kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,811-18,820 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: SuSe 9.1 Képhiba #1979775
    kisbetu
    Felhasználó

      Elsõ probléma ott kezdõdött, hogy Philips 107T monitorom van, és mellesleg vmi egész mást ismert fel, 1024*768 -ba rakta, 60 Hz-en ki is folyt a szemem. Míg végül sikerült manuálisan hiozzáadnom a saját monitorom, és 85 (szerinte 86) Hz-en folytatni a további tevékenységeimet.

      Teljesen mindegy, hogy mit „ismer fel”. A beállítási lehetõségek között ott a „frekvenciák” fül, ahol te magad megadhatod azokat a frekihatárokat, amit a monitorod ténylegesen teljesíteni is tud.

      Nem tudom hogy ez baj e, de a Radeon 9800 Pro -mat csak secondary -ként ismeri fel

      Ezt nem értem. Hány videokártyád van? Mihez képest „secondary”?

      Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973920
      kisbetu
      Felhasználó

        peltier elemrõl…
        .
        .
        valahol volt egy nagyon jó oldal a kérdésrõl, ha megtalálom postolom.

        Nem biztos, hogy itt kéne a témával foglalkozni. Van pár hardveres fórum is, akit érdekel, ott meg tudja vitatni.

        Hozzászólás: mnt könyvtár megnyitása lassú #1979733
        kisbetu
        Felhasználó

          Próbáld a BIOS-ban kikapcsolni a floppy-d!

          Ha nem zavarlak vele, írd már le, légyszi, miért ez volt a megoldás. Valami automount szemétkedés?

          Hozzászólás: woody telepitési gond #1979570
          kisbetu
          Felhasználó

            van ott más különbség is a gépek között

            vinyókra, cd-kre és dma-ra gondolok

            Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973914
            kisbetu
            Felhasználó

              Plusz emellett még sok áramot is zabál.
              Ha meg nem jó a hûtése, akkor egyszerûen elég. Utána meg a proci.

              Hozzászólás: Segítõkész linux júzerek! #1979135
              kisbetu
              Felhasználó

                Talált, süllyedt!

                Kedves segítõkész linuxosok!
                Kérlek, válaszoljatok az elõzõ kérdésre:
                – udvariasan
                – használhatóan
                – ontopik módon.

                Hozzászólás: nvidia driver nem megy fel! #1979322
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974283
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    vmelyik a ketto kozul legyen benne mindenhol 🙂

                    Pedig jó párat kijavítottam.

                    Hozzászólás: kotelezo esti program #1972542
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      megvan játékban mert kellene a hulk

                      Ezt fordítsa le valaki, mert különben hülyén halok meg.

                      Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974279
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Ja fellowra gondoltam.

                        Talán el kéne olvasnod a netikettet…

                        A félreértések elkerülése végett:
                        Mindig egyértelmûen jelezd, hogy kinek a postjára válaszolsz.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,811-18,820 / 19,719