Még nem lenne baj, ha már flottul megy minden, a hozzászólás utólagos szerkesztése esetén ezt megjelölni, hogy mindenki lássa, ha valaki a hozzászólását megváltoztatta, (mint a HWSW-n, bocs) mert ez így adhat okot félreértésekre.
[align=right][snapback]82996[/snapback][/align]
Tényleg. Ez volt a fura egy szerkesztés után. Nem írta oda, hogy belepiszkáltam.