kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,931-18,940 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968131
    kisbetu
    Felhasználó

      Ha erre jár egy tõlem különbözõ modulátor, segítsen már elgondolkodni azon a kissé meglepõ tényen, hogy mi a bánatos nyavaját keres ez a topik a LafiSoft alatt.

      Hozzászólás: UHU LINUX 2.1 LIVE #1968130
      kisbetu
      Felhasználó

        amikor szétbaltázol minden linuxot a gépeden…  😀
        [align=right][snapback]83320[/snapback][/align]

        Ki tesz olyat?

        Hozzászólás: Javaslatok #1967455
        kisbetu
        Felhasználó

          Még nem lenne baj, ha már flottul megy minden, a hozzászólás utólagos szerkesztése esetén ezt megjelölni, hogy mindenki lássa, ha valaki a hozzászólását megváltoztatta, (mint a HWSW-n, bocs) mert ez így adhat okot félreértésekre.
          [align=right][snapback]82996[/snapback][/align]

          Tényleg. Ez volt a fura egy szerkesztés után. Nem írta oda, hogy belepiszkáltam.

          kisbetu
          Felhasználó
            Hozzászólás: Suse cd #1971658
            kisbetu
            Felhasználó

              Innen letöltheted!
              [align=right][snapback]82867[/snapback][/align]

              Beszész ittend zõccségeket!!!!!!!!!!!!!!!

              MIT tud onnan letölteni??????????????

              Hozzászólás: partíció #1971603
              kisbetu
              Felhasználó

                Nem látom sehol, csak a linux partíciókat.

                Mivel nézted?

                Hozzászólás: partíció #1971602
                kisbetu
                Felhasználó

                  Mi az a két x nálad?

                  Tippelek:
                  az aláírása?

                  Hozzászólás: Javaslatok #1967445
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Vélemény? Javaslat? Döncsétek el!

                    Most a fõoldalon 3 (három!) „Mplayer” címû topik van. (általános UHU, Suse haladó, vegyes).
                    Ha valakinek van inge, akkor elmorfondírozhatna az esetleges összevonásukon.

                    Hozzászólás: CorelDraw Linuxra #1971529
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Hibabejelentések:

                      Régóta Corel-ezek

                      Igen, ez hiba.

                      Hozzászólás: usb pendrive #1909052
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Sziasztok!

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,931-18,940 / 19,719