Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
1. Nagyon csúnyán beszél? Esetleg csapj a szájára egy nagyot….
[align=right][snapback]88289[/snapback][/align]Nem csaphatok, mert feljelent a gyámhivatalnál. Nekem a pellengérre állítás maradt mint fegyelmezõ eszköz. Esetleg nem kap vacsorát, bár lehet, hogy azért is feljelent.
Tudod mit? Menj anyádhoz aludni!
(Nem blaci, hanem a piszkos szájú.
Ezt mondom a lányomnak is, ha visszabeszél.)Mi az a Winfos?
Abszolút kezd? vagyok linuxban, s lenne egy-két nagyon alap kérdésem.
sajnos nem tudok órákat a neten lógni, hogy keresgéljek, ezért bocsi mindenkinek.
[align=right][snapback]88279[/snapback][/align]Olvasni könyvtárban is lehet…
Az UHU honlapról van egy link egy a szerver elõzetesre, csak nincs ott az állomány!
[align=right][snapback]87824[/snapback][/align]Asszem, elment a kedvem ettõl az egésztõl.
[align=right][snapback]87981[/snapback][/align]„egésztõl”
Plázástól, Linuxostól?vkinek itt problema az angol ????
[align=right][snapback]88060[/snapback][/align]Igen, sokaknak.
Elég pofátlanság egy magyar fórumon angolul megjelenni. Legalább elnézést kértél volna.Se udvariasság, se netikett. Linuxfórum 2004.
emancipáció vanik
Bár az én véleményem az a chat-topikokról, hogy hiába zárnánk be ezt, úgyis keletkezik helyette másik. Kicsit szélmalomharcnak tûnik.
ha figyeltél…
[align=right][snapback]87867[/snapback][/align]Ha.
De õ írni jár ide, nem olvasni.
Mindegy, nincs harag.zárd…
[align=right][snapback]87853[/snapback][/align]Kérek még két moderátori szavazatot.
nem elérhetõ a data1(linuxos) partició.
ez így van csatolva
„/dev/hda6 /data1 auto noauto,user 0 0”
[align=right][snapback]87845[/snapback][/align]Nincs csatolva, csak ki van jelölve a helye.
Csatoljad: mount /data1
-
SzerzőBejegyzés