kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,941-18,950 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: A linuxom mindig azt írja hogy Login: #1971388
    kisbetu
    Felhasználó

      Na, ezt most ki írja?

      Végre!

      Hozzászólás: a linux és a lányok #1968876
      kisbetu
      Felhasználó

        Persze ez nem biztos, hogy Shanon hibája…
        ha egy mondatot 10 másik közé szúrsz, az meglehetõsen nagy jel/zaj viszony…  🙂

        Talán inkább kicsi. Persze kérdés, hogy mi az a tíz.

        (Nem nyelvészeti, hanem pusztán technikai okokból.)

        Hozzászólás: A linuxom mindig azt írja hogy Login: #1971380
        kisbetu
        Felhasználó

          Miféle Linuxod van?
          Ki volt az az elvetemült, aki feltette?
          (Add át neki szívélyes üdvözletem.)

          Hozzászólás: a linux és a lányok #1968823
          kisbetu
          Felhasználó

            Mért, nagy hülyeséget mondtam?  😮
            [align=right][snapback]82229[/snapback][/align]

            Dehogy!
            Csak túl szakmai…

            Hozzászólás: a linux és a lányok #1968817
            kisbetu
            Felhasználó

              inkább redundánsan fogalmazok, hogy kevesebb információ vesszen el a rossz csatornákban… Még így is elvész, sajnos, úgyhogy Shannon bácsinak lenne még mit finomítani az elméletén 🙂

              /gonoszkodás ON
              Vajh, hányan értették ezt a két mondatot?
              /gonoszkodás OFF

              Hozzászólás: oprendszer élettartama #1966953
              kisbetu
              Felhasználó

                Az XP csak a nyomtatás miatt, és játékok végett van fenn.

                A legjobban azt szeretem, amikor hirtelen restartol és bejelentkezés után annyit ír csak ki, hogy a  rendszer súlyos hiba után ált helyre, és ezzel be is fejezte.

                Persze ha értenél hozzá, akkor kikapcsolnád az automata újraindulást és megismerhetnéd a hiba OK

                Hozzászólás: linux video converter #1971259
                kisbetu
                Felhasználó

                  cipõt a cipõboltból

                  (netikett?)
                  ECDL?

                  Hozzászólás: a linux és a lányok #1968624
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    nem tudom, h ti gondolkoztatok-e már azon, h …

                    Honnan is tudhatnád. Viszonylag kevés ember gondolatolvasó.

                    Hozzászólás: Javaslatok #1967383
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      Tanítványodnál?? <_<
                      [align=right][snapback]79863[/snapback][/align]

                      Idézõjelbe tettem…

                      Tavaly nyáron összeakadtam egy fórumban egy kölökkel (bocs!), aki okkal – ok nélkül rakott vesszõket a mondataiba, ezzel teljesen érthetetlenné téve azokat.
                      Vele küzdöttem pár hétig, eredmény nélkül.

                      Aztán jött a szeptember. Láss csodát, 2-3 hét múlva érthetõ postokat írt.

                      Na, most megyek csicsikálni, mert reggel vinni kell a kölköket évnyitóra.

                      Hozzászólás: Javaslatok #1967381
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        Elsõ lecke (mindkettõtöknek):
                        a „nem” tagadószót külön írjuk, talán csak a nemigen és a nemsokára van egyben.

                        Aztán ha az igekötõkre is figyeltek, már sokkal olvashatóbbak vagytok.
                        (Ez most tényleg nem bántás, remélem, nem látszik annak.)

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,941-18,950 / 19,719