kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,771-18,780 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973931
    kisbetu
    Felhasználó

      Ja a vízhûtés is valamilyen zajjal jár!?

      A tilyed!
      Az enyém hangtalan. (Már ismét hallok, kikezelték a fülemet.)

      Hozzászólás: Vga gond #1977338
      kisbetu
      Felhasználó

        Letöltöttem a a YOU-val az nvidia drivert! Utánna mit kell csinálni hogy mûködjön is?

        Elvileg az nvidia leírja, hogy melyik disztróban mit kell csinálni.
        Ha áthozod a gépedet, akkor szívesen kísérletezek rajta.
        A sajátom jó 3D nélkül is.

        Hozzászólás: Ubuntu Linux + Ubuntu Linux Live #1980618
        kisbetu
        Felhasználó

          Erdekelnenek azok a specko boot opciok ugyanis 🙂

          Engem meg az érdekelne, ki írt speckó boot opciókról.

          Hozzászólás: Vga gond #1977336
          kisbetu
          Felhasználó

            Helyesen:

            Nem zavar a félrebeszélés (nem sértõdni: félregépelés) egy kocsmatopikban, de a tényeket nem kéne elhibázni.
            Az meg -szerintem- úgy gyakorolható, ha mindenhol hibátlan gépelésre törexünk.
            Természetesen szigorúan SZVSZ.

            Hozzászólás: Vga gond #1977335
            kisbetu
            Felhasználó

              OFF on
              Melyik volt az?
              OFF off

              Hozzászólás: Vga gond #1977333
              kisbetu
              Felhasználó

                /etc/XF86Config(-4) fájlt szerkeszd!
                a load dry és modeline sorok elé ‘#’ jelet tedd
                és a fájl végén Dry szekció mindensora elé is.

                Helyesen: /etc/X11/XF86Config

                Az a száraz dolog nem dri véletlenül?

                kisbetu
                Felhasználó

                  Elvagy te vedve.

                  Ez a LINUXforum.hu.
                  Kerdezd meg a winforum.hu-n.

                  Hozzászólás: Egy szakmai portál hogy engedheti ezt meg? #1980939
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Az az ismerõsöm hogy megszívta, akinek s423-as lapja halt meg.
                    Még procit is cserélhetett.

                    Hozzászólás: Egy szakmai portál hogy engedheti ezt meg? #1980924
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Kérlek, fejtsd ki, mi a fene bajod van, mert nem értem.
                      Nagyon nem értem.

                      Hozzászólás: Egy szakmai portál hogy engedheti ezt meg? #1980923
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        A kisbetu az nem kisbetû véletlenül?

                        Mellesleg ha nem tetszik valami akkor legalább példát kellene mutatnod!

                        Gege

                        UI: Halkan megjegyzem ez kezd szánalmas lenni. Mindenki tudja, hogy ékezetek nélkül sokkal gyorsabban lehet írni és az információtartalom is elég jól átadható, szóval nem értem a felháborodásod okát. De ha ezentúl neked válaszolok akkor mindig tele leszek

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,771-18,780 / 19,719