Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Magyarországon magyar szürkemarhának mi a f*sz köze van az unióhoz ,meg a hülye papirhoz . [align=right][snapback]89255[/snapback][/align]
Gondolkodj már globálisan, ha nem esik nehezedre:
Magyarország az Unió tagja, érvényesek az uniós elõírások. Ilyen egyszerû. Nemám csak útlevél nékû utazgatni, meg vámmentesség! Kötelezeccségek is vannak ám!Emlékszel, milyen botrány volt, hogy egy húsgyárban egy fém alkatrészt mûanyagra cseréltek? Amerikának hónapokig kellett bizonygatni, hogy már rend van, ugyan vegyenek már húst tõlünk.
Ha rákattannak a papírok hiányára, akkor hirtelen mindenféle betegséget fognak találni, aztán a marhahúst se tudjuk majd eladni.
A köjálos is azt mondta: 9 állat a több tízezerrel szemben.Talán DNS szervert és átjárót kéne beállítani. Mindkettõt megtalálod a yastban.
xf86config és xf86config4
rootként terminálon
#:atp-cdrom add
[align=right][snapback]89193[/snapback][/align]ATP?
Konzolban a sax vagy sax2 progit indítsd (amelyik elindul). A beállítás végén ne hagyd ki a tesztet, mert ott derül ki, hogy sikerült-e.
Amúgy meg nem biztos, hogy videokártyád tudja a vessa beállításokat. Esetleg a drivere hiányzik.
az xp alatt megosztom a modemes netet
[align=right][snapback]87290[/snapback][/align]Ha egy gép az XP-t viszi, akkor a Linuxnak se kicsi.
Az lsmod és az lshw-re azt írja ki, hogy command not found…
[align=right][snapback]88972[/snapback][/align]Rootként?
lehetséges-e
[align=right][snapback]88722[/snapback][/align]Igen, lehetséges.
Most, hogy tudod, kezdheted kidolgozni.Kösz
[align=right][snapback]88663[/snapback][/align]Mi köszönjük neked, hogy kipróbáltad és jelezted, hogy mûködik.
ne mondd, hogy ez komoly kérdés
-
SzerzőBejegyzés