Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Csatlakozom, itt is, akárcsak a másik topikban.
LEGYETEK SZIVESEK MIELOBB ELTAVOLITANI A KEPEKET!
LEGYETEK SZ
Nem tûnt fel, hogy Csabáék csináltak adok-veszek topikot?
Szabad ám használni.A készítésben segíteni kell, a pijarcot megtalálja egyedül.
Ez a kapitalizmus. Nem Bil Géc az igazi neved?
Abit FX5200
Nvidia driver -er a hivatalos laprol
de 4 honapja raktam fel es semmi gond nem volt idaig
[align=right][snapback]92949[/snapback][/align]1. Csodálom, hogy eddig nem volt gond, de kénytelen vagyok elhinni.
2. Akkor viszont menj le alfába és emlékezz vissza, mit csináltál az utóbbi napokban, ami megbolygathatta a video driverét.OFF: kisbetu, honnan vagy te nekem ismerõs, avagy honnan ismerlek én téged? 🙂 HWSW fórum? OFF OFF.û
Figyelek rád itt is, ne aggódj. Csípom a kopipészt csávókat cefetül.
fordits kernelt es tedd bele ami kell…;)
[align=right][snapback]92854[/snapback][/align]Ugye, te is tudod, hogy ez rossz válasz?!
A kernel forrás nem tartalmazhatja az nvidia zárt kódú drivereit.
Utólag telepítheted a kerneled mellé, de belefordítani nem lehet.az egyik moderátor (feltételezem nálam sokkal tapasztaltabb)
A saját érdekedben ilyet ne tételezz fel!
Láttátok az új blackPanther-oldalt? Sztem nagy komoly lett!
Ja.
Komolyan kifolyik tõle a szemem.
Már jobb, mint a fekete háttéren vakító fehér betûk, de most meg a szürkéskék betûk szinte alig látszanak. Nem tudom, milyen monitort néz, aki tervezi, én most sem tudtam végigolvasni.Mindegy, vannak még olvasható honlapok a neten.
sziasztok
van egy alaplap problémám. van egy abit kd7 raid-s alaplapom. anyi a bajom vele, hogy nem indul el. a led ami rajta van az jelzi, hogy áram alatt van. minde mûködik (proci, memória, táp, video) de mégse indul el. anyit csinál, hogy egy fél centit pördül a proci hûtõje és kész.
nem tudjátok, hogy mi lehet a baja?
[align=right][snapback]92781[/snapback][/align]SZERINTED EZ A LINUXFORUM.HU MIATT VAN?
MERT EZ A TOPIK -EDDIG- ERR
-
SzerzőBejegyzés