Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
hadd zárjam be!
az ihm miniszter azt mondta, hogy a jogtiszta software-t nem támadja meg a vírus, és én hiszek neki!
[align=right][snapback]87813[/snapback][/align]Mivel ilyen összeállítás nem készült, ezért elég reménytelen beszerezni.
Ez valami rém gyenge, pláne Linuxilag :baaa:
[align=right][snapback]87572[/snapback][/align]Gyenge, mert hibásan írták le.
Mi az, hogy Linuxilag? Nézd meg a címet: Pingvines viccek.
Tökéletesen ontopik.Semmi DHCP, csak kötött IP. Két gépnél könnyebb vele az élet.
Hály!
Szeretném megérteni a kérdést. Olvasom. Olvasnám!
Mi a búbánatnak kell mindent összeömleszteni???????????
Segíccs má annyit, hogy el tudjam olvasni, mit csináltál eddig, hol akadtál el.Sziasztok!
a szinvonal nem engedi a lazulást.
Azért októberbe is legyen hozzászólás.
[align=right][snapback]87387[/snapback][/align]Ha már a színes vonalat tetszel emlegetni, akkor felhívom figyelmedet a billentyûzeten a b és m betûk között eldugott betû megkeresésére:
októberbenCsak a hajónapló kedvéért: pontosan melyik könyvet vetted meg? Mert hogy itt többrõl is szó volt…
Mezítlábas, de elég gyakorlatias módszer:
Bemész BIOS-ba, ott felírod a látott értékeket.
Utána indítod a Linuxot és a sensorst. Kis külömbséggel fel fogod ismerni, melyiket hová hozza a BIOS. Lehet olyan is, hogy valamelyiket nem is használják, bár a chip tudná.
Ezután a sensors.confban átírod a nevét és azt látod, amit akarsz.Tudományos módszer: internet, google. Rákeresel, hogy valaki esetleg már valahol leírta.
killall:
„ezt nemtom mire erted. sajnos…”
hehe, olyanok vagyunk mint a hazasparok: hetente / havonta egyszer tuti osszeveszunk 😉
szoval ismet a teljes gondolatsor:
ugy ertettem, hogy te sokkal tobbszor vagy mustansag itt, mint en es joval tobb topickba nezel bele (ahogy a hozzaszolasaid listajat nezegtem),ezert ha ilyet latsz csapd mar le az illetot (post szerkesztes + fejmosas + link amit attam);
fellow
[align=right][snapback]87311[/snapback][/align]kivagy te most valólyában: kilal vagy felow?
-
SzerzőBejegyzés