Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
csak most látom, hogy a legelején van fittyet hányva az ABC – re
ECDL mond valamit?
Ha elõírás szerûen alkalmazod a hotswappot, akkor nem *** el a dolgaidat.
Ezzel befejeztem, mert értelmetlen az egész vita, mert a hotswap létezik, és rendeltetés szerû használat esetén, a hibátlan hardware-ket nem **** el!
[align=right][snapback]90804[/snapback][/align]Az IDE nem hotswap.
A topiknyitó kipróbálta.Az IDE eszközök egyszerûen csak olcsóak, ezért szeretjük õket. A megbízhatóságukkal tele a net. Ha megbízható gépet olcsó cuccokból akarsz (kényszerbõl) összerakni, arra kidolgozták a RAID technológiát.
Kedvenc mai „informatikusaink” persze ezt sem arra használják, amire való, hanem hogy az amúgy is túlpörgetett, forró meghajtókat tükrözés helyett párhuzamosan járassák, mert úgy „még gyorsabb” a rendszer.
A flémet én is abbahagyom, itt meggyõzni senkit sem lehet. Meg minek is. Inkább vinyóboltot kéne nyitnom, sok rekkel a kirakatban. Kár, hogy nem vagyok kapitalista.
Csak ebbe az egybe had kössek bele. 😀
… a milyenk …
Az. A tijetek.
Az utóbb hozzászólók legyenek szívesek elolvasni a topik címét és a nyitó hozzászólásban az, hogy mi történt a vinyó kivételekor. Ezt nem moderátorként kérem (még mindig nem tartom magam annak), csak mint 20 éve számítógépet üzemeltetõ, építõ és javító „szak”ember.
Egyiket odébb kell tenni egy slottal. Ott majd mással fog akadni…
„bármivel?”
hááát…Egészen másra gondoltam… ezért magamra utaltam a
(fúj, ronda perverz!)
mondattal.
õk már csinálhatnak is ilyet
testfestést?
bármivel?(fúj, ronda perverz!)
Arról nem beszélve, hogy rengeteg kiskorú látogatja a fórumot, szülõi felügyelet nélkül.
Még egy szavazat a szekszképek ellen.
A tanga most pillanatnyilag póló, az ellen nem szólhatok. -
SzerzőBejegyzés