kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,861-18,870 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Kocsma topik #1947987
    kisbetu
    Felhasználó

      Magyarországon magyar szürkemarhának mi a f*sz köze van az unióhoz ,meg a hülye papirhoz . [align=right][snapback]89255[/snapback][/align]

      Gondolkodj már globálisan, ha nem esik nehezedre:
      Magyarország az Unió tagja, érvényesek az uniós elõírások. Ilyen egyszerû. Nemám csak útlevél nékû utazgatni, meg vámmentesség! Kötelezeccségek is vannak ám!

      Emlékszel, milyen botrány volt, hogy egy húsgyárban egy fém alkatrészt mûanyagra cseréltek? Amerikának hónapokig kellett bizonygatni, hogy már rend van, ugyan vegyenek már húst tõlünk.

      Ha rákattannak a papírok hiányára, akkor hirtelen mindenféle betegséget fognak találni, aztán a marhahúst se tudjuk majd eladni.
      A köjálos is azt mondta: 9 állat a több tízezerrel szemben.

      Hozzászólás: SuSE és a net #1976003
      kisbetu
      Felhasználó

        Talán DNS szervert és átjárót kéne beállítani. Mindkettõt megtalálod a yastban.

        Hozzászólás: Vga gond #1977319
        kisbetu
        Felhasználó

          xf86config és xf86config4

          Hozzászólás: Help #1976973
          kisbetu
          Felhasználó

            rootként terminálon
            #:atp-cdrom add
            [align=right][snapback]89193[/snapback][/align]

            ATP?

            Hozzászólás: Vga gond #1977317
            kisbetu
            Felhasználó

              Konzolban a sax vagy sax2 progit indítsd (amelyik elindul). A beállítás végén ne hagyd ki a tesztet, mert ott derül ki, hogy sikerült-e.

              Amúgy meg nem biztos, hogy videokártyád tudja a vessa beállításokat. Esetleg a drivere hiányzik.

              Hozzászólás: SuSE és a net #1976001
              kisbetu
              Felhasználó

                az xp alatt megosztom a modemes netet
                [align=right][snapback]87290[/snapback][/align]

                Ha egy gép az XP-t viszi, akkor a Linuxnak se kicsi.

                Hozzászólás: Alaplapi infraport beállítása #1976898
                kisbetu
                Felhasználó

                  Az lsmod és az lshw-re azt írja ki, hogy command not found…
                  [align=right][snapback]88972[/snapback][/align]

                  Rootként?

                  Hozzászólás: SusE indítás pendrive-ról? #1977124
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    lehetséges-e
                    [align=right][snapback]88722[/snapback][/align]

                    Igen, lehetséges.
                    Most, hogy tudod, kezdheted kidolgozni.

                    Hozzászólás: Tv-tuner #1975261
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Kösz
                      [align=right][snapback]88663[/snapback][/align]

                      Mi köszönjük neked, hogy kipróbáltad és jelezted, hogy mûködik.

                      Hozzászólás: Kocsma topik #1947959
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        ne mondd, hogy ez komoly kérdés

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,861-18,870 / 19,719