kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,921-18,930 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: usb pendrive #1909064
    kisbetu
    Felhasználó
      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969589
      kisbetu
      Felhasználó

        nem baj, sõt…

        talán hozhatnád a kocsmát is

        Hozzászólás: rendszerido #1974226
        kisbetu
        Felhasználó

          Bocs, csak megnézem, mennyit is mutat…

          Hát, mit mondjak… nálam pontos.

          Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973864
          kisbetu
          Felhasználó

            olaj… majd ha mindenhol szetcsapkodja nezel

            Megbocsáss, nem a lapátokat kell kenni, hanem a csapágyat. Az meg zárt házban van, nem tudja szétcsapkodni.
            Mindegy, nem érdekel, mindenki azt ken és arra keni, akire akarja.

            Hozzászólás: Kocsma topik #1947856
            kisbetu
            Felhasználó

              aki szeret keresni:

              Aki meg szeretne megtanulni keresni…

              Hozzászólás: ventillátor takarítás #1973861
              kisbetu
              Felhasználó

                sziasztok!
                eléggé hangos a masina, a coolert meg a táp ventijét kéne takarítani

                a cooler annyira nem gond, de a táppal mit tudok csinálni? szétkapjam? porszívózzam? tudom, hogy nem fog neki ártani egy kis olaj sem.
                kinek mi a tapasztalata?

                nem akarok barmolni 😀  😀  😀
                [align=right][snapback]84410[/snapback][/align]

                Ha a garanciavesztés nem gond, akkor szétszedheted.
                Szükséges eszközök: csavarhúzó, ecset, porszívó, (pénz új tápra).

                Gép kikapcs, zsinór kihúz.
                Tápvezetékek drive-okból, alaplapból kihúz.
                Táp kicsavaroz, burkolatcsavarok kiszed. (Itt ugrik a garanacia.)

                Udvarra v. erkélyre kivisz.
                Ecsettel a por letakarítása, közben porszívó célra tartása.

                A ventit is kicsavarozhatod, akkor jobban hozzáférsz.
                Ha olajozni is akarod, akkor az állórészen levõ címkét kell leszedni, alatta zeger-gyûrû tartja a tengelyt.
                Vigyázz, hogy te magad ne kenj rá port.
                Ha a ventit szétszeded, figyeld meg, hol, hány alátét volt, visszarakáskor kerüljön a helyére mindegyik.

                Hozzászólás: a linux és a lányok #1969285
                kisbetu
                Felhasználó

                  Come on baby, light my fire!

                  Eredetiben: Come on baby, run Linspire!

                  Hozzászólás: Mivan a Linux „H #1973841
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Erre beleszóltam a csvejbe hogy a linux igen is könnyû annak aki érti

                    A helyesírás még könnyebb.
                    Persze csak annak, aki érti.

                    Hozzászólás: RTL-8029AS hálókártya #1971574
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Akkor az ne2k-pci.o modul kéne, ha modulokat lennél szíves használni…

                      Hozzászólás: a linux és a lányok #1969224
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Nem tudom miért nem jó a feltünt ? Szerintem semmi baja igy se.

                        Nincs semmi baja. (Legfeljebb, hogy feltûnt lenne helyesen.)

                        Annak viszont bája van, hogy „feltûnõdött és meglepõdött”.
                        Szóvicc, ha valaki érti ilyen késõn.

                        Amúgy télleg nem vagyok ott mindenhol, fõleg az ilyen linuxatlan szófosások hagynak hidegen.
                        Meg valahogy idegennek érzem a fórumot a váltás óta.

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,921-18,930 / 19,719