kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,801-18,810 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: 32 bites színmélységet hogyan? #1978490
    kisbetu
    Felhasználó

      Nem válaszolnék, ha nem egy moderátor próbálná szándékosan félrevezetni az embereket.

      Az nem lehetne cserébe, hogy te is bejelentkeznél?

      Hozzászólás: UHU 1.2 #1975914
      kisbetu
      Felhasználó

        Akkor majd két év múlva vesz hozzá olyan disztribet, ami támogatja.
        Nehogy már most fel kelljen készülni a 2 év múlva kapható vasakra! Jó, a redmondiak megkapják és Linus is meg tudja csinálni a kernelt.

        Csak azt ne felejtsük el, hogy az UHU anyagilag nem ér fel sem Redmonddal, sem Linussal.

        Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972560
        kisbetu
        Felhasználó

          topik ról…

          Nem kell cifrázni, egyszerûen írd egybe: topikról.

          Hozzászólás: Idõ beállítása #1979920
          kisbetu
          Felhasználó

            Talán körül kéne nézni a beállításaidnál idõzóna ügyében. Azt a 4 percet meg nézd el neki…

            Hozzászólás: Ami korrektul települ… #1980083
            kisbetu
            Felhasználó

              Elnézést kérek az egybegyûltektõl, de a kezdõ hozzászólás alapján nekem az a véleményem, hogy topiknyitónak a Microsoft Windows XP operációs rendszerre van szüksége.

              (

              Hozzászólás: Merevlemez #1980061
              kisbetu
              Felhasználó

                Na, az elsõ mondatot letöröltem…

                Szóval ugyan tedd már meg a kedvünkért, hogy leírod -önálló, olvasható mondatokban-, mit is szeretnél.

                Mert az eddigibõl az jön át, hogy ki akarod venni a vinyót és szeretnéd, ha a Linux mégis látná.

                Tehát: mi(ke)t akarsz csinálni?

                Hozzászólás: Fat 32 nem látszik Uhu alatt… #1979485
                kisbetu
                Felhasználó

                  Amióta egyszer véletlenül rajtamaradt, de Linuxot bootoltam, a Winfos állandóan azon nyavalyog, hogy „nem Mikrosoft kernel fut a gépen” ezért mindenféle frissítést megtagad.

                  Hozzászólás: SuSe 9.1 Képhiba #1979781
                  kisbetu
                  Felhasználó
                    Hozzászólás: SuSe 9.1 Képhiba #1979777
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Ha a kártyának két monitorkimenete van, akkor akár normális is lehet.
                      Ezt döntse el olyan, aki látott már ilyen kártyát.

                      Hozzászólás: Ubuntu/Debian #1978590
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Nem mukodik.
                        Hagyom a fenebe, nem er nekem tobb orat a turkaszas egy halokartya miatt.

                        OK. Majd jelentkezz egy másik disztró topikjában.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,801-18,810 / 19,719