Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nem válaszolnék, ha nem egy moderátor próbálná szándékosan félrevezetni az embereket.
Az nem lehetne cserébe, hogy te is bejelentkeznél?
Akkor majd két év múlva vesz hozzá olyan disztribet, ami támogatja.
Nehogy már most fel kelljen készülni a 2 év múlva kapható vasakra! Jó, a redmondiak megkapják és Linus is meg tudja csinálni a kernelt.Csak azt ne felejtsük el, hogy az UHU anyagilag nem ér fel sem Redmonddal, sem Linussal.
topik ról…
Nem kell cifrázni, egyszerûen írd egybe: topikról.
Talán körül kéne nézni a beállításaidnál idõzóna ügyében. Azt a 4 percet meg nézd el neki…
Elnézést kérek az egybegyûltektõl, de a kezdõ hozzászólás alapján nekem az a véleményem, hogy topiknyitónak a Microsoft Windows XP operációs rendszerre van szüksége.
(
Na, az elsõ mondatot letöröltem…
Szóval ugyan tedd már meg a kedvünkért, hogy leírod -önálló, olvasható mondatokban-, mit is szeretnél.
Mert az eddigibõl az jön át, hogy ki akarod venni a vinyót és szeretnéd, ha a Linux mégis látná.
Tehát: mi(ke)t akarsz csinálni?
Amióta egyszer véletlenül rajtamaradt, de Linuxot bootoltam, a Winfos állandóan azon nyavalyog, hogy „nem Mikrosoft kernel fut a gépen” ezért mindenféle frissítést megtagad.
Ha a kártyának két monitorkimenete van, akkor akár normális is lehet.
Ezt döntse el olyan, aki látott már ilyen kártyát.Nem mukodik.
Hagyom a fenebe, nem er nekem tobb orat a turkaszas egy halokartya miatt.OK. Majd jelentkezz egy másik disztró topikjában.
-
SzerzőBejegyzés