kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,841-18,850 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967469
    kisbetu
    Felhasználó

      Nos nekem egy építõ javaslatom lenne: Az UHU linux részen belül lehetne egy hardwer szerint rendszerezett topicot csinálni ahova további topicok segítségével lehetne a típusokhoz illõ hozzászólásokat irogatni.

      Ez azért lenne jó mert könnyebben lehetne rátalálni a keresett válaszra és kevesebben kérdeznék ugyanazt.
      [align=right][snapback]88841[/snapback][/align]

      Képes lennél minden videokártya ME, XP, XT változatához külön topikot csinálni, mikor ugyanazt a drivert kell feltenni hozzá?

      Amúgy meg szabhatod a rendszerezett topikjaidat, ha a lüke kölök az oprendszerig se jut el, UHU kérdést SUSE topikban tesz fel és vice versa.

      Hozzászólás: Vga gond #1977330
      kisbetu
      Felhasználó

        Ha meg fenn van a Gnome, akkor keresd meg a KDM beállítóját és ott vedd fel a listára Gnome-ot is.

        Hozzászólás: Méé lassú a SuSE #1978351
        kisbetu
        Felhasználó

          Nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a DMA-kezelés.

          kisbetu
          Felhasználó

            mondjuk ez szep es jo, de amig az engine ilyen szedettvedett (es semmi javulas), addig felesleges barmirol is almodozni…
            [align=right][snapback]90361[/snapback][/align]

            Szia!
            Most nem kötekedek, tényleg kíváncsi vagyok, milyen gondok vannak a fórummotorral. Már éppen úgy éreztem, hogy hozzászoktam, és úgy mûködik, ahogy várom.

            Hozzászólás: Processzorok #1977712
            kisbetu
            Felhasználó

              Fordíts le mindegyikkel egy gentoot és megtudod.

              Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976155
              kisbetu
              Felhasználó

                Sziasztok!
                Ide írom, mert kezdõ vagyok.

                Vélemény?

                Szia!

                Hozzászólás: Egységes UHU menü #1978105
                kisbetu
                Felhasználó
                  Hozzászólás: Egységes UHU menü #1978104
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Nem kimaradt, hanem kihagyta. Szándékosan. Mert így akarta.
                    Akinek nem tetszik, GNU, bele lehet javítani.

                    Hozzászólás: Taskmanager keresés #1978117
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      lemenni 1 mélyterminálra

                      Felejtsd már el ezt a hülyeséget!
                      NINCSEN M

                      Hozzászólás: Egységes UHU menü #1978102
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        szandekosan tettem igy.

                        Hûha! Már itt is a politika!

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,841-18,850 / 19,719