kisbetu

Hozzászólások

10 bejegyzés megtekintése - 18,961-18,970 / 19,719
  • Szerző
    Bejegyzés
  • Hozzászólás: Hivatalos Linux matrica szavazás #1966119
    kisbetu
    Felhasználó

      A Nyertes matricája lesz a hivatalos, országosan elismert Linux matrica.

      De jól hangzik!
      El is hiszed?

      országosan elismert

      Hozzászólás: NTFS kezelése Linux alól lehetséges? #1966098
      kisbetu
      Felhasználó

        Linux alól az NTFS fájlrendszerek teljeskörû írására nincs lehetõség!!!
        Fölösleges erõlködni! Ha kénytelen vagy a dózert is megtûrni a gépeden, és azt a partíciót is akarod írni linux alól, akkor konvertáld át FAT32-re. Más megoldás nincs!

        Ismétlem: más megoldás jelenleg nincs.

        Hozzászólás: 1-2-3-4 apró kérdés #1962903
        kisbetu
        Felhasználó

          Tudtommal az rcp nem biztonságos protokoll, ezért -nagyon helyesen- a root ennek használatából ki van tiltva. Meg lehet találni, hogy hol kell kikapcsolni, de nem javaslom.
          Találj más módszert a másolásra. Ssh/scp környékén nézgelõdj.

          Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965722
          kisbetu
          Felhasználó

            kisbetu: I can not agree more 🙂

            Kifejtettem ezt már a „Terjesszük a Linuxot, mert az nagyon jó!” kampány elején is.
            Természetesen akkor is én voltam a szennyláda.

            Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965720
            kisbetu
            Felhasználó
              Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965718
              kisbetu
              Felhasználó

                KISBT

                Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965714
                kisbetu
                Felhasználó

                  tecikeza linuxfórum!

                  pár havonta valaki neki ál kitalálni valami jelszót. aztán jóll neki lekesedik mindenki. + csinállnakhozzá honlapokatis.

                  De mi lenne, ha egyszer megkeresnétek az FSF-et, vagy az LME-t? He?
                  Ha valaki, akkor õk tudnának segíteni. Ha mással nem, reklámmal, de tanáccsal is, az biztos. Talán még matricaanyaguk is lenne.

                  Nem én akartam felhozni, ezért örülök, hogy másnak is feltûnt:
                  Amíg nem tudtok leírni helyesírási hibák nélkül három mondatot, addig nem fognak komolyan venni. Sehol.

                  A saját gépedre meg azt ragasztasz, amit akarsz. Szabad országban éltek, ragasztani is szabad. Otthon.

                  Hozzászólás: Vége a Linux „Szabadságának”??? #1965700
                  kisbetu
                  Felhasználó

                    acc számlát?
                    e’számolnám…

                    Hozzászólás: MEGAhelp please! :) #1965828
                    kisbetu
                    Felhasználó

                      akkor senki?

                      Konkrétan az a kérésed, hogy valaki csináljon meg egy liveCD-t a te igényeidnek megfelelõen?

                      Akkor meg kéne keresned egy fejlesztõt, szerzõdést kötni a meló elvégzésére, aztán lehet sürgetni.

                      Vagy félreértettelek?

                      Hozzászólás: Pen Drive probléma Mandrake 8.1 alatt. HELP! #1965866
                      kisbetu
                      Felhasználó

                        /dev/sda sdb sdc stb

                      10 bejegyzés megtekintése - 18,961-18,970 / 19,719