Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Nos nekem egy építõ javaslatom lenne: Az UHU linux részen belül lehetne egy hardwer szerint rendszerezett topicot csinálni ahova további topicok segítségével lehetne a típusokhoz illõ hozzászólásokat irogatni.
Ez azért lenne jó mert könnyebben lehetne rátalálni a keresett válaszra és kevesebben kérdeznék ugyanazt.
[align=right][snapback]88841[/snapback][/align]Képes lennél minden videokártya ME, XP, XT változatához külön topikot csinálni, mikor ugyanazt a drivert kell feltenni hozzá?
Amúgy meg szabhatod a rendszerezett topikjaidat, ha a lüke kölök az oprendszerig se jut el, UHU kérdést SUSE topikban tesz fel és vice versa.
Ha meg fenn van a Gnome, akkor keresd meg a KDM beállítóját és ott vedd fel a listára Gnome-ot is.
Nézd meg, hogy be van-e kapcsolva a DMA-kezelés.
mondjuk ez szep es jo, de amig az engine ilyen szedettvedett (es semmi javulas), addig felesleges barmirol is almodozni…
[align=right][snapback]90361[/snapback][/align]Szia!
Most nem kötekedek, tényleg kíváncsi vagyok, milyen gondok vannak a fórummotorral. Már éppen úgy éreztem, hogy hozzászoktam, és úgy mûködik, ahogy várom.Fordíts le mindegyikkel egy gentoot és megtudod.
Sziasztok!
Ide írom, mert kezdõ vagyok.Vélemény?
Szia!
Nem kimaradt, hanem kihagyta. Szándékosan. Mert így akarta.
Akinek nem tetszik, GNU, bele lehet javítani.lemenni 1 mélyterminálra
Felejtsd már el ezt a hülyeséget!
NINCSEN Mszandekosan tettem igy.
Hûha! Már itt is a politika!
-
SzerzőBejegyzés