhasználó

            mé’ van két ubuntusos topikk?

            Hozzászólás: Windows emulator #1981243
            kisbetu
            Felhasználó

              Akkor felolvasom, figyelj:

              wine : ez a parancs.
              /mnt/xy/zz/k.exe : ez az a progi akar lenni, amit futtatnál.

              NEM a wine-t futtatod, hanem AZZAL egy windowsos progit.

              Hogy az HOL van, azt neked kell tudnod, a „/mnt/xy/zz/k.exe” csak egy P

              Hozzászólás: suse linux kiirása dvd-re! #1981189
              kisbetu
              Felhasználó

                van egy abit nf-7 -em aminek az integrált hangkártyáját nem ismeri fel a linux!
                -Van erre megoldás vagy analóg modemen keressztül kell kernelt frissítenem?

                Analóg modemmel is le tudod szedni az nvidiától a drivert.
                Ne feledd az olvasnivalókat se leszedni. Aztán elolvasni.
                (Nem kernelt frissítesz, hanem egy modult készítesz a meglévõ kerneledhez.)

                Hozzászólás: suse linux kiirása dvd-re! #1981188
                kisbetu
                Felhasználó

                  De igen.

                  Hozzászólás: nvidia Driver telepítés #1981217
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Utána pedig itt imádkozhatsz, hogy jó legyen.

                    Hozzászólás: Hyperthread beállítás Debian alatt #1981072
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      a bios-ban sem látok olyat, hogy hyperthreading on|off 🙂

                      Lehet, hogy az hiba.
                      Láttam már olyan alaplapleírást, ahol hozzáfûzték, hogy
                      -hyperthreading support.

                      Hozzászólás: infotéka, adattár #1981203
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Titeket nem borít el az efféle? 🙁  🙁  🙁
                        Ki mit tesz ezekkel?
                        [align=right][snapback]93496[/snapback][/align]

                        OFF!
                        „A zseni átlátja a káoszt.”

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,761-18,770 / 19,719