Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem müködik a görgö az egéren…
[align=right][snapback]90089[/snapback][/align]válassz imps2 típusú egeret
Snapszer sem jöhet szóba?
Azt azért te is tudod, hogy a törvényt nem a rendõr hozza, õ csak betartatja.
Ez a fórumra nem igaz.Biztos, hogy így kellett volna kérdezni?
fellow felvetette, hogy kene ilyen „segitek neked, isten is megsegit” dolgot csinalni, tehat kivalasztani embereket akik vmiben nagyon jok:
csak egy parat mondok (magamat ofkoz kihagyom, mert en csak flamelek mindig :():
blaci – hardver, uhu
kovi – jatek, slackware
strangedr – gentoo
ariszlo (keveset latom mostansag) – tgz disztrok
fellow – debian
gabaman – programozas
paca5 – slackware (mert az ruuuulz, ugye paca? 🙂 )
Oregon – uhu, kde, php+mysql
anonym – asszem o mindenre tud vmi okosat (es nem hulyeseget) mondani, suse
nyugodtan egeszitsetek ki, ha gondoljatok.Ezt a felvetést nem teljesen értem.
Vannak ugye a fórumban témák és lehet létrehozni topikokat.
Aki meg képes segíteni, az beleolvas és hozzászól. Szépen megy ez magától.
(Magamra tudok csak hivatkozni, miszerint leginkább a SuS(kisbetunek: en rengetegszer veszek eszre veletlenul letrehozott 2x-es topicot, rossz helyre rakott topicot, szalonkeptelenseget, stb. ezeket helyre is hozom, amikor ittvagyok. az egy dolog, hogy a nickem mindig ittvan, de en max koradelutan es kesoeste szoktam lenni tenylegesen.
kb. ezeket veheted moderalasi dolgoknak, ha ilyet latsz cselekedj nyugodtan.
amugy neha nagyon utallak a beszolasaid miatt, akkor felmegy a pumpa, de aztan lehiggadok 🙂
ezt talan privatba kellett volna, de ha mar neked szol ez a kis szegmens, akkor ide irtam. )
[align=right][snapback]89462[/snapback][/align]Akkor most figyelj, mert most tényleg neked szólok be.
Mit kellett volna privátban?
már csak egy ágy kell nekem és az, hogy reggelig ne történjen velem semmi baj…
Csak óvatosan azzal az ággyal! Hosszú az éjszaka…
Kicsit utánajártam a dolgoknak.
Járj utána jobban.
Az én gépem naponta kb 10-12 órát megy, attól függõen mennyit dolgozom, vagy játszom. Az AMD tudtommal nem bírja az ilyesmit. Vagy már ezt a problemmát orvosolták?
Marhaság.
Ilyen probléma sosem volt. Ha egy procira normális hûtõt teszel, akkor az mehet folyamatosan. Ha meg nem teszel rá, akkor megdöglik. Van persze olyan speciális, lassú, kis fogyasztású proci, ami aktív hûtés nélkül is bírja a huzamosabb használatot. De az nem a 2000+ kategória.
Amúgy meg: hallott már valaki olyan géprõl, amit utasítás szerint két-három óránként ki kell kapcsolni? Szivattyúnál meg fúrógépnél már olvastam ilyet. (Le is égett 4 óra használattól.)A hyperthreading egyik linuxos elõnye: megható látvány, ahogy a boot elején
két pingvin csücsül a képernyõ tetején.Ja: nem hátrány, ha az alaplap is tud róla, hogy HT-s P4-et tettek bele.
kitenyésztett egy fajt, amire méltán büszkék lehetnek
[align=right][snapback]89434[/snapback][/align]Kitenyésztette.
-
SzerzőBejegyzés