kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,871-18,880 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Linspire (Lindows) #1976700
    kisbetu
    Felhasználó

      1. Nagyon csúnyán beszél? Esetleg csapj a szájára egy nagyot….
      [align=right][snapback]88289[/snapback][/align]

      Nem csaphatok, mert feljelent a gyámhivatalnál. Nekem a pellengérre állítás maradt mint fegyelmezõ eszköz. Esetleg nem kap vacsorát, bár lehet, hogy azért is feljelent.

      Tudod mit? Menj anyádhoz aludni!
      (Nem blaci, hanem a piszkos szájú.
      Ezt mondom a lányomnak is, ha visszabeszél.)

      Hozzászólás: Linspire (Lindows) #1976696
      kisbetu
      Felhasználó

        Mi az a Winfos?

        Hozzászólás: Suse linuxban progi telepítés #1976675
        kisbetu
        Felhasználó

          Abszolút kezd? vagyok linuxban, s lenne egy-két nagyon alap kérdésem.

          sajnos nem tudok órákat a neten lógni, hogy keresgéljek, ezért bocsi mindenkinek.
          [align=right][snapback]88279[/snapback][/align]

          Olvasni könyvtárban is lehet…

          Hozzászólás: UHU szerver, de honnan? #1976430
          kisbetu
          Felhasználó

            Az UHU honlapról van egy link egy a szerver elõzetesre, csak nincs ott az állomány!
            [align=right][snapback]87824[/snapback][/align]

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1969790
            kisbetu
            Felhasználó

              Asszem, elment a kedvem ettõl az egésztõl.
              [align=right][snapback]87981[/snapback][/align]

              „egésztõl”
              Plázástól, Linuxostól?

              Hozzászólás: Problems mounting digicam kodak dx6340 #1976074
              kisbetu
              Felhasználó

                vkinek itt problema az angol ????
                [align=right][snapback]88060[/snapback][/align]

                Igen, sokaknak.
                Elég pofátlanság egy magyar fórumon angolul megjelenni. Legalább elnézést kértél volna.

                Se udvariasság, se netikett. Linuxfórum 2004.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969781
                kisbetu
                Felhasználó

                  emancipáció vanik

                  Bár az én véleményem az a chat-topikokról, hogy hiába zárnánk be ezt, úgyis keletkezik helyette másik. Kicsit szélmalomharcnak tûnik.

                  Hozzászólás: SuSE+mnt #1976422
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    ha figyeltél…
                    [align=right][snapback]87867[/snapback][/align]

                    Ha.

                    De õ írni jár ide, nem olvasni.
                    Mindegy, nincs harag.

                    Hozzászólás: a linux és a lányok #1969779
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      zárd…
                      [align=right][snapback]87853[/snapback][/align]

                      Kérek még két moderátori szavazatot.

                      Hozzászólás: SuSE+mnt #1976416
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        nem elérhetõ a data1(linuxos) partició.
                        ez így van csatolva
                        „/dev/hda6            /data1              auto      noauto,user          0 0”
                        [align=right][snapback]87845[/snapback][/align]

                        Nincs csatolva, csak ki van jelölve a helye.

                        Csatoljad: mount /data1

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,871-18,880 / 19,719