Jah és honnan szeretnéd áthelyezni???
[align=right][snapback]79858[/snapback][/align]
Bocs.
Ez a fórum most nagyon hasonlít a HWSW fórumához. Ott a modulátorok ízlés szerint helyezgethetik a témákat a szerintük megfelelõ helyre.
Gondoltam, itt is lehetséges.
1. nem igazán értem az új fórumot, remélem, jóhejre írok.
2. Idétlenül néznek ki a középre igazított hírek és hozzájukszólások.
3. Akárhányszor benézek, frissítek, oldalt váltok, mindig másként néz ki a fórum.
(1. szóval nem igazán értem…)