Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
nem baj, sõt…
talán hozhatnád a kocsmát is
Bocs, csak megnézem, mennyit is mutat…
Hát, mit mondjak… nálam pontos.
olaj… majd ha mindenhol szetcsapkodja nezel
Megbocsáss, nem a lapátokat kell kenni, hanem a csapágyat. Az meg zárt házban van, nem tudja szétcsapkodni.
Mindegy, nem érdekel, mindenki azt ken és arra keni, akire akarja.aki szeret keresni:
Aki meg szeretne megtanulni keresni…
sziasztok!
eléggé hangos a masina, a coolert meg a táp ventijét kéne takarítania cooler annyira nem gond, de a táppal mit tudok csinálni? szétkapjam? porszívózzam? tudom, hogy nem fog neki ártani egy kis olaj sem.
kinek mi a tapasztalata?nem akarok barmolni 😀 😀 😀
[align=right][snapback]84410[/snapback][/align]Ha a garanciavesztés nem gond, akkor szétszedheted.
Szükséges eszközök: csavarhúzó, ecset, porszívó, (pénz új tápra).Gép kikapcs, zsinór kihúz.
Tápvezetékek drive-okból, alaplapból kihúz.
Táp kicsavaroz, burkolatcsavarok kiszed. (Itt ugrik a garanacia.)Udvarra v. erkélyre kivisz.
Ecsettel a por letakarítása, közben porszívó célra tartása.A ventit is kicsavarozhatod, akkor jobban hozzáférsz.
Ha olajozni is akarod, akkor az állórészen levõ címkét kell leszedni, alatta zeger-gyûrû tartja a tengelyt.
Vigyázz, hogy te magad ne kenj rá port.
Ha a ventit szétszeded, figyeld meg, hol, hány alátét volt, visszarakáskor kerüljön a helyére mindegyik.Come on baby, light my fire!
Eredetiben: Come on baby, run Linspire!
Erre beleszóltam a csvejbe hogy a linux igen is könnyû annak aki érti
A helyesírás még könnyebb.
Persze csak annak, aki érti.Akkor az ne2k-pci.o modul kéne, ha modulokat lennél szíves használni…
Nem tudom miért nem jó a feltünt ? Szerintem semmi baja igy se.
Nincs semmi baja. (Legfeljebb, hogy feltûnt lenne helyesen.)
Annak viszont bája van, hogy „feltûnõdött és meglepõdött”.
Szóvicc, ha valaki érti ilyen késõn.Amúgy télleg nem vagyok ott mindenhol, fõleg az ilyen linuxatlan szófosások hagynak hidegen.
Meg valahogy idegennek érzem a fórumot a váltás óta. -
SzerzőBejegyzés