kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,951-18,960 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Javaslatok #1967376
    kisbetu
    Felhasználó

      Jah és honnan szeretnéd áthelyezni???
      [align=right][snapback]79858[/snapback][/align]

      Bocs.
      Ez a fórum most nagyon hasonlít a HWSW fórumához. Ott a modulátorok ízlés szerint helyezgethetik a témákat a szerintük megfelelõ helyre.
      Gondoltam, itt is lehetséges.

      Hozzászólás: Javaslatok #1967375
      kisbetu
      Felhasználó

        Nem.

        Hozzászólás: Szavazás #1966797
        kisbetu
        Felhasználó

          Mirõl szavazgattok?
          Nem lehetne a moderátorokat beiratni egy iskolába, ahol megtanulnak fogalmazni és írni?

          Hozzászólás: Hibalista #1966792
          kisbetu
          Felhasználó

            „Csak ide írjatok”

            1. nem igazán értem az új fórumot, remélem, jóhejre írok.
            2. Idétlenül néznek ki a középre igazított hírek és hozzájukszólások.
            3. Akárhányszor benézek, frissítek, oldalt váltok, mindig másként néz ki a fórum.
            (1. szóval nem igazán értem…)

            Hozzászólás: EL #1965979
            kisbetu
            Felhasználó

              Jó idõben jó helyen…
              (Egyébként én mindenkinek ajánlgatom a guglit.)

              Hozzászólás: EL #1965976
              kisbetu
              Felhasználó

                Ez megfelel?

                Hozzászólás: Nyelvprobléma #1966142
                kisbetu
                Felhasználó

                  Ezt úgy értsem, hogy nem tudod leolvasni a képernyõrõl, hogy mit töltöttél le?

                  Hozzászólás: Nyelvprobléma (SuSE) #1966162
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    Hát nézd.
                    Nálam a SuSE, majd mostanában SUSE, már a 6.3 óta magyarul mûködik.
                    Persze attól függ, milyen mélységben képzeled a magyar mûködést.

                    Hozzászólás: Nyelvprobléma #1966140
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      írd még be pár helyre.
                      annyi topik van még, amibe nem írtál.

                      várakozás közben keress rá a netikettre.

                      de megírhatnád pl. azt is, melyik verzióval szenvedsz.

                      Hozzászólás: Nyelvprobléma (SuSE) #1966160
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        valamennyire tudok angolul de ez nem maradhat így!!

                        Talán tanulni kéne…

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,951-18,960 / 19,719