Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Ja a vízhûtés is valamilyen zajjal jár!?
A tilyed!
Az enyém hangtalan. (Már ismét hallok, kikezelték a fülemet.)Letöltöttem a a YOU-val az nvidia drivert! Utánna mit kell csinálni hogy mûködjön is?
Elvileg az nvidia leírja, hogy melyik disztróban mit kell csinálni.
Ha áthozod a gépedet, akkor szívesen kísérletezek rajta.
A sajátom jó 3D nélkül is.Erdekelnenek azok a specko boot opciok ugyanis 🙂
Engem meg az érdekelne, ki írt speckó boot opciókról.
Helyesen:
Nem zavar a félrebeszélés (nem sértõdni: félregépelés) egy kocsmatopikban, de a tényeket nem kéne elhibázni.
Az meg -szerintem- úgy gyakorolható, ha mindenhol hibátlan gépelésre törexünk.
Természetesen szigorúan SZVSZ.OFF on
Melyik volt az?
OFF off/etc/XF86Config(-4) fájlt szerkeszd!
a load dry és modeline sorok elé ‘#’ jelet tedd
és a fájl végén Dry szekció mindensora elé is.Helyesen: /etc/X11/XF86Config
Az a száraz dolog nem dri véletlenül?
Elvagy te vedve.
Ez a LINUXforum.hu.
Kerdezd meg a winforum.hu-n.Az az ismerõsöm hogy megszívta, akinek s423-as lapja halt meg.
Még procit is cserélhetett.Kérlek, fejtsd ki, mi a fene bajod van, mert nem értem.
Nagyon nem értem.A kisbetu az nem kisbetû véletlenül?
Mellesleg ha nem tetszik valami akkor legalább példát kellene mutatnod!
Gege
UI: Halkan megjegyzem ez kezd szánalmas lenni. Mindenki tudja, hogy ékezetek nélkül sokkal gyorsabban lehet írni és az információtartalom is elég jól átadható, szóval nem értem a felháborodásod okát. De ha ezentúl neked válaszolok akkor mindig tele leszek
-
SzerzőBejegyzés