kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,781-18,790 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Suse linuxban progi telepítés #1976686
    kisbetu
    Felhasználó
      Hozzászólás: Egy szakmai portál hogy engedheti ezt meg? #1980920
      kisbetu
      Felhasználó

        Csatlakozom, itt is, akárcsak a másik topikban.

        LEGYETEK SZIVESEK MIELOBB ELTAVOLITANI A KEPEKET!

        LEGYETEK SZ

        Hozzászólás: IMAC #1980911
        kisbetu
        Felhasználó

          Nem tûnt fel, hogy Csabáék csináltak adok-veszek topikot?
          Szabad ám használni.

          Hozzászólás: Saját linux disztribúció készítés #1980502
          kisbetu
          Felhasználó

            A készítésben segíteni kell, a pijarcot megtalálja egyedül.

            Ez a kapitalizmus. Nem Bil Géc az igazi neved?

            Hozzászólás: Grafikus felulet fagyas #1980428
            kisbetu
            Felhasználó

              Abit FX5200
              Nvidia driver -er a hivatalos laprol
              de 4 honapja raktam fel es semmi gond nem volt idaig
              [align=right][snapback]92949[/snapback][/align]

              1. Csodálom, hogy eddig nem volt gond, de kénytelen vagyok elhinni.
              2. Akkor viszont menj le alfába és emlékezz vissza, mit csináltál az utóbbi napokban, ami megbolygathatta a video driverét.

              Hozzászólás: Hol találom a SuSe 9.1 Live cd-t? #1980243
              kisbetu
              Felhasználó

                OFF: kisbetu, honnan vagy te nekem ismerõs, avagy honnan ismerlek én téged?  🙂 HWSW fórum? OFF OFF.û

                Figyelek rád itt is, ne aggódj. Csípom a kopipészt csávókat cefetül.

                Hozzászólás: Nvida Nforce2 Drivert! #1980298
                kisbetu
                Felhasználó

                  fordits kernelt es tedd bele ami kell…;)
                  [align=right][snapback]92854[/snapback][/align]

                  Ugye, te is tudod, hogy ez rossz válasz?!
                  A kernel forrás nem tartalmazhatja az nvidia zárt kódú drivereit.
                  Utólag telepítheted a kerneled mellé, de belefordítani nem lehet.

                  Hozzászólás: Multiprocesszoros kernel – SMP #1980276
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    az egyik moderátor (feltételezem nálam sokkal tapasztaltabb)

                    A saját érdekedben ilyet ne tételezz fel!

                    Hozzászólás: Kocsma topik #1948076
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Láttátok az új blackPanther-oldalt? Sztem nagy komoly lett!

                      Ja.
                      Komolyan kifolyik tõle a szemem.
                      Már jobb, mint a fekete háttéren vakító fehér betûk, de most meg a szürkéskék betûk szinte alig látszanak. Nem tudom, milyen monitort néz, aki tervezi, én most sem tudtam végigolvasni.

                      Mindegy, vannak még olvasható honlapok a neten.

                      Hozzászólás: Súlyos bajok!!! #1970316
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        sziasztok

                        van egy alaplap problémám. van egy abit kd7 raid-s alaplapom. anyi a bajom vele, hogy nem indul el. a led ami rajta van az jelzi, hogy áram alatt van. minde mûködik (proci, memória, táp, video) de mégse indul el. anyit csinál, hogy egy fél centit pördül a proci hûtõje és kész.

                        nem tudjátok, hogy mi lehet a baja?
                        [align=right][snapback]92781[/snapback][/align]

                        SZERINTED EZ A LINUXFORUM.HU MIATT VAN?

                        MERT EZ A TOPIK -EDDIG- ERR

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,781-18,790 / 19,719