Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Elsõ probléma ott kezdõdött, hogy Philips 107T monitorom van, és mellesleg vmi egész mást ismert fel, 1024*768 -ba rakta, 60 Hz-en ki is folyt a szemem. Míg végül sikerült manuálisan hiozzáadnom a saját monitorom, és 85 (szerinte 86) Hz-en folytatni a további tevékenységeimet.
Teljesen mindegy, hogy mit „ismer fel”. A beállítási lehetõségek között ott a „frekvenciák” fül, ahol te magad megadhatod azokat a frekihatárokat, amit a monitorod ténylegesen teljesíteni is tud.
Nem tudom hogy ez baj e, de a Radeon 9800 Pro -mat csak secondary -ként ismeri fel
Ezt nem értem. Hány videokártyád van? Mihez képest „secondary”?
peltier elemrõl…
.
.
valahol volt egy nagyon jó oldal a kérdésrõl, ha megtalálom postolom.Nem biztos, hogy itt kéne a témával foglalkozni. Van pár hardveres fórum is, akit érdekel, ott meg tudja vitatni.
Próbáld a BIOS-ban kikapcsolni a floppy-d!
Ha nem zavarlak vele, írd már le, légyszi, miért ez volt a megoldás. Valami automount szemétkedés?
van ott más különbség is a gépek között
vinyókra, cd-kre és dma-ra gondolok
Plusz emellett még sok áramot is zabál.
Ha meg nem jó a hûtése, akkor egyszerûen elég. Utána meg a proci.Talált, süllyedt!
Kedves segítõkész linuxosok!
Kérlek, válaszoljatok az elõzõ kérdésre:
– udvariasan
– használhatóan
– ontopik módon.vmelyik a ketto kozul legyen benne mindenhol 🙂
Pedig jó párat kijavítottam.
megvan játékban mert kellene a hulk
Ezt fordítsa le valaki, mert különben hülyén halok meg.
Ja fellowra gondoltam.
Talán el kéne olvasnod a netikettet…
A félreértések elkerülése végett:
Mindig egyértelmûen jelezd, hogy kinek a postjára válaszolsz. -
SzerzőBejegyzés