Hozzászólások
-
SzerzőBejegyzés
-
A Nyertes matricája lesz a hivatalos, országosan elismert Linux matrica.
De jól hangzik!
El is hiszed?országosan elismert
Linux alól az NTFS fájlrendszerek teljeskörû írására nincs lehetõség!!!
Fölösleges erõlködni! Ha kénytelen vagy a dózert is megtûrni a gépeden, és azt a partíciót is akarod írni linux alól, akkor konvertáld át FAT32-re. Más megoldás nincs!Ismétlem: más megoldás jelenleg nincs.
Tudtommal az rcp nem biztonságos protokoll, ezért -nagyon helyesen- a root ennek használatából ki van tiltva. Meg lehet találni, hogy hol kell kikapcsolni, de nem javaslom.
Találj más módszert a másolásra. Ssh/scp környékén nézgelõdj.kisbetu: I can not agree more 🙂
Kifejtettem ezt már a „Terjesszük a Linuxot, mert az nagyon jó!” kampány elején is.
Természetesen akkor is én voltam a szennyláda.KISBT
tecikeza linuxfórum!
pár havonta valaki neki ál kitalálni valami jelszót. aztán jóll neki lekesedik mindenki. + csinállnakhozzá honlapokatis.
De mi lenne, ha egyszer megkeresnétek az FSF-et, vagy az LME-t? He?
Ha valaki, akkor õk tudnának segíteni. Ha mással nem, reklámmal, de tanáccsal is, az biztos. Talán még matricaanyaguk is lenne.Nem én akartam felhozni, ezért örülök, hogy másnak is feltûnt:
Amíg nem tudtok leírni helyesírási hibák nélkül három mondatot, addig nem fognak komolyan venni. Sehol.A saját gépedre meg azt ragasztasz, amit akarsz. Szabad országban éltek, ragasztani is szabad. Otthon.
acc számlát?
e’számolnám…akkor senki?
Konkrétan az a kérésed, hogy valaki csináljon meg egy liveCD-t a te igényeidnek megfelelõen?
Akkor meg kéne keresned egy fejlesztõt, szerzõdést kötni a meló elvégzésére, aztán lehet sürgetni.
Vagy félreértettelek?
/dev/sda sdb sdc stb
-
SzerzőBejegyzés