kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,791-18,800 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Grafikus felulet fagyas #1980425
    kisbetu
    Felhasználó

      Miféle videokártyát használsz? Miféle driverrel?

      Hozzászólás: particionálás #1915329
      kisbetu
      Felhasználó

        Ne ragaszkodj a /home-hoz. Mountold be magad alá valahová ( /home/tied/fat ) és máris másolgathatsz rá.

        Hozzászólás: Gnome alatt eltünt az asztal.:/ #1979359
        kisbetu
        Felhasználó

          Az error területre nem kéne írjon.
          Felül szépen számolgatja a teszteket meg hogy hányszor ment már körbe. Este elindítod, reggel megnézed. Ha közben nem hoz hibát, akkor reménykedhetsz, hogy jó a memória a gépben.

          Hozzászólás: Hol találom a SuSe 9.1 Live cd-t? #1980240
          kisbetu
          Felhasználó

            Na látod, azt nem tudom.
            Megmondom õszintén, leszedtem, kiírtam, aztán vagy háromszor bootoltam is vele. Egyáltalán nem ugrik be, hogy milyen nyelven beszélt.

            Amint láthattad, a 9.2-esnél 11 nyelvet, köztük a hungariant is ígérik.

            Hozzászólás: Hol találom a SuSe 9.1 Live cd-t? #1980238
            kisbetu
            Felhasználó

              Hol találom a SuSe 9.1 Live cd-t?
              [align=right][snapback]92610[/snapback][/align]

              Próbáltad a szokásos helyen kersni?

              Hozzászólás: Kocsma topik #1948067
              kisbetu
              Felhasználó

                Mielõtt munkát adnál…: röhej 🙂

                Kocsmában nem zavar. (Csak ne köpjön a padlóra.)

                Hozzászólás: Idõ beállítása #1979924
                kisbetu
                Felhasználó

                  Talán ha lennél szíves bejelölni a nyári idõszámítást is végre… Bár nekem ez is nyóc.

                  Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973927
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Nem lehetne, esetleg a CPU hûtõtönkjét összehozni a ház külsõ, borító lemezével (majd egy negyed négyzetméter). Ahelyett hogy azt valami szaros kalapács lakkal lekennék, jó kis oxált alumíniumból kelllene az oldallap és huss…

                    Na jó, akkor van HARDVERES topik is. Nekem nyóc.

                    Nem, nem lehetne.
                    Az a negyed négyzetméter édeskevés abban a formában, ahogy a doboz oldalán elterül.
                    Olvass utána a hõterjedésnek. Akkor megtudod, hogy egy vékony lemezben nem elég hatékonyan terjed, vagyis a lemezed közepe forró lesz, a széleire meg el se jut a hõ, vagyis azok nem vesznek részt a hûtésben.
                    Persze lehetne igazi hûtõbordát használni a gép oldalán (azzól igazi, hogy ahol a hõt átvesz a procitól, ott vastag, hogy szét tudja oszlatni, belõle meg süniszerûen vékonyabb, de nagy felületû lapok állnak ki, amik a a felületükön a levegõnek adják át a hõt.). Még jobb lenne mindez rézbõl.

                    Aztán állj neki számolni, milyen súlya (tudom, tömege!) van ennyi alumíniumnak, és nézd meg katalógusokban az árát.

                    Na, ezért nem éri meg a ház oldalát hûtõbordából csinálni.

                    Hozzászólás: Topiktörlések, mozgatások, zárások #1972562
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Lehetõleg úgy írj, hogy ne adj munkát kisbetû-nek! 🙂

                      Lehet, hogy ezt átveszem tõled aláírásnak.
                      (Vagy hozzáírom a netiketthez.)

                      Hozzászólás: Idõ beállítása #1979922
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Téli-nyári idõszámítás sem kavarhat be, mert most visszafelé állítjuk az órát. Vagy csak kukacoskodok? 🙁

                        Az órát tavasszal állítottuk át.
                        Most még a nyári idõszámítás van érvényben.
                        Nekem a fórum most 17:58-at mutat.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,791-18,800 / 19,719