Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
Na, ezt most ki írja?
Végre!
Persze ez nem biztos, hogy Shanon hibája…
ha egy mondatot 10 másik közé szúrsz, az meglehetõsen nagy jel/zaj viszony… 🙂Talán inkább kicsi. Persze kérdés, hogy mi az a tíz.
(Nem nyelvészeti, hanem pusztán technikai okokból.)
Miféle Linuxod van?
Ki volt az az elvetemült, aki feltette?
(Add át neki szívélyes üdvözletem.)Mért, nagy hülyeséget mondtam? 😮
[align=right][snapback]82229[/snapback][/align]Dehogy!
Csak túl szakmai…inkább redundánsan fogalmazok, hogy kevesebb információ vesszen el a rossz csatornákban… Még így is elvész, sajnos, úgyhogy Shannon bácsinak lenne még mit finomítani az elméletén 🙂
/gonoszkodás ON
Vajh, hányan értették ezt a két mondatot?
/gonoszkodás OFFAz XP csak a nyomtatás miatt, és játékok végett van fenn.
A legjobban azt szeretem, amikor hirtelen restartol és bejelentkezés után annyit ír csak ki, hogy a rendszer súlyos hiba után ált helyre, és ezzel be is fejezte.
Persze ha értenél hozzá, akkor kikapcsolnád az automata újraindulást és megismerhetnéd a hiba OK
cipõt a cipõboltból
(netikett?)
ECDL?nem tudom, h ti gondolkoztatok-e már azon, h …
Honnan is tudhatnád. Viszonylag kevés ember gondolatolvasó.
Tanítványodnál?? <_<
[align=right][snapback]79863[/snapback][/align]Idézõjelbe tettem…
Tavaly nyáron összeakadtam egy fórumban egy kölökkel (bocs!), aki okkal – ok nélkül rakott vesszõket a mondataiba, ezzel teljesen érthetetlenné téve azokat.
Vele küzdöttem pár hétig, eredmény nélkül.Aztán jött a szeptember. Láss csodát, 2-3 hét múlva érthetõ postokat írt.
Na, most megyek csicsikálni, mert reggel vinni kell a kölköket évnyitóra.
Elsõ lecke (mindkettõtöknek):
a „nem” tagadószót külön írjuk, talán csak a nemigen és a nemsokára van egyben.Aztán ha az igekötõkre is figyeltek, már sokkal olvashatóbbak vagytok.
(Ez most tényleg nem bántás, remélem, nem látszik annak.) -
SzerzőBejegyzés