kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,881-18,890 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: a linux és a lányok #1969776
    kisbetu
    Felhasználó

      hadd zárjam be!

      Hozzászólás: Kocsma topik #1947946
      kisbetu
      Felhasználó

        az ihm miniszter azt mondta, hogy a jogtiszta software-t nem támadja meg a vírus, és én hiszek neki!
        [align=right][snapback]87813[/snapback][/align]

        Hozzászólás: UHU szerver, de honnan? #1976426
        kisbetu
        Felhasználó

          Mivel ilyen összeállítás nem készült, ezért elég reménytelen beszerezni.

          Hozzászólás: Pingvines viccek #1917950
          kisbetu
          Felhasználó

            Ez valami rém gyenge, pláne Linuxilag :baaa:
            [align=right][snapback]87572[/snapback][/align]

            Gyenge, mert hibásan írták le.

            Mi az, hogy Linuxilag? Nézd meg a címet: Pingvines viccek.
            Tökéletesen ontopik.

            Hozzászólás: SuSE és a net #1975994
            kisbetu
            Felhasználó

              Semmi DHCP, csak kötött IP. Két gépnél könnyebb vele az élet.

              Hozzászólás: Kezdõ problémák/krízisek #1976113
              kisbetu
              Felhasználó

                Hály!
                Szeretném megérteni a kérdést. Olvasom. Olvasnám!
                Mi a búbánatnak kell mindent összeömleszteni???????????
                Segíccs má annyit, hogy el tudjam olvasni, mit csináltál eddig, hol akadtál el.

                Sziasztok!

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969752
                kisbetu
                Felhasználó

                  a szinvonal nem engedi a lazulást.

                  Azért októberbe is legyen hozzászólás.
                  [align=right][snapback]87387[/snapback][/align]

                  Ha már a színes vonalat tetszel emlegetni, akkor felhívom figyelmedet a billentyûzeten a b és m betûk között eldugott betû megkeresésére:
                  októberben

                  Hozzászólás: egy ide vágó kérdés… #1975460
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Csak a hajónapló kedvéért: pontosan melyik könyvet vetted meg? Mert hogy itt többrõl is szó volt…

                    Hozzászólás: sensors kimenet értelmezése #1976191
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Mezítlábas, de elég gyakorlatias módszer:

                      Bemész BIOS-ba, ott felírod a látott értékeket.
                      Utána indítod a Linuxot és a sensorst. Kis külömbséggel fel fogod ismerni, melyiket hová hozza a BIOS. Lehet olyan is, hogy valamelyiket nem is használják, bár a chip tudná.
                      Ezután a sensors.confban átírod a nevét és azt látod, amit akarsz.

                      Tudományos módszer: internet, google. Rákeresel, hogy valaki esetleg már valahol leírta.

                      Hozzászólás: javaslat: linuxforum.hu netikett #1974263
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        killall:
                        „ezt nemtom mire erted. sajnos…”
                        hehe, olyanok vagyunk mint a hazasparok: hetente / havonta egyszer tuti osszeveszunk 😉
                        szoval ismet a teljes gondolatsor:
                        ugy ertettem, hogy te sokkal tobbszor vagy mustansag itt, mint en es joval tobb topickba nezel bele (ahogy a hozzaszolasaid listajat nezegtem),ezert ha ilyet latsz csapd mar le az illetot (post szerkesztes + fejmosas + link amit attam);
                        fellow
                        [align=right][snapback]87311[/snapback][/align]

                        kivagy te most valólyában: kilal vagy felow?

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,881-18,890 / 19,719