kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,851-18,860 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976129
    kisbetu
    Felhasználó

      nem müködik a görgö az egéren…
      [align=right][snapback]90089[/snapback][/align]

      válassz imps2 típusú egeret

      Hozzászólás: Linuxés Win kompatibilis hálózati game #1977959
      kisbetu
      Felhasználó

        Snapszer sem jöhet szóba?

        kisbetu
        Felhasználó

          Azt azért te is tudod, hogy a törvényt nem a rendõr hozza, õ csak betartatja.
          Ez a fórumra nem igaz.

          Hozzászólás: bootsplash #1977833
          kisbetu
          Felhasználó

            Biztos, hogy így kellett volna kérdezni?

            kisbetu
            Felhasználó

              fellow felvetette, hogy kene ilyen „segitek neked, isten is megsegit” dolgot csinalni, tehat kivalasztani embereket akik vmiben nagyon jok:

              csak egy parat mondok (magamat ofkoz kihagyom, mert en csak flamelek mindig :():

              blaci – hardver, uhu
              kovi – jatek, slackware
              strangedr – gentoo
              ariszlo (keveset latom mostansag) – tgz disztrok
              fellow – debian
              gabaman – programozas
              paca5 – slackware (mert az ruuuulz, ugye paca? 🙂 )
              Oregon – uhu, kde, php+mysql
              anonym – asszem o mindenre tud vmi okosat (es nem hulyeseget) mondani, suse
              nyugodtan egeszitsetek ki, ha gondoljatok.

              Ezt a felvetést nem teljesen értem.
              Vannak ugye a fórumban témák és lehet létrehozni topikokat.
              Aki meg képes segíteni, az beleolvas és hozzászól. Szépen megy ez magától.
              (Magamra tudok csak hivatkozni, miszerint leginkább a SuS

              kisbetu
              Felhasználó

                (kisbetunek: en rengetegszer veszek eszre veletlenul letrehozott 2x-es topicot, rossz helyre rakott topicot, szalonkeptelenseget, stb. ezeket helyre is hozom, amikor ittvagyok. az egy dolog, hogy a nickem mindig ittvan, de en max koradelutan es kesoeste szoktam lenni tenylegesen.
                kb. ezeket veheted moderalasi dolgoknak, ha ilyet latsz cselekedj nyugodtan.
                amugy neha nagyon utallak a beszolasaid miatt, akkor felmegy a pumpa, de aztan lehiggadok 🙂
                ezt talan privatba kellett volna, de ha mar neked szol ez a kis szegmens, akkor ide irtam. )
                [align=right][snapback]89462[/snapback][/align]

                Akkor most figyelj, mert most tényleg neked szólok be.

                Mit kellett volna privátban?

                Hozzászólás: Suse 9.1 Personal Root #1977901
                kisbetu
                Felhasználó

                  már csak egy ágy kell nekem és az, hogy reggelig ne történjen velem semmi baj…

                  Csak óvatosan azzal az ággyal! Hosszú az éjszaka…

                  Hozzászólás: Processzorok #1977695
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Kicsit utánajártam a dolgoknak.

                    Járj utána jobban.

                    Az én gépem naponta kb 10-12 órát megy, attól függõen mennyit dolgozom, vagy játszom. Az AMD tudtommal nem bírja az ilyesmit. Vagy már ezt a problemmát orvosolták?

                    Marhaság.
                    Ilyen probléma sosem volt. Ha egy procira normális hûtõt teszel, akkor az mehet folyamatosan. Ha meg nem teszel rá, akkor megdöglik. Van persze olyan speciális, lassú, kis fogyasztású proci, ami aktív hûtés nélkül is bírja a huzamosabb használatot. De az nem a 2000+ kategória.
                    Amúgy meg: hallott már valaki olyan géprõl, amit utasítás szerint két-három óránként ki kell kapcsolni? Szivattyúnál meg fúrógépnél már olvastam ilyet. (Le is égett 4 óra használattól.)

                    Hozzászólás: Processzorok #1977690
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      A hyperthreading egyik linuxos elõnye: megható látvány, ahogy a boot elején
                      két pingvin csücsül a képernyõ tetején.

                      Ja: nem hátrány, ha az alaplap is tud róla, hogy HT-s P4-et tettek bele.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947991
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        kitenyésztett egy fajt, amire méltán büszkék lehetnek
                        [align=right][snapback]89434[/snapback][/align]

                        Kitenyésztette.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,851-18,860 / 19,719