Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Miféle videokártyát használsz? Miféle driverrel?
Ne ragaszkodj a /home-hoz. Mountold be magad alá valahová ( /home/tied/fat ) és máris másolgathatsz rá.
Az error területre nem kéne írjon.
Felül szépen számolgatja a teszteket meg hogy hányszor ment már körbe. Este elindítod, reggel megnézed. Ha közben nem hoz hibát, akkor reménykedhetsz, hogy jó a memória a gépben.Na látod, azt nem tudom.
Megmondom õszintén, leszedtem, kiírtam, aztán vagy háromszor bootoltam is vele. Egyáltalán nem ugrik be, hogy milyen nyelven beszélt.Amint láthattad, a 9.2-esnél 11 nyelvet, köztük a hungariant is ígérik.
Hol találom a SuSe 9.1 Live cd-t?
[align=right][snapback]92610[/snapback][/align]Próbáltad a szokásos helyen kersni?
Mielõtt munkát adnál…: röhej 🙂
Kocsmában nem zavar. (Csak ne köpjön a padlóra.)
Talán ha lennél szíves bejelölni a nyári idõszámítást is végre… Bár nekem ez is nyóc.
Nem lehetne, esetleg a CPU hûtõtönkjét összehozni a ház külsõ, borító lemezével (majd egy negyed négyzetméter). Ahelyett hogy azt valami szaros kalapács lakkal lekennék, jó kis oxált alumíniumból kelllene az oldallap és huss…
Na jó, akkor van HARDVERES topik is. Nekem nyóc.
Nem, nem lehetne.
Az a negyed négyzetméter édeskevés abban a formában, ahogy a doboz oldalán elterül.
Olvass utána a hõterjedésnek. Akkor megtudod, hogy egy vékony lemezben nem elég hatékonyan terjed, vagyis a lemezed közepe forró lesz, a széleire meg el se jut a hõ, vagyis azok nem vesznek részt a hûtésben.
Persze lehetne igazi hûtõbordát használni a gép oldalán (azzól igazi, hogy ahol a hõt átvesz a procitól, ott vastag, hogy szét tudja oszlatni, belõle meg süniszerûen vékonyabb, de nagy felületû lapok állnak ki, amik a a felületükön a levegõnek adják át a hõt.). Még jobb lenne mindez rézbõl.Aztán állj neki számolni, milyen súlya (tudom, tömege!) van ennyi alumíniumnak, és nézd meg katalógusokban az árát.
Na, ezért nem éri meg a ház oldalát hûtõbordából csinálni.
Lehetõleg úgy írj, hogy ne adj munkát kisbetû-nek! 🙂
Lehet, hogy ezt átveszem tõled aláírásnak.
(Vagy hozzáírom a netiketthez.)Téli-nyári idõszámítás sem kavarhat be, mert most visszafelé állítjuk az órát. Vagy csak kukacoskodok? 🙁
Az órát tavasszal állítottuk át.
Most még a nyári idõszámítás van érvényben.
Nekem a fórum most 17:58-at mutat. -
SzerzőBejegyzés