kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,831-18,840 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976173
    kisbetu
    Felhasználó

      csak most látom, hogy a legelején van fittyet hányva az ABC – re

      ECDL mond valamit?

      Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978259
      kisbetu
      Felhasználó

        Ha elõírás szerûen alkalmazod a hotswappot, akkor nem *** el a dolgaidat.

        Ezzel befejeztem, mert értelmetlen az egész vita, mert a hotswap létezik, és rendeltetés szerû használat esetén, a hibátlan hardware-ket nem **** el!
        [align=right][snapback]90804[/snapback][/align]

        Az IDE nem hotswap.
        A topiknyitó kipróbálta.

        Az IDE eszközök egyszerûen csak olcsóak, ezért szeretjük õket. A megbízhatóságukkal tele a net. Ha megbízható gépet olcsó cuccokból akarsz (kényszerbõl) összerakni, arra kidolgozták a RAID technológiát.

        Kedvenc mai „informatikusaink” persze ezt sem arra használják, amire való, hanem hogy az amúgy is túlpörgetett, forró meghajtókat tükrözés helyett párhuzamosan járassák, mert úgy „még gyorsabb” a rendszer.

        A flémet én is abbahagyom, itt meggyõzni senkit sem lehet. Meg minek is. Inkább vinyóboltot kéne nyitnom, sok rekkel a kirakatban. Kár, hogy nem vagyok kapitalista.

        Hozzászólás: Help #1977034
        kisbetu
        Felhasználó

          Csak ebbe az egybe had kössek bele.  😀

          … a milyenk …

          Az. A tijetek.

          Hozzászólás: Partíciós gondok! #1978257
          kisbetu
          Felhasználó

            Az utóbb hozzászólók legyenek szívesek elolvasni a topik címét és a nyitó hozzászólásban az, hogy mi történt a vinyó kivételekor. Ezt nem moderátorként kérem (még mindig nem tartom magam annak), csak mint 20 éve számítógépet üzemeltetõ, építõ és javító „szak”ember.

            Hozzászólás: wireless õrület #1978241
            kisbetu
            Felhasználó

              Egyiket odébb kell tenni egy slottal. Ott majd mással fog akadni…

              Hozzászólás: No random bodyart…… #1978384
              kisbetu
              Felhasználó

                „bármivel?”
                hááát…

                Egészen másra gondoltam… ezért magamra utaltam a

                (fúj, ronda perverz!)

                mondattal.

                Hozzászólás: Alkatrészek #1971868
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: No random bodyart…… #1978382
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    õk már csinálhatnak is ilyet

                    testfestést?
                    bármivel?

                    (fúj, ronda perverz!)

                    Hozzászólás: No random bodyart…… #1978380
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Arról nem beszélve, hogy rengeteg kiskorú látogatja a fórumot, szülõi felügyelet nélkül.

                      Hozzászólás: No random bodyart…… #1978377
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Még egy szavazat a szekszképek ellen.
                        A tanga most pillanatnyilag póló, az ellen nem szólhatok.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,831-18,840 / 19,719